صفحه 184 از 238 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط bamaram44 نمایش پست ها
    سلام. 5ساله بیماری کمکاری تیروئید دارم. حین تحصیل دانشجوی ارشد. میتونم برای معافیت پزشکی حین تحصیل اقدام کنم؟
    رفتم پلیس +10. فرمی داد که برم پیش پزشک معتمد تا بخش و بند بیماریمو دربیاره بعد ببرم پلیس+10 تا بگن میشه یا نه.
    خوب اگه نشه چرا باید پول الکی به پزشک معتمد بدم؟ تازه پزشک خودش نبود . منشیش گفت که احتمالا باید واکسن قبل از خدمت رو هم بزنی. برای معافیت پزشکی حین تحصیل واقعا باید واکسن رو بزنم؟!!
    میتونم برای معافیت پزشکی حین تحصیل اقدام کنم؟
    تشکر فراوان.
    کم کاری تیروئید که معافی نداره ! شما که هزینه ویزیت معاینه اولیه براتون زیاده اصلا دنبالشم نرو چون هزینه ازمایش و ویزیت دکتر متخصص نزدیک 100 میشه...
    ب) هيپرتيروئيدي وهيپوتيروئيدي با داشتن علائم واضح باليني‌و آزمايشگاهي ( در مراكز دانشگاهي يا نيروهاي مسلح)در صورت پاسخ به درمان : معاف از خدمات رزمي

Junior Member

لیست بیمارایی هایی که میه ضمن تحصیل اقدام کرد رو از پلیس +10 بگیر نگاه کن ببین بیماری شما در اون لیست هست یا نه .
    اگر رفتی پزشک ازمایش های قبلی رو همراه داشته باش
    بله تا جایی که میدونم حتی کسایی که معافن هم واکسن رو باید بزنن
    ببین این ها کمکت میکنه
    بند2- بيماريهاي غدد تيروئيد :
    الف) هيپرتيروئيدي با داشتن علائم واضح باليني‌و آزمايشگاهي ( در مراكز دانشگاهي يا نيروهاي مسلح) در صورت عدم پاسخ به درمان:معاف دائم
    ب) هيپرتيروئيدي وهيپوتيروئيدي با داشتن علائم واضح باليني‌و آزمايشگاهي ( در مراكز دانشگاهي يا نيروهاي مسلح)در صورت پاسخ به درمان : معاف از خدمات رزمي
    ج)گواترهاي حجيم با ميزان بيش از cc100‌ با اثر فشاري و علائم انسدادي مجــاري تنفــسي خارج ريوي ( كه با اسپيرومتري ثابت شده باشد ) : معاف دائم
    د) تيروئيديتهاي حاد و تحت حاد : شش ماه معاف موقّت
    بند3- بيماريهاي غدد پاراتيروئيد :
    الف)هيپرپاراتيروئيدي : معاف دائم
    ب) هيپوپاراتيروئيدي : معاف دائم

سلام
    من برای معافیت پزشکی (برای قلب) اقدام کردم. 29 شهریور بیمارستان امام سجاد برای معاینه رفتم بعد از معاینه اکو گفتن 1 ماه دیگه به نظام وظیفه شهر خودم (کرج) مراجعه کنم. از طریق سامانه پیام کوتاه هم همش میگه آخرین وضعیت شما معرفی به بیمارستان است.
    به نظرتون باید چیکار کنم؟ منتظر بمونم یا برم نظام وظیفه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Homayun2020 نمایش پست ها
    سلام
    من برای معافیت پزشکی (برای قلب) اقدام کردم. 29 شهریور بیمارستان امام سجاد برای معاینه رفتم بعد از معاینه اکو گفتن 1 ماه دیگه به نظام وظیفه شهر خودم (کرج) مراجعه کنم. از طریق سامانه پیام کوتاه هم همش میگه آخرین وضعیت شما معرفی به بیمارستان است.
    به نظرتون باید چیکار کنم؟ منتظر بمونم یا برم نظام وظیفه؟
    تماس بگیر با نظام وظیفه ی شهرت قضیرو بگو ببین چی پیشنهاد میکنن بهت

Junior Member

سلام.من امروز رفتم بیمارستان امام سجاد معاینه شدم.دکتر گفت 40 روزه دیگه از نظام وظیفه پیگیری کن!!!
    دوستان آیا تمام پرونده ها میره شورا و یا اگه دکترها بیماری رو رد کنند برگه اعزام میاد؟
    و اینکه دعوت به کمسیسون چقد طول میکشه؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aloochy نمایش پست ها
    سلام.من امروز رفتم بیمارستان امام سجاد معاینه شدم.دکتر گفت 40 روزه دیگه از نظام وظیفه پیگیری کن!!!
    دوستان آیا تمام پرونده ها میره شورا و یا اگه دکترها بیماری رو رد کنند برگه اعزام میاد؟
    و اینکه دعوت به کمسیسون چقد طول میکشه؟؟
    ممنون
    نهایت 15 18 روز دیگه نامه کمیسیون میاد برای 1 هفته تا 10 روز بعدش و دکترم رد کنه بعیده برگه اعزام بیاد باید برید کمیسیون حتما...

Junior Member

سلام دوستان

من براي آسم درخواست معافيت دادم رفتم بيمارستان واسم تست ريه يا همون اسپيرومتري نوشت انجامش دادم دوباره بردمش كميسيون پزشكي و دكتر نظرش رو تو برگه معرفي به بيمارستان نوشت و من انگشت زدم و گفت چند هفته ديگه نامه دعوت به شوراي پزشكيت مياد كه اونجا معلوم ميشه معافي يا نه.

مشكل من اينه كه الان به جواب اسپيرومتريم اعتراض دارم چون نرمال نشون ميده در صورتي كه من چند سال هست دارو مصرف ميكنم و آسم دارم.آيا ميشه الان اعتراض كرد؟ چون با اين نتيجه آزمايش من سالم هستم و سرباز ميشم.جواب آزمايش رو به من ندادن همون موقع خود بيمارستان فرستاد كميسيون و منم وقتي رفتم تو اتاق پزشك كه نظرش رو اومد بنويسه تازه ديدم.

قبل از دعوت به شورا امكان اعتراض هست يا ديگه كار از كار گذشته؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arman405 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من براي آسم درخواست معافيت دادم رفتم بيمارستان واسم تست ريه يا همون اسپيرومتري نوشت انجامش دادم دوباره بردمش كميسيون پزشكي و دكتر نظرش رو تو برگه معرفي به بيمارستان نوشت و من انگشت زدم و گفت چند هفته ديگه نامه دعوت به شوراي پزشكيت مياد كه اونجا معلوم ميشه معافي يا نه.

مشكل من اينه كه الان به جواب اسپيرومتريم اعتراض دارم چون نرمال نشون ميده در صورتي كه من چند سال هست دارو مصرف ميكنم و آسم دارم.آيا ميشه الان اعتراض كرد؟ چون با اين نتيجه آزمايش من سالم هستم و سرباز ميشم.جواب آزمايش رو به من ندادن همون موقع خود بيمارستان فرستاد كميسيون و منم وقتي رفتم تو اتاق پزشك كه نظرش رو اومد بنويسه تازه ديدم.

ممنون
    نه دیگه کاری نمیشه کرد... بعد از شورا اعتراض بزنید اگر فکر میکنید جواب اشتباه است...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman405 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    داداش خودت یک بار برو بیمارستان پیش یک متخصص دیگه بگو میخوای تست تنفسی انجام بدی اون دیگه نتیجش ماله خودت با پزشکت هم میتونی مشورت کنی. یا برو مطل شخصی یکی از پزشکان ولی بهتره تست رو تو خوده بیمارستان انجام بدی که به عنوان یک مدرک برات بمونه

سلام
    من برای دعوت نامه کمیسیون پزشکی منتظر اس ام اس یا نامه بودم امروز که به سامانه (110206010) پیامک دادم اینو گفت (آخرین وضعیت درخواست پزشکی شما عدم حضور در جلسه است. تاریخ ثبت وضعیت : 22/07/1394 )
    از طریق سایت evazifeh هم پیگیری کردم تقریبا همینو گفت : http://8pic.ir/images/nykoa2my2bmwffdfa8jx.png
    دوستان چیکار کنم؟ شنبه برم نظام وظیفه نگن که نمیشه دیر اومدی؟ بازم میتونم برم شورا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)