صفحه 119 از 238 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129169219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimt2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز کمسیون داشتم و واسه کم کاری تیرویید 6 ماه معاف موقت دادند خواهش میکنم اگه کسی میدونه چکار باید بکنم که بعد این 6 ماه معاف دایم بشم بگه
    مخلصم
    سلام.
    یک مدته دچار کم کاری تیروئید شدید؟.
    و در آزمایشگاه بیمارستان tsh t3 t4 anti tpo چند بوده؟؟

Junior Member

سلام دوستان من در آخرین مهلت ارسالی که داشتم دفترچه فرستادم..بعدش واسه معافی اقدام کردم که فقط معاف از رزم شدم... احتملا دفترجه که بیاد تاریخ اعزامم تو شهریور میافته...آیا راهی وجود داره که بتونم یکی دو ماه تاخیرش بندازم؟ یا فقط همین که از همون فرصت تمدید میشه استفاده کرد فقط؟ راه دیگه ای هم داره؟ آخه اون فرصت تمدید همیشه مثل اینکه موافقت نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط pingulii نمایش پست ها
    سلام دوستان من در آخرین مهلت ارسالی که داشتم دفترچه فرستادم..بعدش واسه معافی اقدام کردم که فقط معاف از رزم شدم... احتملا دفترجه که بیاد تاریخ اعزامم تو شهریور میافته...آیا راهی وجود داره که بتونم یکی دو ماه تاخیرش بندازم؟ یا فقط همین که از همون فرصت تمدید میشه استفاده کرد فقط؟ راه دیگه ای هم داره؟ آخه اون فرصت تمدید همیشه مثل اینکه موافقت نمیشه
    سلام.
    اعتراض نزدی به حکم کمیسیون؟
    بیماریتون چی بوده؟
    شما می توانید برید پلیش +10 اگر وقت داشته باشید براتون 2 ماه تاخیر می زنن و 10 تومان هم پول می گیرند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hd2033 نمایش پست ها
    سلام.
    اعتراض نزدی به حکم کمیسیون؟
    بیماریتون چی بوده؟
    شما می توانید برید پلیش +10 اگر وقت داشته باشید براتون 2 ماه تاخیر می زنن و 10 تومان هم پول می گیرند.
    من واسه کمر درد رفتم...دو هفته پیش کمسیون داشتم...نخیر اعتراض نزدم...هنوزم وقت اعتراض هست یا خیر؟
    در چه صورت مشخص میشه که وقت دارم یا خیر؟ و اینکه باید منتظر شم دفترجه بیاد یا خیر؟

من واسه کمر درد رفتم...دو هفته پیش کمسیون داشتم...نخیر اعتراض نزدم...هنوزم وقت اعتراض هست یا خیر؟
    در چه صورت مشخص میشه که وقت دارم یا خیر؟ و اینکه باید منتظر شم دفترجه بیاد یا خیر؟
    از تاریخ اتمام معافیت تحصیلی میشه فهمید البته به این هست که نیرو کم دارند یا نه اگر نیرو کم داشته باشند با در خواست تاخیر موافقت نمی کنند.
    پلیس +10 بروید تمام این موارد را راهنمایی می کنند.

در مورد اعتراض هم نمی دانم باید از نظام وطیفه بپرسید.

Junior Member

باید بگی بیماریت چی بوده تا دقیق من راهنماییت کنم . چون من خودم الان 3 ساله درگیره گرفتن معافی واسه دیسک کمر هستم و الانم 15 روزه به خاطر دردر شدید عمل کردم
    کمر درد داشتن دلیل داره
    اگه دیسکه جوابه ام ار ای رو بنویس تا بهت بگم اعتراض بزنی یا نه

سلام
    من هم دقیقا مثل شما هستم. تو تیر معاینه شدم و کمیسیونم میوفته تو مرداد. آقا محمد لطفا هر اطلاعاتی در مورد اینکه قانون قبل یا جدید شامل ما میشه، در اختیار من هم قرار بدید.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad200000 نمایش پست ها
    با سلام.اقا یعنی مجموع چشم رو برداشتن؟اگه کسی تو تیر معاینه شده و کمیسیونش افتاده باشه تو مرداد قانون قبل واسش اعمال میشه یا بعد؟
    سلام
    من هم دقیقا مثل شما هستم. تو تیر معاینه شدم و کمیسیونم میوفته تو مرداد. آقا محمد لطفا هر اطلاعاتی در مورد اینکه قانون قبل یا جدید شامل ما میشه، در اختیار من هم قرار بدید.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط austin نمایش پست ها
    از یک مرداد قانون جدید اعمال میشه. مهم نیست کی اقدام کردین.
    مرد مومن با عقل هم حرفی که میزنی رو بسنجی مسخرست.
    کسی که طبق قانون قدیم اقدام کرده با توجه به قوانین اون زمان اقدام کرده و حساب کتاب داشته. مثلا یه نفر یکسال فرصت داشته دفترچه رو پست کنه، بعدش همون اوایل یکسال قوانین (منظورم قوانین قدیم هست) رو میبینه و بعد اقدام میکنه. خوب اگه قرار باشه حین معاینه قانون عوض بشه و همون رو اعمال کنند طرف دیگه معاف نمیشه و فرصت یکسالش الکی بر باد میره.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliceinchains نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر
    بنده هم یکشنبه می رم تا معاینه بشوم.کمیسیون هم میوفته تو مرداد.البته چون من مشکلم کم کاری تیروئید هستش باید 2 هفته بعد برم آزمایش بده که باز میوفته برای مرداد .
    من خیلی پرس و جو و سوال کزدم از هز کس پرسیدم گفته هر کس قبل از 1 مرداد اقدام کند و کمیسیون هم تو مرداد باشد با قانون قدیم رفتار می کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)