صفحه 207 از 238 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

سلام بچه ها منو معاف از رزم کردن متاسفانه.میخوام اعتراض بزنم . میفرستن شورای عالی؟! کسی اطلاع داره چطوریه هست این جلسه؟! من اصفهان هستم همین اصفهان برگزار میشه یا میفرستن تهران؟! چند تا دکتر هستن . ممنون مشیم کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.
    کمیسیون اول شماره چشمامو زد دکتر 6.25 مدرکمم کاردانی بعد معاینه مجدد دادن امروز کمیسیون برام زدن 5.25 معاف از رزمم کردن الان باید چیکار کنم اعتراض چطوریه کمیسیون عالی چطوره معاینش? میشه یکم راهنمایی کنید مرسی

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط alimilo نمایش پست ها
    سلام بچه ها منو معاف از رزم کردن متاسفانه.میخوام اعتراض بزنم . میفرستن شورای عالی؟! کسی اطلاع داره چطوریه هست این جلسه؟! من اصفهان هستم همین اصفهان برگزار میشه یا میفرستن تهران؟! چند تا دکتر هستن . ممنون مشیم کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.
    کمیسیون اول شماره چشمامو زد دکتر 6.25 مدرکمم کاردانی بعد معاینه مجدد دادن امروز کمیسیون برام زدن 5.25 معاف از رزمم کردن الان باید چیکار کنم اعتراض چطوریه کمیسیون عالی چطوره معاینش? میشه یکم راهنمایی کنید مرسی
    دوست من خواهشا اینباکست رو خالی کن تا بشه جواب پیغامت رو داد. اینجا جواب میدم.
    این دکتر دومیت خرابکاری کرد که. بهش میگفتی ارفاق کنه معاف شی. با این ۵.۲۵ که زده شک کردن به نمره چشمت. بری شورا عالی دوباره میفرستنت معاینه یه بیمارستان دیگه . (امام سجاد ی اونیکی ها یادم نیس.) سعی کن این سری میری به دکتر بگی حتما حداقل ۶.۲۵ بزنه وگرنه معاف نمیشی. ایشالا که بالا میزنه اما اگر پایین زد باید بری تو سربازی دنبال معافی بیفتی که اونم تو ارتش شرایط نسبتا راحت تره واسه معاف شدن. ایشالا که معاف شی دادا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aremanamdige نمایش پست ها
    دوست من خواهشا اینباکست رو خالی کن تا بشه جواب پیغامت رو داد. اینجا جواب میدم.
    این دکتر دومیت خرابکاری کرد که. بهش میگفتی ارفاق کنه معاف شی. با این ۵.۲۵ که زده شک کردن به نمره چشمت. بری شورا عالی دوباره میفرستنت معاینه یه بیمارستان دیگه . (امام سجاد ی اونیکی ها یادم نیس.) سعی کن این سری میری به دکتر بگی حتما حداقل ۶.۲۵ بزنه وگرنه معاف نمیشی. ایشالا که بالا میزنه اما اگر پایین زد باید بری تو سربازی دنبال معافی بیفتی که اونم تو ارتش شرایط نسبتا راحت تره واسه معاف شدن. ایشالا که معاف شی دادا.
    فدای معرفتت الان 1 هفتس کسی ج نمیداد . یعنی اعتراض رو ثبت کنم نامه میاد واسه معاینه مجدد یا باید برم کمیسیون اونجا بهم میگن معاینه مجدد؟ من اصفهان هستم دادا

سلام دوستان یک سوال
    بعد از تموم شدن معافیت موقت برای اینکه چک کنن واسه معافیت دائم
    آیا دوباره به بیمارستان ارجاع میدن و بعد شورا یا یک ضرب پرونده میره واسه شورا
    واسه من مهمه این مطلب لطفا اگر تجربه ای دارید ممنون میشم بگید

Junior Member

سلام دوباره میفرستن واسه بیمارستان واسه معاینه
    خوب نشده بودی معاف دائمی
    منم مشکل قوز قرنیه دارم شمارم [#######] اگه کسی رو داری که داشته باشه واسه معافیت به من زنگ بزن یه سری اطلاعات میخواستم
    ویرایش توسط darklord : May 2nd, 2017 در ساعت 05:16 PM دلیل: حذف شماره تلفن

Junior Member

سلام
    مراحل معاف شدنم و میزارم شاید بدرد کسی بخوره

13 شهریور مراجعه به پلیس +10
    مهر مراجعه به بیمارستان نیرو انتظامی و چند نوبت ویزیت و پاس کاری و تایید نکردن بیماری(سکته مغزی با عارضه)... که کارم تو این بیمارستان 4 هفته ای طول کشید
    آبان مراجعه به بیمارستان ارتش و تایید بیماری
    13 آذر ، مراجعه به کمیسیون شوراری پزشکی شهرستان و رای به معاف از رزم(در کمال ناباوری)
    23 آذر ، اعتراض به رای شورا
    24 بهمن مراجعه به شورای عالی پزشکی و رای به معافیت دائم
    دوستان اینو به یاد داشته باشید که اگه مشکلتون حاد نیست خیلی سخت معافیت میدن(به استثنای بند پ)
    انشالا که هر کسی حقشه معاف بشه.
    دوستان سوالی بود در خدمتم

سلام ،

میخواستم ببینم برای گرفتن معافیت پزشکی میشه از خارج از کشور اقدام کرد؟

Junior Member

مراحل معافیت پزشکی من
    ابتدا بگم که من دکترای تخصصی داشتم و معافیتم به غایت مشکل و پر دردسر بود و خیلی خیلی خیلی اذیت شدم
    10 شهریور دفترچه فرستادم
    بعد از 3-4 روز اس ام اس اومد معرفی به بیمارستان
    رفتم بیمارستان گفتن مدارک از نظام وظیفه نیومده
    2 هفته علافی تا اینکه شخصا رفتم نظام وظیفه و نامه رو گرفتم بردم دادم بیمارستان
    مهر ماه معاینه و پزشک نوشت هر چی لازم بود
    ابان کمیسیون اول و گفتن چون جراحی کردی باید استعلام بشه از بیمارستان
    2 هفته علاف این
    بعد استعلام نوبت کمیسیون دوم
    در کمیسیون دوم گفتن نظر بیمارستان غیر نظامی کشکه برو بیمارستان ارتش تو شهر خودمون
    تا نامم بره اونجا 2 هفته طول کشید
    رفتم معاینه بیمارستان ارتش و نوشت بیماریمو
    1 هفته بعد کمیسیون بعد
    پزشک بی شرف کمیسیون گفت بیمارستان ارتش خیلی خوب ننوشته و تایید نکرده!
    دعوام در اومد گفت برو بیمارستان تهران سجاد
    2 هفته بعد رفتم تهران سجاد
    پزشکه معاینه اولیه کرد گفت برو سی تی اسکن بده همینجا
    سی تی دادم بعد گفت برو هفته بعد جوابش میاد بیا
    هفته بعد رفتم سجاد سی تی خودش اتوماسیون رفته بود واس دکتره و دید و نوشت
    40 روز بعد کمیسیون بعدی تشکیل شد
    باز هم پزشکای بی شرف شهرستانی نظر سجاد تهرانم رد کردن گفت دوباره بیمارستان شهرستان باید بری که دیگه کار ب دعوا و جنجال کشید و من از کمیسون در اومد
    سرگرد که تو نظام وظیفه بود ادم خوبی بود بهش گفتم داستان اینه و من تمام بیمارستانا رفتم و دوباره دارن میفرستن بیمارستان شهرستان اونم حق داد به من گفت دوباره کمسیسوین بیا پس فردا
    پس فرداش رفتم کمیسیون و پزشکه این بار خوب بود شانس من و پس از رویت کلیییییییه مدارک گفت برو بیرون
    بعد گفتن بیا تو و نوشت معاف
    یعنی 10 شهریور پست کردم 10بهمن نوشت معاف
    20 بهمن وضعیتم شد رویت مشمول
    25 بهمن شد معرفی به صدور
    1 اسفند هم شد صدور کارت و تمام

پزشکای کمیسیون کاملا تصادفی از شانست چی بی افتن
    از شهرستان اقدام نکنید که خیلی بی شرفن فقط برید تهران اقدام کنید
    تمامی مدارکتون برابر اصل شده و همه چیز پیشتون باشه
    تو کمسیون مودب باشید ولی ساکت نشینید چون حقتونو مثل اب خوردن میخورن
    معافیت پزشکی بسیار سخت شده و باید واقعا مشکل داشته باشی
    هر جور اشنا و پارتی دارید باید ببینید و همه به کارتون میاد
    از اینکه بفرستنتون این بیمارستان و اون بیمارستان نترسید و تا معافیت دائم ننوشتن از فرستاده شده به بیمارستانهای مختلف استقبال کنید

کلا یک مشت بلانسبت عقده ای بی فکر بی شرف هستن 90% پزشکای کمیسیون و افراد نظامی حاضر تو اون محل و 10% ادمهای خوبی هستن

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط colonel نمایش پست ها
    مراحل معافیت پزشکی منابتدا بگم که من دکترای تخصصی داشتم و معافیتم به غایت مشکل و پر دردسر بود و خیلی خیلی خیلی اذیت شدم10 شهریور دفترچه فرستادمبعد از 3-4 روز اس ام اس اومد معرفی به بیمارستانرفتم بیمارستان گفتن مدارک از نظام وظیفه نیومده2 هفته علافی تا اینکه شخصا رفتم نظام وظیفه و نامه رو گرفتم بردم دادم بیمارستانمهر ماه معاینه و پزشک نوشت هر چی لازم بودابان کمیسیون اول و گفتن چون جراحی کردی باید استعلام بشه از بیمارستان2 هفته علاف اینبعد استعلام نوبت کمیسیون دومدر کمیسیون دوم گفتن نظر بیمارستان غیر نظامی کشکه برو بیمارستان ارتش تو شهر خودمونتا نامم بره اونجا 2 هفته طول کشیدرفتم معاینه بیمارستان ارتش و نوشت بیماریمو1 هفته بعد کمیسیون بعدپزشک بی شرف کمیسیون گفت بیمارستان ارتش خیلی خوب ننوشته و تایید نکرده!دعوام در اومد گفت برو بیمارستان تهران سجاد2 هفته بعد رفتم تهران سجادپزشکه معاینه اولیه کرد گفت برو سی تی اسکن بده همینجاسی تی دادم بعد گفت برو هفته بعد جوابش میاد بیاهفته بعد رفتم سجاد سی تی خودش اتوماسیون رفته بود واس دکتره و دید و نوشت 40 روز بعد کمیسیون بعدی تشکیل شدباز هم پزشکای بی شرف شهرستانی نظر سجاد تهرانم رد کردن گفت دوباره بیمارستان شهرستان باید بری که دیگه کار ب دعوا و جنجال کشید و من از کمیسون در اومدسرگرد که تو نظام وظیفه بود ادم خوبی بود بهش گفتم داستان اینه و من تمام بیمارستانا رفتم و دوباره دارن میفرستن بیمارستان شهرستان اونم حق داد به من گفت دوباره کمسیسوین بیا پس فردا پس فرداش رفتم کمیسیون و پزشکه این بار خوب بود شانس من و پس از رویت کلیییییییه مدارک گفت برو بیرونبعد گفتن بیا تو و نوشت معافیعنی 10 شهریور پست کردم 10بهمن نوشت معاف20 بهمن وضعیتم شد رویت مشمول25 بهمن شد معرفی به صدور1 اسفند هم شد صدور کارت و تمامپزشکای کمیسیون کاملا تصادفی از شانست چی بی افتناز شهرستان اقدام نکنید که خیلی بی شرفن فقط برید تهران اقدام کنیدتمامی مدارکتون برابر اصل شده و همه چیز پیشتون باشهتو کمسیون مودب باشید ولی ساکت نشینید چون حقتونو مثل اب خوردن میخورنمعافیت پزشکی بسیار سخت شده و باید واقعا مشکل داشته باشیهر جور اشنا و پارتی دارید باید ببینید و همه به کارتون میاداز اینکه بفرستنتون این بیمارستان و اون بیمارستان نترسید و تا معافیت دائم ننوشتن از فرستاده شده به بیمارستانهای مختلف استقبال کنیدکلا یک مشت بلانسبت عقده ای بی فکر بی شرف هستن 90% پزشکای کمیسیون و افراد نظامی حاضر تو اون محل و 10% ادمهای خوبی هستنموفق باشید
    منم با شما هم عقیدم... واقعا معاف شدن سخت شده ، هفته پیش تو شورای که معاف دائم شدم از بین 80 نفر فقط 3 نفر معاف دائم داشت.نسبت به قبل خیلی سخت میگیرن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، مح

سلام دوستان
    دکتر به من تشخیص همانژیوم زانو داده
    میخواستم ببینم میتونم معافی بگیرم ؟
    دوم اینکه ارزش داره تو استخدام مشکل نمیشه ؟
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)