صفحه 117 از 238 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

سلام.امروز نظام وظیفه تهران گفت اگه کمیسیونتون بیفته تو مرداد اشکال نداره باز طبق قانون قبلی هست.نظام وظیفه شهرمونم همینو گفت.حالا من نمیدونم چرا شاه راضی شده ولی وزیر تو این فروم راضی نمیشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad200000 نمایش پست ها
    سلام.امروز نظام وظیفه تهران گفت اگه کمیسیونتون بیفته تو مرداد اشکال نداره باز طبق قانون قبلی هست.نظام وظیفه شهرمونم همینو گفت.حالا من نمیدونم چرا شاه راضی شده ولی وزیر تو این فروم راضی نمیشه؟

بعیده دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط austin نمایش پست ها
    بعیده دوست عزیز
    والله به ما که اینجور گفتن.دیگه همه چی با خدا ست.خودش کمک کنه.

Banned

مگه میشه یک نفر در 31 تیر درخواست بده و در شهریور بره و بر اساس قدیمی رای بدن؟

این آیین نامه در واقع اصلاحیه است. اصل قانون عوض نشده. همیشه اصلاحیه بوده. مثلا در مورد دیسک کمر هم اصلاحیه هایی بوده که بخش نامه میشد

Junior Member

بابا جان جدید یا قدیم فرقی نداره
    شما از کجا میخوای بدونی با قنون جدید یا قدیم تو کمسیون باهاتون رفتار میشه؟؟
    اصلا اگه با قانون جدید باهاتون رفتار شد و معاف نشدید میخواید چیکار کنید؟؟؟؟ شکایت کنید؟ به کی؟ به چی؟ به کجا
    ول کنید این بحثا رو بابا همه چیز تو روز کمیسیونتون مشخص میشه و این بحثا و صحبتا فقط اعصاب خودتون رو خرد میکنه - از ما گفتن بود

Junior Member asaber آواتار ها

بابا ده نفر بیشتر پرسیدن از نظام وظیفه همه گفتن قبل ۱ قانون قدیمه،خیلی سادس نمیدونم چرا حساسش میکنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط naaji نمایش پست ها
    بابا جان جدید یا قدیم فرقی نداره
    شما از کجا میخوای بدونی با قنون جدید یا قدیم تو کمسیون باهاتون رفتار میشه؟؟
    اصلا اگه با قانون جدید باهاتون رفتار شد و معاف نشدید میخواید چیکار کنید؟؟؟؟ شکایت کنید؟ به کی؟ به چی؟ به کجا
    ول کنید این بحثا رو بابا همه چیز تو روز کمیسیونتون مشخص میشه و این بحثا و صحبتا فقط اعصاب خودتون رو خرد میکنه - از ما گفتن بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
    بابا ده نفر بیشتر پرسیدن از نظام وظیفه همه گفتن قبل ۱ قانون قدیمه،خیلی سادس نمیدونم چرا حساسش میکنید.
    کی حساسش میکنه من؟؟؟ حالا خوبه من اومدم گفتم ول کنیدا
    اصلا قانون جدید و قدیم واسه من مهم نیست و فرقی نداره چون تو جفتشون هم اگر طبق قانون باشه معافه دائمم . من دارم میگم دیگه راجع به این موضوع بحث نکنید چون اعصاب خودتون خرد میشه حالا که اینجوری میگید
    اصلا بحث کنید به من چه ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepanda نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من یه سوال داشتم میخواستم بدونم برای معافیت پزشکی کدوم یک از انواع بیماری ها راحتتره یعنی اگه قرار باشه بهش آب و تاب داد سخت تر قابل مچ گیری باشه و راحتتر بشه معاف شد

ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره کمک کنه
    سلام. بیماری هایی که با آزمایش مشخص بشه. یعنی با نگاه ظاهری نشه چیزی فهمید.
    پیشنهاد می کنم یه فول چکاپ کامل برید پزشک براتون بنویسه و تو یه آزمایشگاه معتبر انجام بدید.
    به نظرم بیماری هایی مثل واریکوسل ، دیسک کمر ... اینا سلیقه پزشک برا معافیت خیلی تاثیر داره.

سلام، بچه‌ها من اگه بخوام از صفر برای معافی اقدام کنم چند روز طول می‌کشه؟! یعنی اگه از یکشنبه (29 تیر) برم پلیس+10 میتونم تا قبل 1 مرداد درخواستمو ثبت کنم برای معافی ؟ حالا واقعاً اگه اینکارو بکنیم با همون قوانین قدیمی باهامون برخورد میشه ؟! (یه وقت نره تو پاچمون! )

Junior Member

سلام.

عزیزان من قراره تو بیمارستان بستری بشم برای ثبوت بیماریم. اگه تو بیمارستان بیماریم ثابت بشه و نظرشو بدن به کمیسیون . ممکنه باز منو بفرستن استان که دوباره آزمایش و پزشک منو ببینه و ... ؟
    کلا برا این بیماری هایی که پاراکلینیکی یا آزمایشگاهی هست و نشانه ظاهری نداره ، همون 1 شب ثبوت تو بیمارستان براشون کافیه و نمی فرستن دیگه برای بار دوم به بیمارستان ارتش ؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)