صفحه 138 از 238 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Junior Member asaber آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

حتما غیبت میخوری.معافیت پزشکی 2 ماه وقت میبره اونا زرنگترن جناب که شما داری لفتش میدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Torr نمایش پست ها
    سلام
    1-من آبان 92 فارغ التحصیل شدم اگر آبانماه امسال درخواست معافیت پزشکی بدم و اگر باهاش موافقت نشه غیبت میخورم؟
    2- قصد دارم آبانماه دفترچه رو پست کنم و یه مدت هم درخواست تمدید بدم تا اسفند اعزام بشم تا برای کنکور وقت داشته باشم اگر کنکور قبول بشم با توجه به اینکه تا اون موقع از فارغ التحصیلم بیش از یکسال میگذره اجازه ترخیص و ثبت نام دانشگاه رو بهم میدن؟ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
    حتما غیبت میخوری.معافیت پزشکی 2 ماه وقت میبره اونا زرنگترن جناب که شما داری لفتش میدی
    ممنون
    فقط یک سوال دیگه، فرد غایب مادام العمر از ادامه تحصیل محروم میشه یا فقط تا زمانیکه خدمتش تموم بشه؟

بچه‌ها من 31 تیر درخواست دادم. امروز بهم زنگ زدن که سه‌شنبه برم نظام‌ وظیفه برای کمیسیون، گفت 10 هزار تومن بریزم به یه حساب بانک ملی و فیش پرداخت رو با خودم ببرم. ضمناً گفت مدارک پزشکیمو هم همراهم ببرم. منظورشون چه مدرکیه ؟! مگه مدارک اصلی همونی نیست که بیمارستانی که برای معاینه رفتیم به اینا میده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raminziaei نمایش پست ها
    بچه‌ها من 31 تیر درخواست دادم. امروز بهم زنگ زدن که سه‌شنبه برم نظام‌ وظیفه برای کمیسیون، گفت 10 هزار تومن بریزم به یه حساب بانک ملی و فیش پرداخت رو با خودم ببرم. ضمناً گفت مدارک پزشکیمو هم همراهم ببرم. منظورشون چه مدرکیه ؟! مگه مدارک اصلی همونی نیست که بیمارستانی که برای معاینه رفتیم به اینا میده ؟
    منظورس سابقه بیماریتان هستش.(آزمایش هایی که تا حالا دادی یا دست نوشته هایی که از دکتر دارید کلا هر چی که قبلا از بیماریتون دارید).

Junior Member

سلام دوستان
    به من بعد از شورا گفتند که باید مجدد برم بیمارستان و بزگش میاد میخواستم ببینم چطوریه و چند تا دکتر معاینه مینند و بعدش مجدد باید برم شورا یا نه

چقدر طول میکشه

Junior Member

دوستان من مهره پنجم کمرم کمی انحراف به چپ داره...و دردش مزمنه...دکتر واسم قرص نوشته و گفته نیاز به عمل نداره.....به نظرتون چه نوع معافیتی به من تعلق میگیره؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Torr نمایش پست ها
    ممنون
    فقط یک سوال دیگه، فرد غایب مادام العمر از ادامه تحصیل محروم میشه یا فقط تا زمانیکه خدمتش تموم بشه؟
    در صورتی که طی مراحل معافیت پزشکی باعث بشه که شما از بازه ی 1 ساله خارج بشید و پس از دریافت رای دست کم معاف از رزم نشید براتون 3 ماه اضافه خدمت رد میشه.
    این غیبت که براتون محرومیت از تحصیل رو هم به همراه خواهد آورد فقط تا پایان سربازی اداده خواهد داشت و با دریافت کارت معافیت یا کارت پایان سربازی تمام محدودیت ها برداشته خواهد شد.

Junior Member

سلام. من حدود 10 - 12 سال پیش به خاطر داشتن ی بیماری قلبی عمل باز انجام دادن روم. حالا میخوام برم سربازی ک بنا به گفته پزشک هیچ مشکلی ندارم ک برم سربازی . حالا هم میتونم سربازی برم هم معافیت پزشکی بگیرم. حالا سوال این ه : اگه معافیت بگیرم چه مشکلاتی میتونه واسم پیش بیاد؟

بچه‌ها منم امروز معاف شدم. بیماریم سنگ کیسه صفرا بود و 31 تیر درخواستمو تو پلیس+10 ثبت کرده بودم. آیین نامه هم که همون قدیمیه بود. سوالی داشتین من در خدمتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط raminziaei نمایش پست ها
    بچه‌ها منم امروز معاف شدم. بیماریم سنگ کیسه صفرا بود و 31 تیر درخواستمو تو پلیس+10 ثبت کرده بودم. آیین نامه هم که همون قدیمیه بود. سوالی داشتین من در خدمتم.
    مبارکه دوست عزیز.
    از تهران اقدام کردید.؟
    یک سوال داشتم اینکه تو کمیسیون اجازه می دهند که پرونده پزشکی که قبلا داشتیم را بهشون نشان بدهیم.؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)