صفحه 234 از 238 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط CanonA5 نمایش پست ها
    والا بردم تحویل متخصص دادم گفت باید بری سی تی اسکن هسته ای انجام بدی ! تست ترام استخوان رو قبول نکرد،از طرفی بیمارستان گفت نیازی به هیچ آزمایش دیگه ای نیست
    مهم ترین بخش پروسه معافیت نظر پزشکیه که معاینه میکنه....سعی کن هرچی که میگه رو انجام بدی تا نظر خوبی بنویسه...وگرنه توی کمیسیون به مشکل میخوری....

Junior Member

دوستانی که از تهران اقدام کردن میتونن بگن بجز بیمارستان سجاد و 501،چه بیمارستانایی معاینه میکنن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momosavar نمایش پست ها
    مهم ترین بخش پروسه معافیت نظر پزشکیه که معاینه میکنه....سعی کن هرچی که میگه رو انجام بدی تا نظر خوبی بنویسه...وگرنه توی کمیسیون به مشکل میخوری....
    برادر سی تی اسکن هسته ای در سه نوبت میدونی یعنی چی؟ برای لگن یک میلیون و نهصد تومان میگیرن،در سه نوبت برای کل بدن چند میلیون میشه؟ من این هزینه رو ندارم بدم نمیتونم بیام 10 میلیون بدم واسه اسکن هسته ای یا 5 میلیون که آیا بشه آیا نشه
    باید مواد رادیو اکتیو رو وارد بدن کنن و به مدت یک ساعت تکون نخوری تا عکسبرداری کنن همچین دستگاهی در استان وجود نداره،بیمارستان هم گفت نیازی به انجامش نیست
    هر چند وضعیت من طبق آیین نامه مشخص هست،پوکی استخوان بیش از 2.5-معافی دائم من3.2-هستم،به چندتا دکتر هم نشون دادم اما وقتی رفتم پیش متخصص روماتولوژی گفت من دو سال رفتم سربازی چرا تو نباید بری؟گفت میدونم پوکی استخوان داری ولی من باید بدونم چرا بعدشم پروسه ی درمان،در آخر هم گفت قرار معاف بشی باید چند ماه بری و بیایی بخاطر دو سال چون منم خدمت کردم !!! عین یه آدم عقده ای رفتار میکرد پولدار بی درد استاد دانشگاه هست،دکتر معتمد هست،مطب شخصی داره،بیمارستان هم صبح ها میره نمیفهمه سی تی اسکن هسته ای چند میلیون هزینه داره و چقدر ضرر داره برای بدن اونم سه مرتبه !
    بنده تا اینجای کار کلی هزینه کردم برای آزمایش و بیمارستان و هزینه ی سفر چون ماشین ندارم واقعا پدرم درومده زیاد نمیتونم رو صندلی بشینم،بیمارستان فقط صبح ها هست، برای ظهر میرم 100تومن میدم یه هتل درب و داغون 4ساعت اونجا میمونم تا غروب برسه،چون دکتر متخصص هم یک روز در میون و فقط غروب ها میاد مطب، با اینکه با نامه میرم اونجا دو ساعت باید منتظر بشینم نوبتم بشه آخرشم هیچی به هیچی هنوز به کمیسیون هم نرسیدم
    من به عنوان یک آدم کالا مریض و با درد شدید لگن و پوکی استخوان شدید طوری که نمی تونم ایستاده بخوام و صندلی با پارچه ی فومی استفاده میکنم که به لگن فشار وارد نشه ، نمیتونم معافیت خودم رو به صورت قانونی بگیرم، پیشنهاد من به بقیه اینکه اصلا نرن سراغش چه سربازی چه معافیت

Junior Member

در آخر هم گفت قرار معاف بشی باید چند ماه بری و بیایی بخاطر دو سال چون منم خدمت کردم !!!
    تا اونجایی که من میدونم پزشک ها اصلا معاف نمی شن ..... می فرستنشون یه شهر دیگه که به عنوان پزشک کار کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rexxar2 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم پزشک ها اصلا معاف نمی شن ..... می فرستنشون یه شهر دیگه که به عنوان پزشک کار کنن
    مگه من گفتم پزشک ها معاف میشن؟؟؟؟؟؟چند خط نوشتم یا نخونید یا حداقل تا آخر بخونید

Junior Member

سلام خسته نباشید کسی که واسه معافیت اقدام کنه و معاف نشه میتونه بعدا وثیقه بزاره واسه خروج از کشور ؟
    فعلا غیبت ندارم ترم اخر کارشناسی ام احتمال معافیتم دارم ولی اگر برم مقطع بالاتر شاید سخت تر بشه
    هدفم خروج از کشوره لطفا راهنمایی کنید ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

دوستان من 4.5 سال سابقه صرع و تشنج داشتم و درمان شدم تحت نظر دکتر (پرونده و گزارش دکتر هم موجوده)
    بعدش مشکلی نداشتم تا اینکه به توصیه دکتر روانپزشکم نوار مغز با بی خوابی دادم که نشون داد نرمال نیست و امواج مغزی ناهماهنگ داره.
    دکتر هم گفت حتما صرعت درمان نشده کاملا و پاک نشده و میتونی برای معافیت پزشکی اقدام کنی.

بنظرتون (کساییکه اطلاع از معافیت صرع دارن) احتمال معافیت دائم وجود داره؟ و اینکه من مدرک فوق لیسانس هست، این معافیت دادن رو سخت تر میکنه یا تاثیر نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - IUST

سلام خیر
    زمانی که شما برای معافیت پزشکی اقدام کنید و معاف نشوید، دگیر نمی توانید از یک سال بعد از فارغ التحصیلی استفاده کنید و باید به خدمت اعزام شوید.
    به نظر برای معافیت پزشکی اقدام نکنید بهتر است. چرا که در حال حاضر بسیار سخت معافیت می دهند.
    بهتر گزینه استفاده از فرصت یک ساله بعد از فارغ التحصیلی است که می توانید از آن استفاده کنید...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط momosavar نمایش پست ها
    دوستانی که از تهران اقدام کردن میتونن بگن بجز بیمارستان سجاد و 501،چه بیمارستانایی معاینه میکنن؟؟
    اکثرا بیمارستان امام سجاد هست.
    ولی بیمارستان های بعثت ( که بیشتر برای اعتراضی ها است) و بقیه الله نیز هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اینجا دیگه کسی پاسخ نمیده،آخرش نفهمیدیم کمیسیون پزشکی شهرستان است یا همون بیمارستانی که تست میدید
    بعد از انجام معاینات در بیمارستان حدود سه هفته بعد برای شما دعوت نامه میاد برای حضور در کمسیون پزشکی که در سازمان نظام وظیفه شهرتون و با حضور چند پزشک برگزار می شه.
    برای مثال کمسیون های تهران در سازمان وظیفه عمومی ناجا واقع در میدان سپاه برگزار می شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)