صفحه 14 از 238 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Senior Member سپهر آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیماری های مربوط به چشم و عوارض بینایی

نقل قول نوشته اصلی توسط rampar نمایش پست ها
    خوب امتحان پایانترم دانشگاه تهران رو ندادن یعنی رسما بیخیال اون درس!
    شماره حساب شورا رو کسی داره که منم پولو از قبل ریخته باشمو یک راست برم تو!؟
    و اینکه هیچ راهی برای تغییر زمان شورا وجود نداره!؟ این حرف هم درست نیست که اگه وقت بهت نرسه بگن فردا بیا!؟
    نه بابا امتحان را بده!

حرف سربازه درسته. تو الان اگه تاریخ را عوض کنی، دیگه باید همون تاریخ جدید بری. ولی اگه شنبه بعد امتحان بری، احتمال داره همون روز به شورا برسی. اگه نرسیدی هم اصلا نگران نباش، همون روز صحبت میکنی(باجه 1)، طرف میگه فردا بیا یا اگه خیلی گیر باشه برای چند روز بعدش (باجه 5) بهت نامه میده. من خودم دیدم که اونجا طرف بعد چند هفته از تاریخ شورا اومده و بدون هیچ دردسری نامه جدید گرفته! در ضمن نمیخواد بگی خواب موندم. راستش را بگو. وقتی دلیل موجه داری چرا میخوای الکی خودت را تنبل و بی قید نشون بدی؟

پول را هم هر وقت خواستی میتونی بریزی و اصلا لازم نیست خود نظام وظیفه واریز کنی.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member

خیلی ممنون سپهر جان به خاطر اطلاعات دقیقی که دادی.
    فقط یکی قضیه پول ریختن رو تایید کنه (شماره حساب 2171151311001 بانك ملي به حساب خزانه داري كل) من شنبه با کله خودمو به شورا میرسونم! (شماره حساب درسته!؟ به تاریخ واریز فیش گیر نمیدن؟ نمیگن باید از شعبه ی خودمون باشه!؟ بالاخره نظامی هستند و گیر!)

Senior Member سپهر آواتار ها

خیلی ممنون سپهر جان به خاطر اطلاعات دقیقی که دادی.
    فقط یکی قضیه پول ریختن رو تایید کنه (شماره حساب 2171151311001 بانك ملي به حساب خزانه داري كل) من شنبه با کله خودمو به شورا میرسونم! (شماره حساب درسته!؟ به تاریخ واریز فیش گیر نمیدن؟ نمیگن باید از شعبه ی خودمون باشه!؟ بالاخره نظامی هستند و گیر!)
    فکر کنم شماره حساب اینه: 2171151316002

به هیچ چیز هم گیر نمیدن. حتی فیش را هم نگاه نمیکنن! فقط میگیرن ازت و میندازن یه گوشه کنار فیش های بقیه! فکر کنم حتی اگه به حساب خودت بریزی هم متوجه نشن!

این 2 تا شماره حساب هم به هم نزدیکن. البته تو بانک میتونی بگی برات اسم دارنده حساب را چک کنن. به اونی بریز که باسم شورا پزشکیه. یا شاید بد نباشه به 09680 زنگ بزنی و از اونا بپرسی.

یا اگه دیگه خیلی برات مهمه، این هفته برو اصلا تو خود نظام وظیفه واریز کن یا بپرس! بانک اونجا نسبتا کار را سریع انجام میده چون از قبل اطلاعات حساب روی فیش چاپ شده و فقط باید مشخصات خودت را بنویسی!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

سلام دوستان
    من برای هفته بعد شنبه وقت شورا دارم ولی صبحش تا ساعت 10 سر جلسه امتحانم! امروز رفتم نظام وظیفه که روزش رو عوض کنم ولی یه سرباز وظیفه گفت این کار رو نکنم و همون روز خودمو تا 10.30 برسونم مشکلی نیست. و اگر دکتر هم نباشد میگویند فردا بروم.
    ممنون میشم یه توضیحی من باب شورا و سختگیریشو اینها بگید. من شنیدم 10 تومان پول شورا باید واریز بشه که حتما باید تو خود نظام وظیفه انجام بشه.(اگه میشه قبلا واریز کرد و اونجا ارایه کرد لطفا بگید. آخه ممکنه تا پولو بریزم دکتر بره!) آیا من میتونم روز شورا رو عوض بکنم؟ یا بهترین راه همینه که دیر برمو بگم خواب موندم!
    ممنون از وقتی که گذاشتید
    من شنیدم شما تا دانشجو باشی نمیتونی معافیت پزشکی اقدام کنی

جچوریه که شما امتحان داری دانشجویی بعد معافیت پزشکی اقدام کردی؟

Junior Member

سلام . من قوز قرنیه دارم و از لنز سخت استفاده میکنم . 23 ام هم باید برم جلسه شورای پزشکی . با لنز چشام بدون نمرست و خوب میبینم . باید لنرها رو بزنم یا نه ؟؟ ممنون.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط manager_66 نمایش پست ها
    سلام . من قوز قرنیه دارم و از لنز سخت استفاده میکنم . 23 ام هم باید برم جلسه شورای پزشکی . با لنز چشام بدون نمرست و خوب میبینم . باید لنرها رو بزنم یا نه ؟؟ ممنون.
    سلام
    هر جور راحتی! شورا دیگه معاینه نمی کنن، رو نظر پزشک بیمارستان تصمیم میگیرن. ان شا الله معافی.
    موفق باشی
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    هر جور راحتی! شورا دیگه معاینه نمی کنن، رو نظر پزشک بیمارستان تصمیم میگیرن. ان شا الله معافی.
    موفق باشی
    یعنی دیگه اونجا قطره نمیریزن ؟ چون اگه لنز داشته باشم نباید تو چشم هیچ قطره ای ریخته بشه ؟

بعد یک سوال دیگه : دکتر بیمارستان ازم توپوگرافی و ... واسه قوز قرنیه نخواست و من هم اصلا نمیدونستم باید داشته باشم فقط یک چیزی نوشت و تمام حالا اگه اون قوز رو تشخیص نداده باشه چی ؟ میشه اگه اینا بگن دکتر گفته قوز قرنیه نداری شکایت کنیم ؟ بعد راست میگن شورا مثل توشهری میمونه و بار اول همه رو به یک بیمارستان دیگه پاس میدن؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط manager_66 نمایش پست ها
    یعنی دیگه اونجا قطره نمیریزن ؟ چون اگه لنز داشته باشم نباید تو چشم هیچ قطره ای ریخته بشه ؟

بعد یک سوال دیگه : دکتر بیمارستان ازم توپوگرافی و ... واسه قوز قرنیه نخواست و من هم اصلا نمیدونستم باید داشته باشم فقط یک چیزی نوشت و تمام حالا اگه اون قوز رو تشخیص نداده باشه چی ؟ میشه اگه اینا بگن دکتر گفته قوز قرنیه نداری شکایت کنیم ؟ بعد راست میگن شورا مثل توشهری میمونه و بار اول همه رو به یک بیمارستان دیگه پاس میدن؟
    بله، شورا دیگه قطره نمی ریزن، معاینه نمی کنن.
    خودتون از کجا می دونید؟ اون مدرک همراه تون باشه. بله میشه اعتراض کرد. اما کاش تو بیمارستان که بودین درخواست می کردین یک متخصص دیگه هم شما رو معاینه کنه.
    شورا خیلی ها رو برای معاینه مجدد میفرسته و البته خیلی ها رو هم یه ضرب معاف میکنه.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

سلام به همگی
    دوستان یه سوال مهم در مورد معافیت پزشکی (مخصوصا روانپزشکی) دارم:
    زمانیکه یه نفر معافیت پزشکی میگیره، آیا تو کارت معافیتش (که جدیدا الکترونیکی شده) درج میشه که برای چی معاف شده؟! اینو برای استخدامی و مشکلات مربوط به استخدام دارندگان معافیت پزشکی میپرسم که ظاهرا تو ادرات دولتی که تقریبا اصلا استخدام نمیکنن خصوصی ها هم که تقریبا فرقی براشون نمیکنه
    مثلا فرض کنید یکی معافیت روانپزشکی میگیره (مثل من)، یکی هم معافیت چشم میگیره، خوب معافیت چشم رو عملا به اون صورت بیماری به حساب نمیاد و طرف بعدا می تونه بره عمل کنه بگه آقا من سالم شدم !! برای کارفرما هم مهم نیست و یکی از دوستان بنده با همین معافیت الان داره تو یه جای دولتی کار میکنه اما احساس میکنم معافیت روانپزشکی فرق کنه وضعیتش
    یکی از دوستان میگفت هرکی معافیت پزشکی داره حالا از هر نوعی که باشه فرقی نداره و همه یه عنوان دارن و اونم معافیت پزشکی هست! و روی کارت درج نمیشه و جایی هم معمولا استعلام نمیکنن..اگرم کسی پرسید می تونی بگی معافیت مثلا دیسک گرفتم کسی هم نمیفهمه!!
    خوب اگه اینطوری باشه برای من که دارم معافیت روانپزشکی میگیرم خوبه اما اگه جور دیگه باشه جالب نیست (یه عده میگن کارت قرمز میدن) و می خواستم نظر شمارو در موردش بدونم

برای خروج از کشور به مشکلی بر نمیخورم؟
    ویرایش توسط NIHILmS : June 5th, 2012 در ساعت 07:17 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

سلام بچه ها
    اگه کسی در حین آموزشی یا خدمت یکسال معافیت موقت بگیره آیا اون یکسال جزئی از خدمتش حساب می شه یا نه؟
    برای مثال فرض کنید یه نفر که 1 ماه از خدمتش گذشته، طبق نظر کمیسیون 1 سال معاف موقت می گیره حالا بعد از یک سال که برگشت سر خدمتش ،مدت باقی مانده از خدمتش می شه 8 ماه یا 20 ماه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)