صفحه 13 از 238 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

یه سوال معافیت پزشکی همه در تهران بررسی میشه یا شهر خودشون

اگر شهر خودشون.کسی که تهرانه میتونید از یه شهر دیگه واسه معافیت پزشکی اقدام کنه؟

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    یه سوال معافیت پزشکی همه در تهران بررسی میشه یا شهر خودشون

اگر شهر خودشون.کسی که تهرانه میتونید از یه شهر دیگه واسه معافیت پزشکی اقدام کنه؟
    از همون شهری که مدارک رو پست میکنید و آدرس همون شهر رو به عنوان محل سکونتتون نوشتید ، مطمئن نیستم ولی اگر آدرس همون شهر رو تو دفترچه بدید و از پلیس + 10 همون شهر اقدام کنید فکرکنم بشه ، ولی باید جواب قانع کننده ای داشته باشین اگر کسی ازتون پرسید چرا ادرس این شهر رو نوشتتید .

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

یه سوال دیگه
    من اگه بخوام مثلا واسه 3 بیماری اقدام کنم اولین بار که دفترچه میفرستم میتونم هر 3 بیماری قید کنم یا اینکه باید تک تک واسه هرکدوم اقدام کنم؟
    آیا در حین خدمت میشه واسه معافیت پزشکی اقدام کرد؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    یه سوال دیگه
    من اگه بخوام مثلا واسه 3 بیماری اقدام کنم اولین بار که دفترچه میفرستم میتونم هر 3 بیماری قید کنم یا اینکه باید تک تک واسه هرکدوم اقدام کنم؟
    آیا در حین خدمت میشه واسه معافیت پزشکی اقدام کرد؟
    برای هر چند تا بیماری می تونید یک دفعه اقدام کنید.
    بله, در حین خدمت هم میشه برای معافیت پزشکی اقدام کرد.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    برای هر چند تا بیماری می تونید یک دفعه اقدام کنید.
    بله, در حین خدمت هم میشه برای معافیت پزشکی اقدام کرد.
    موفق باشید
    ببخشید من هم مطمئن نیستم ولی فکر میکنم شما هر چند تا بیماری رو هم که بنویسی یک کدومش مورد بررسی کمیسیون قرار میگیره و مورد دوم هم وقتی شما چند تا بیماری رو قید میکنی باعث میشه پزشکان کمیسیون با دید خیلی جالبی بهت نگاه نکنن چون فکر میکنن میخواستی هر جور شده یه بیماری پیدا کنی از خدمت در بری به نظر من اگر برای اون بیماریت که فکر میکنی از همه شدید تره اقدام کنی بهتره .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

سلام دوستان
    من برای هفته بعد شنبه وقت شورا دارم ولی صبحش تا ساعت 10 سر جلسه امتحانم! امروز رفتم نظام وظیفه که روزش رو عوض کنم ولی یه سرباز وظیفه گفت این کار رو نکنم و همون روز خودمو تا 10.30 برسونم مشکلی نیست. و اگر دکتر هم نباشد میگویند فردا بروم.
    ممنون میشم یه توضیحی من باب شورا و سختگیریشو اینها بگید. من شنیدم 10 تومان پول شورا باید واریز بشه که حتما باید تو خود نظام وظیفه انجام بشه.(اگه میشه قبلا واریز کرد و اونجا ارایه کرد لطفا بگید. آخه ممکنه تا پولو بریزم دکتر بره!) آیا من میتونم روز شورا رو عوض بکنم؟ یا بهترین راه همینه که دیر برمو بگم خواب موندم!
    ممنون از وقتی که گذاشتید

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rampar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای هفته بعد شنبه وقت شورا دارم ولی صبحش تا ساعت 10 سر جلسه امتحانم! امروز رفتم نظام وظیفه که روزش رو عوض کنم ولی یه سرباز وظیفه گفت این کار رو نکنم و همون روز خودمو تا 10.30 برسونم مشکلی نیست. و اگر دکتر هم نباشد میگویند فردا بروم.
    ممنون میشم یه توضیحی من باب شورا و سختگیریشو اینها بگید. من شنیدم 10 تومان پول شورا باید واریز بشه که حتما باید تو خود نظام وظیفه انجام بشه.(اگه میشه قبلا واریز کرد و اونجا ارایه کرد لطفا بگید. آخه ممکنه تا پولو بریزم دکتر بره!) آیا من میتونم روز شورا رو عوض بکنم؟ یا بهترین راه همینه که دیر برمو بگم خواب موندم!
    ممنون از وقتی که گذاشتید

سلام

پول رو که تا حالا من همیشه قبل از روز کمیسیون میدادم. اونجا هم فقط رسید رو میگرفت.

ببین دوست من اونجا از ساعت هشت و نیم (شاید الان فرق کرده باشه!) اسم ها رو می خونند و چند نفر چند نفر میفرستن تو. اونایی که نباشن میذارن آخر سر دوباره می خونن.

اگر مطمئنی که معاف میشی بنظر من امتحان رو بیخیال شو, یا حداقل تمام سعیت رو در تغییر تاریخ/ساعت امتحانت کن.

موفق باشی
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

خوب امتحان پایانترم دانشگاه تهران رو ندادن یعنی رسما بیخیال اون درس!
    شماره حساب شورا رو کسی داره که منم پولو از قبل ریخته باشمو یک راست برم تو!؟
    و اینکه هیچ راهی برای تغییر زمان شورا وجود نداره!؟ این حرف هم درست نیست که اگه وقت بهت نرسه بگن فردا بیا!؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط rampar نمایش پست ها
    خوب امتحان پایانترم دانشگاه تهران رو ندادن یعنی رسما بیخیال اون درس!
    شماره حساب شورا رو کسی داره که منم پولو از قبل ریخته باشمو یک راست برم تو!؟
    و اینکه هیچ راهی برای تغییر زمان شورا وجود نداره!؟ این حرف هم درست نیست که اگه وقت بهت نرسه بگن فردا بیا!؟
    شماره حساب رو براتون همراه با برگه ای که روز مراجعه به شورا رو توش نوشته، فرستادند. 10000 تومن به شماره حساب 2171151311001 بانك ملي به حساب خزانه داري كل. باز چک کنید شاید این نباشه شماره حساب
    حمید درست میگه. شما دیر برسی، پروندتو میذارن زیر و دوباره میخونن. ممکنه تا 11 اصلا اسمت رو نخونن. من خودم ساعت 9 اونجا بودم (فیش رو داشتم توی بانک پرداخت میکردم) ولی هنوز شروع نکرده بودن خوندن اسمهارو.
    فکر میکنم میشه وقتش رو تغییر داد. توی سالن مربوط به معافیت باجه استعلام اگه اشتباه نکنم، میرید و درخواست تغییر روز زو میدید. اخلاق زیاد جالبی ندارن مسئولاش و ممکنه قبول نکنن. تاریخ امتحانتون رو نشون بدید، اگه لازم باشه براتون عوض میکنن.
    شما دانشجویی برای معافیت پزشکی هم اقدام کردی؟ یا قبل دانشجویی اقدام کردید؟

Junior Member

خیلی خیلی ممنون از راهنماییاتون
    راستش من خودم امروز از باجه ی استعلام که بیرون نظام وظیفه درست کردن رسید گرفتم که تاریخ شورام 20ام هست و خوب برگه ای چیزی به دستم نرسیده...
    من قبل از قبولیم تو دانشگاه اقدام کردم و الان دارم پیگیری میکنم.
    فقط شماره حسابو یکی تایید کنه من به همین شماره پول رو میریزمو خودمو تا ساعت 10 میرسونم که معاینه بشم. دوستان کسی هست این حرف رو تایید کنه که اگه به وقت شورا اون روز نرسید فرداش میتونید برید!؟
    ممنون از همه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)