نقل قول نوشته اصلی توسط sin_eatter نمایش پست ها
سلام دوستان من هفته پیش فارغ التخصیل شدم و دانشگاه به من یه نامه داد که ببرم پلیس + 10 میخواستم بدونم این نامه برای چیه

دیگه اینکه من به اگزمای مزمن مبتلام و میخوام برای معافیت اقدام کنم اگه کسی پیشنهادی داره که میتون شانس معافیتم رو بالا ببره لطفا دریغ نکنه
سلام.
این نامه گواهی فارغ التحصیلی هست که باید یه تعداد کپی ازش بگیرین و اصلش رو برای خودتون نگه دارین. تا زمان مشخص شدن وضعیت سربازی، این نامه حکم مدرک تحصیلی شما رو داره. برای تحویل مدارک به پلیس+10 معمولاً نیاز هست که کپی این نامه برابر اصل بشه که دفاتر اسناد رسمی این کار رو انجام میدن و فکر می کنم خود پلیس+10 هم می تونه انجام بده (البته شاید خیلی هم در مورد برابر اصل بودنش سختگیری نکنن). در مورد اگزما اگه تو معاینه تخصصی ثابت بشه که از نوع مزمن و مقاوم به درمان هست معاف دائمه. در همین رابطه شما می تونین به یه پزشک متخصص پوست مراجعه کنین و ازش بخواین بعد از معاینه نظرش رو در مورد مشکل شما تو سربرگ خودش بنویسه و مهر و امضا کنه. این به عنوان یه مدرک پزشکی در روز معاینه و روز کمیسیون قابل استفاده هست، البته تضمینی نیست که در معاینه تخصصی و کمیسیون هم مشکل شما تایید بشه اما اگه مشکلتون جدیه می تونین امیدوار به گرفتن معافیت باشین.
موفق باشین.