صفحه 209 از 238 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من شنبه کمیسیون چشم داشتم بیمارستان خانواده و شورای اونجا معافم کرد.البته شماره چشم چپ من با قطره شد 8 ولی خب دکتر اونجا معافم کرد و حتی با اینکه چشم راستم مشکل خاصی نداشت برام نوشت میوپی حاد چشم راست، ولی دیگه برای چشم چپم نمیدونم چی نوشت.
    حالا دوتا سوال دارم.
    یکی اینکه چقدر احتمال داره 45 روز دگ شورای عالی لویزان ک تشکیل میشه معافیت منو رد کنه؟؟؟؟؟(چون خب لب مرز بودم) شماها کسی رو میشناسید ک بخاطر لب مرز بودن (حالا توی هر بیماری از جمله چشم ردش کنن؟؟؟) خدایش خیلی ظلم!!!!
    سوال دوم اینکه، فرمانده پادگان ما ک سرهنگم هست میتونه با این 45 روز استعلاجی من موافقت نکنه و بگه چون نیروی جایگزین ندارم(توی رادیولوژی) باید 45 روز رو برم پادگان؟؟؟؟؟ چون قراره 4شنبه 5شنبه بهم جواب بدن!!!
    خواهشن اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید،چون واقعا زور داره آدم 45 روز با اینکه مرخصی بهش دادن باز بره پادگان!!!!!
    نمیتونن با استعلاجی موافقت نکنن .
    چنانچه بیمارستان خودشون برات استعلاجی نوشتن و کمیسیون پزشکی استعلاجی رو تایید کرده . سرهنگ غلط کرده که تورو بخواد اضافه نگه داره .
    برو شکایت کن پوستشا میکنن .
    استعلاجی حله ... اصن استعلاجی رو هیج حا بعدش نمیگن باس بیای بکشی مگر اینکه دوماه بیشتر استعلاجی بری ..
    45 روز اوکیه و عوض هم نداره .
    برو از حقت دفاع کن زبون داشته باش سرهنگ که سهله سرتیپشم هیچ کاری نمیتونه بکنه .
    من حین خدمن سرگدشو به گوه خوردن انداختم با زبون و قانون و نامه نگاری . پس تو هم میتونی ....

Junior Member

دوستان سلام
    بنده تو دفترچه ای که برای معافیت پست کردم تاریخ اعزام پیشنهادی رو 1 تیر ماه نوشتم اگر با معافیت من مخالفت بشه تاریخ اعزام من به خدمت چه تاریخی خواهد بود؟ با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    میشه همزمان حین تحصیل واسه پزشکی اقدام کرد جدیدا شنیدم که میشه ؟؟ در ضمن اگر معاف نشیم تکلیف چ میشه ؟؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    برای گرفتن کارت معافیت باید هزینه ای به نظام وظیفه پرداخت بشه؟؟؟ (یعنی زمانیکه مدارک معافیت رو ببری تحویل نظام وظفه بدی پولی چیزی دریافت میکنن یا نه؟؟)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام به همه.
    دوستان کسی میدونه بیماری سندروم آسپرگر معافیت داره یا خیر؟
    تو بخش بیماری های روانی هیچ کس فعال نیست..لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای گرفتن کارت معافیت باید هزینه ای به نظام وظیفه پرداخت بشه؟؟؟ (یعنی زمانیکه مدارک معافیت رو ببری تحویل نظام وظفه بدی پولی چیزی دریافت میکنن یا نه؟؟)
    سلام
    بله حدود 120 باید واریز کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aaa000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه همزمان حین تحصیل واسه پزشکی اقدام کرد جدیدا شنیدم که میشه ؟؟ در ضمن اگر معاف نشیم تکلیف چ میشه ؟؟
    ممنون
    سلام
    بعضی از بیماری ها که مقطع تحصیلی تاثیر گزار نیست میشه اقدام کردم لیستشم از امضا من ببینید... اگر معاف نشید به تحصیل ادامه میدید تا وقتی فارغ التحصیل بشید...

Junior Member

سلام.میخواستم بدونم چه جاهایی کارت معافیت پزشکی رو استعلام میکنند؟چه اطلاعاتی از کارت قابل مشاهده هستش؟ مثلا نوع بیماری رو میشه از روی کارت تشخیص داد؟از توی سیستم چطور؟چه کسانی میتونند نوع بیماری رو از سیستم مشاهده کنند؟ایا مدرک تحصیلی ارتباطی با نوع معافیت داره؟شنیدم از برخی مدارج به بالا امکان معافیت پزشکی وجود نداره.به طور کلی معافیت پزشکی چه خطراتی برای فرد داره.راستش یکی از دوستان قدیم رو چند وقت پیش دیدم صحبت پیش اومد که گفت معافیت پزشکی گرفته به خاطر صرع اما واقعیت اینه که مطمئن هستم که صرع نداره اما الان داره توی پتروشیمی با حقوق 3.5 کار میکنه با مدرک فوق لیسانس.حالا کار ندارم چطور معافیت گرفته اما این که با بیماری صرع داره توی پتروشیمی کار میکنه یه مقدار با صحبت های دوستان فرق داره.

Junior Member

سلام.

دوستان شورای عالی هم معاف از رزمم کرد. واقعا با نامردی تمام حقم رو خوردند. شورای عالی راهی واسه اعتراض نداره؟

میتونم به بازرسی شکایت کنم؟ در روال بررسی پرونده من بارها و بارها تخلف کردند از تفسیر عجیب قانون تا اینکه پزشک معاینه اولیه با مهر پزشک دیگری در کمیسیون عالی شرکت کرده بود !!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbg نمایش پست ها
    سلام.میخواستم بدونم چه جاهایی کارت معافیت پزشکی رو استعلام میکنند؟چه اطلاعاتی از کارت قابل مشاهده هستش؟ مثلا نوع بیماری رو میشه از روی کارت تشخیص داد؟از توی سیستم چطور؟چه کسانی میتونند نوع بیماری رو از سیستم مشاهده کنند؟ایا مدرک تحصیلی ارتباطی با نوع معافیت داره؟شنیدم از برخی مدارج به بالا امکان معافیت پزشکی وجود نداره.به طور کلی معافیت پزشکی چه خطراتی برای فرد داره.راستش یکی از دوستان قدیم رو چند وقت پیش دیدم صحبت پیش اومد که گفت معافیت پزشکی گرفته به خاطر صرع اما واقعیت اینه که مطمئن هستم که صرع نداره اما الان داره توی پتروشیمی با حقوق 3.5 کار میکنه با مدرک فوق لیسانس.حالا کار ندارم چطور معافیت گرفته اما این که با بیماری صرع داره توی پتروشیمی کار میکنه یه مقدار با صحبت های دوستان فرق داره.

ببینید دوست عزیز اگر سوالاتتون رو به صورت موردی مطرح کنید راحت تر میشه جواب داد. مضافا اکثر این سوالات رو بچه ها تو فروم جواب دادن. خلاصه اینکه روی کارت ذکر میشه معافیتت مربوط به چند بند و ماده ای هست و هرکی مراجعه کنه به دفترچه نظام وظیفه می تونه بفهمه این معافیت مربوط به چه بیمارییه. برای بعضی از بیماری ها که لیستش روی سایت نظام وظیفه هست مدرک تحصیلی روی معافیت پزشکی تاثیر داره. اون موردی هم که گفتی خیالت رو راحت کنم، کسی که پارتیت میشه کار پیدا کنی همه ی مسائلو حل میکنه. اگرم پارتی نداری که کلا اشتغال اونم تو همچین پوزیشنایی یه خیاله.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)