صفحه 203 از 238 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط aptimesperime نمایش پست ها
    حدودا یک و نیم ماه طول میکشه
    1/5 ماه از معاینه بیمارستان تا تشکیل کمیسیون طول میکشه درسته؟ بعدش اگه تاریخ اعزام بعد از اتمام مرحله معا فیت مشخص بشه میشه تمدیدش کرد چون تاریخ اعزام قبلی باطل شده؟
    ویرایش توسط UN22 : September 7th, 2016 در ساعت 07:21 PM

Junior Member

سلام
    سوال داشتم از کسایی ک تجربه و اطلاعات دارن.. وقتی از طرف نظام وظیفه اس ام اس میاد ک مثلا 3 روز بعد از دریافت این پیام بیاید فلان بیمارستان برای معاینه،اگه زودتر بری مشکلی پیش میاد؟(مثلا بلافاصله روز بعدش بری)
    سوال دوم اینکه چقدر میشه به پروسه اعتراض و تغییر رای کمیسیون اول امیدوار بود.؟(چون من پیش چنتا متخصص چشم رفتم گفته بودن ک حتما با این شرایط معافی،ولی فقط معاف از رزمم کردن!!!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    سلام
    سوال داشتم از کسایی ک تجربه و اطلاعات دارن.. وقتی از طرف نظام وظیفه اس ام اس میاد ک مثلا 3 روز بعد از دریافت این پیام بیاید فلان بیمارستان برای معاینه،اگه زودتر بری مشکلی پیش میاد؟(مثلا بلافاصله روز بعدش بری)
    سوال دوم اینکه چقدر میشه به پروسه اعتراض و تغییر رای کمیسیون اول امیدوار بود.؟(چون من پیش چنتا متخصص چشم رفتم گفته بودن ک حتما با این شرایط معافی،ولی فقط معاف از رزمم کردن!!!!)
    سلام دوست گرامی
    مشکل چشم شما چه بوده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    مشکل چشم شما چه بوده؟
    من قبل از اقدام برای معافیت اول کلینیک نور رفتم و گفتم حالا که اونجا تجهیزات و پزشکاشون خوبه یه معاینه بشم.نتیجشم ان بود:
    چشم راست:6.00ضعیفی و 1.25 آستیگمات(هم علامت)
    چشم چپ:8.00ضعیفی و 1 آستگمات(هم علامت)
    مدرکمم لیسانسه.ولی با این وجود فقط معاف از رزمم کردن.!!!!!!!!!!!
    چنتا قطره هم ریختن توی چشمم که تا چند روز سر و چشم چپم درد میکرد.نمیشه به این موضوع اعتراض کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mja021 نمایش پست ها
    من قبل از اقدام برای معافیت اول کلینیک نور رفتم و گفتم حالا که اونجا تجهیزات و پزشکاشون خوبه یه معاینه بشم.نتیجشم ان بود:
    چشم راست:6.00ضعیفی و 1.25 آستیگمات(هم علامت)
    چشم چپ:8.00ضعیفی و 1 آستگمات(هم علامت)
    مدرکمم لیسانسه.ولی با این وجود فقط معاف از رزمم کردن.!!!!!!!!!!!
    چنتا قطره هم ریختن توی چشمم که تا چند روز سر و چشم چپم درد میکرد.نمیشه به این موضوع اعتراض کرد؟
    دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم هم علامت باید با هم جمع بشه به نظرم شما محکم تر از قبل اعتراض کنید، این قطره هم معلوم نیست چه قانونی هست واسه خودشون آدمو زجر میدن تا یک وقت معافی نگیریم، دارن با این کارها حق تحصیلکرده ها رو ضایع میکنند به نظرم شما محکم وایستید و از حقتون دفاع کنید شماره یک چشم 8 یعنی معافی دائمی، نذارید حقتون رو بخوردند. واقعا بابت اینکه با این شرایط معاف از رزم هستید متاسف شدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

با سلام
    من الان در فرجه فارغ التحصیلی هستم و قصد اقدام برای معافیت پزشکی صرع دارم (البته الان صرع ندارم اما سابقه پزشکی چند سال دارم)
    اما تا یک ماه دیگه قصد دارم دردانشگاه ثبت نام کنم... آا میتونم تو حین پروسه درخواست معافیت پزشکی، درخواست معافیت تحصیلی بدم و تحصیل کنم؟

Junior Member

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید وقت زیادی ندارم باید فردا اقدام کنم
    میخوام برای معافیت پزشکی اقدام کنم کلیه سنگ سازه و چندین سال قبل جراحی هم کردم و هر دو سه ماه یک بار هم سنگ دفع میکنم و گاهی درد دارم
    سینوزیت هم دارم و بینیم همیشه کیپه چندین ساله و تو تنفس مشکل دارم حتی تو خواب
    لطف کنید راهنماییم کنید برای این دوتا اقدام کنم نتیجه میده بهم یا نه؟
    و اینکه غیبت هم دارم و خرید هم شاملم میشه , اگه نتیجه نده میتونم بعدش برای خرید اقدام کنم

و بفرمایید هر کدوم از این پروسه ها چقدر طول خواهد کشید؟

قبل از هر چیز یک دنیا ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط roidela نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید وقت زیادی ندارم باید فردا اقدام کنم
    میخوام برای معافیت پزشکی اقدام کنم کلیه سنگ سازه و چندین سال قبل جراحی هم کردم و هر دو سه ماه یک بار هم سنگ دفع میکنم و گاهی درد دارم
    سینوزیت هم دارم و بینیم همیشه کیپه چندین ساله و تو تنفس مشکل دارم حتی تو خواب
    لطف کنید راهنماییم کنید برای این دوتا اقدام کنم نتیجه میده بهم یا نه؟
    و اینکه غیبت هم دارم و خرید هم شاملم میشه , اگه نتیجه نده میتونم بعدش برای خرید اقدام کنم

و بفرمایید هر کدوم از این پروسه ها چقدر طول خواهد کشید؟

قبل از هر چیز یک دنیا ممنونم
    دوست گرامی
    نصحیت دوستانه من به شما این هست که بهترین راه این هست اگر غیبت زیاد داشتید حتی شده از زیر سنگ هم پولش رو تامین کنید به خدا 2 سال جلو می افتید از زندگی از همه چیز، از بی احترامی ها و از زجر کشیدن ها و استرس ها راحت میشید به خدا و.......
    احتمال اینکه با بیماری معافی بدن خیلی کم هست رک و راست بگم هیچ تضمینی برای معافی هیچ گونه بیماری نیست مورد هایی بوده که بیماری بسیار وخیمی داشتند اما متاسفانه بهشون معاف از رزم دادند، اگر معاف از رزم بشید و غیبت داشته باشید هیچ فایده ای واستون نداره، به نظر من همون راه اول بهترین و مطمئن ترین راه هست چون احتمال معافی 100% هست اما راه های دیگه هیچ تضمینی ندارند وقتی میشه با پول مشکل رو حل کرد و آدم جونشو بخره چرا که نه، عوضش یک عمر در راحتی و آسایش بدون ضربه های روحی و روانی که به آدم وارد می شه زندگی می کنید. اگر میخواهید بخرید سریعتر اقدام کنید تا دیر نشده چون زیاد وقت ندارید این قانون هاشون معلوم نیست تا کی دوام داشته باشه ریسک نکنید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    ممنونم از پیشنهادتون دوست من
    راستش امروز به ذهن خودمم همین رسید پولشو دارم فدای سرم برای اینکه نمیخام ریسک کنم چون باید سریع تر پاسپورتمو بگیرم و از کشور خارج شم
    از صبح ساعت 7 دنبالش بودم و گفتن نامه دانشگاه نرسیده مدرک اصل باید بیاری و صد بار رفتم اومدم چون فارغ التحصیل 82 بودم نرفته بودم دنبال مدرک امروز خیلی معطل شدم و وقتی مدرک رو گرفتم اوردم گفتن باید مدرکتون و اخرین تاریخ معافی تحصیلیتون ثبت بشه دانشگاه میگفت فرستادیم نظام وظیفه پلیس + 10 میگفت نفرستادن که خلاصه گفتن ثبت میکنیم که 24 ساعت وقت میبره

و امروز یعنی 20 شهریور هم اخریم مهلت ثبت نام بود
    نمیدونم چیکار کنم ؟ ینی تمدید میشه یا اینکه راهی هستش که فردا برم دنبالش و برای خرید اقدام کنم یا کلا به فنا رفتم ؟
    نمیخام و اصلا نمیتونم برم سربازی
    خواهشا اگه میدونین و راهی هست راهنماییم کنید ممنون میشم ازتون برای تمدید یا هر چیز دیگه ای

Junior Member

با سلام.
    دوستان میخواستم بدونم برداشتن کیسه صفرا با عمل لاپاروسکوپی معافیت دائم داره!؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)