صفحه 101 از 238 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

سلام تاریخ اعزام من 1تیرماه بود یه مشکل پزشکی برام پیش اومد تاریخو باطل کردن از شهرستان که اقدام کرده بودم و گفتن برو پلیس +10 دوباره اقدام کن حالا من آدرسم تغییر کرده آمدم تهران میشه از تهران اقدام کنم هرکی یه چیزی میگه راهنمایی کنید لطفاٌ.؟؟

Junior Member

دوستان من یه مشکلی دارم تو شورا سرباززشدم اعتراض زدم فرستادن یه بیمارستان دیگه معاینه اونجا دکتر بیماریمو تایید کرد ولی شورای عالی حکم به سربازی داد حالا چیکار کنم

Junior Member

سلام دوستان یک سوال
    من درخواست معافیت پزشکی دادم و همه مراحل هم طی کردم ولی دکتر نظام وظیفه برام نوشت "دیسک کمر خفیف".....خب مسملا معاف نمیشم ولی گفت شاید یه تخفیفایی بهت بدن
    البته هدف من هم معاف نبود فقط میخواستم یکم زمان بخرم که اعزامم دیرتر بیفته چون اول مهر دوباره دانشجوی دکترا میشم و از سربازی یه 5 6 سال فارغ میشم
    حالا سوالم اینه : من دوشنبه آینده کمیسیون پزشکی دارم...با توجه به اینکه میدونم معاف نمیشم اگه در کمسیون شرکت نکنم چه اتفاقی میفته؟
    آیا غیبت رد میشه؟ نمیخوام بعدا که میخوام ادامه تحصیل بدم از لحاظ معافیت تحصیلی مشکلی واسم پیش بیاد

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pingulii نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال
    من درخواست معافیت پزشکی دادم و همه مراحل هم طی کردم ولی دکتر نظام وظیفه برام نوشت "دیسک کمر خفیف".....خب مسملا معاف نمیشم ولی گفت شاید یه تخفیفایی بهت بدن
    البته هدف من هم معاف نبود فقط میخواستم یکم زمان بخرم که اعزامم دیرتر بیفته چون اول مهر دوباره دانشجوی دکترا میشم و از سربازی یه 5 6 سال فارغ میشم
    حالا سوالم اینه : من دوشنبه آینده کمیسیون پزشکی دارم...با توجه به اینکه میدونم معاف نمیشم اگه در کمسیون شرکت نکنم چه اتفاقی میفته؟
    آیا غیبت رد میشه؟ نمیخوام بعدا که میخوام ادامه تحصیل بدم از لحاظ معافیت تحصیلی مشکلی واسم پیش بیاد
    حتما تو جلسه حاضر باش، شاید یکی دو هفته دیرتر بری مشکلی پیش نیاد اما بیشتر حتما غیبت می خوری و دیگه حق ادامه تحصیل تا پایان سربازی رو نخواهی داشت.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

ظاهرا قانون جدید ابلاغ شده و از اول مرداد اجرا میشه ولی هنوز جزییات دقیقش که چه بیماری هایی حذف یا اضافه شده رو اعلام نکردن
    ولی انگار حین تحصیل هم میشه واسه معافیت اقدام کردن(بیماری هایی که وابسته به مقطع تحصیلی نیست)
    منبع: ایرنا

Junior Member

سلام میگم این جزییات معافیت پزشکی جدید کی اعلام میشه
    من قوز قرنیه دارم ایا حذف میشه معافیت قوز قرنیه؟؟؟

Junior Member

Banned

سلام دوستان

من اگر برای معافیت پزشکی اقدام کنم و حتی معاف از رزم هم نشوم و از بازه یکساله بعد از فارغ التحصیلی هم خارج شده باشم آیا با غیبت اعزام میشم؟

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad21n نمایش پست ها
    سلام میگم این جزییات معافیت پزشکی جدید کی اعلام میشه
    من قوز قرنیه دارم ایا حذف میشه معافیت قوز قرنیه؟؟؟
    سلام سجاد من هم همین مشکل و دارم اگه فهمیدی تو رو خدا به من حتما اطلاع بده. فقط تنها اطلاعی دارم من رفتم مطب یکی از دکتر های کمیسیون پزشکی بیمارتان سجاد اون هم قبل عید به من گفتش تو قانون جدید هم این بیماری اوردیم . این و به گوش خودم شنیدم. تنها امیدم هم حرف این دکتر. صبر داشته باش چی میشه..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imanbahary نمایش پست ها
    سلام سجاد من هم همین مشکل و دارم اگه فهمیدی تو رو خدا به من حتما اطلاع بده. فقط تنها اطلاعی دارم من رفتم مطب یکی از دکتر های کمیسیون پزشکی بیمارتان سجاد اون هم قبل عید به من گفتش تو قانون جدید هم این بیماری اوردیم . این و به گوش خودم شنیدم. تنها امیدم هم حرف این دکتر. صبر داشته باش چی میشه..

توکل بخدا فقط باید صبر کرد من همین امروز فارغ التحصیل شدم

من کفالت هم میتونستم بگیرم که یهو شد هفتاد سال و کار مارو خراب کرد
    اامیدوارم این یکی دیگه خراب نشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)