صفحه 212 از 238 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها
    سلام مجدد. من قبلا اشاره ای نداشتم که حین خدمت هستم. من گفتم که دانشجوی دکتری هستم.
    ممنون از پاسختون.
    ایشالا که موفق باشید.
    درهرحال بعد نتیجه رو بیا با بقیه اشتراک بزار که بقیه هم اشتفاده کنن.
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

سلام. دوستان من یه سری مشکلاتی دارم ولی جزیی هستن. مثل فشار خون روی 14 و 9 که قرص فشار میخورم. همچنین حساسیت فصلی و خارش پوست در تابستان. و اینکه کبد چرب هم داشتم که قرص میخورم و درست شده. یه مقدار هم آدم استرسی ای هستم. اینارو در معاینه ذکر کردم نوشتن برای کمسیون. بنظرتون معاف از رزم میشم؟ آخه این چیزایی که من دارم قابل اثبات نیست که. فشار خون گاها میبینی روی 12-8 هست. حساسیت فصلی هم بستگی داره هوا گرد و غبار باشه یا نباشه. خارش پوستی هم معمولا در اواخر بهار دارم. بنظرتون اگه پیگیری کنم برام هزینه تراشیده میشه و اخرش نمیتونم اثبات کنم، یا اینکه پیگیری کنم معاف از رزم رو میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. دوستان من یه سری مشکلاتی دارم ولی جزیی هستن. مثل فشار خون روی 14 و 9 که قرص فشار میخورم. همچنین حساسیت فصلی و خارش پوست در تابستان. و اینکه کبد چرب هم داشتم که قرص میخورم و درست شده. یه مقدار هم آدم استرسی ای هستم. اینارو در معاینه ذکر کردم نوشتن برای کمسیون. بنظرتون معاف از رزم میشم؟ آخه این چیزایی که من دارم قابل اثبات نیست که. فشار خون گاها میبینی روی 12-8 هست. حساسیت فصلی هم بستگی داره هوا گرد و غبار باشه یا نباشه. خارش پوستی هم معمولا در اواخر بهار دارم. بنظرتون اگه پیگیری کنم برام هزینه تراشیده میشه و اخرش نمیتونم اثبات کنم، یا اینکه پیگیری کنم معاف از رزم رو میدن؟
    سلام، فشار خون 14 معافیت از رزم دارد. برای فشار خون 72 ساعت در بیمارستان بستری خواهید شد و تحت نظر خواهید بود.

سلام. اقا یه سوال واجبه واجب داشتم هرکس اطلاعات دقیق داره کمکم کنه خواهشا. من امروز رفتم دکتر قلب معاینه کرد گفت فشارت روی 14 و 10 هست. صد و چهل تومن پول سی تی اسکن میشد. گفتم ندارم بدم. گفت باشه. بعد گفت باید بستری بشی سه روز. یک میلیون و نیم هم هزینه اون میشد گفتم بخدا ندارم دانشجوام آخه من پولم کجا بود. بعد گفت برات مینویسم فشار خون داره و توضیحاتشو نوشت، و گفت آخرش مینویسم که تمایلی به بستری ندارد. و همونطورم نوشت. الان دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد در کمسیون؟ من برای معاف از رزم یه تیری خواستم در تاریکی بندازم ولی خیلی هزینه داره، الان پشیمون شدم و نمیخوام اصلا معاف از رزم هم بشم. حالا سوالم اینه:

"آیا کمسیون اجبار خواهد کرد که باید بستری بشی؟ آیا میتونم تعهد کتبی بدم که هر اتفاقی بیفته مسئولیتش با خودمه؟ اینطوری قبول میکنن؟"

من واقعا دو میلیون پول ندارم بدم. آیا قبول میکنن؟ لطفا کمکم کنید ذهنم درگیره

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. اقا یه سوال واجبه واجب داشتم هرکس اطلاعات دقیق داره کمکم کنه خواهشا. من امروز رفتم دکتر قلب معاینه کرد گفت فشارت روی 14 و 10 هست. صد و چهل تومن پول سی تی اسکن میشد. گفتم ندارم بدم. گفت باشه. بعد گفت باید بستری بشی سه روز. یک میلیون و نیم هم هزینه اون میشد گفتم بخدا ندارم دانشجوام آخه من پولم کجا بود. بعد گفت برات مینویسم فشار خون داره و توضیحاتشو نوشت، و گفت آخرش مینویسم که تمایلی به بستری ندارد. و همونطورم نوشت. الان دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد در کمسیون؟ من برای معاف از رزم یه تیری خواستم در تاریکی بندازم ولی خیلی هزینه داره، الان پشیمون شدم و نمیخوام اصلا معاف از رزم هم بشم. حالا سوالم اینه:

"آیا کمسیون اجبار خواهد کرد که باید بستری بشی؟ آیا میتونم تعهد کتبی بدم که هر اتفاقی بیفته مسئولیتش با خودمه؟ اینطوری قبول میکنن؟"

من واقعا دو میلیون پول ندارم بدم. آیا قبول میکنن؟ لطفا کمکم کنید ذهنم درگیره

نترس اون عدم تمایل که دکتر نوشته مث لغو پروسه عمل میکنه ...
    و کلا قضیه ملتفی میشه
    به احتمال زیاد عادی میری خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    نترس اون عدم تمایل که دکتر نوشته مث لغو پروسه عمل میکنه ...
    و کلا قضیه ملتفی میشه
    به احتمال زیاد عادی میری خدمت
    خیلی ممنون. اره دکتر گفت فشارو من مینویسم دیگه بستگی به کمسیون داره که چه تصمیمی بگیرن.
    پس اصل کاری همون دکتره... حله مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام دوستان
    من توی سیستم وضعیتم امروز تبدیل شده دعوت برای شورای پزشکی.
    الان باید چیکار کنم؟
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

سلام دوستان
    الان باید چیکار کنم؟
    یه سر برو بیمارستان بگو این مدلی شده ..
    اما در این موارد باید منتظر تماس یا پیامک بمونی

Junior Member

سلام دوستان
    الان باید چیکار کنم؟
    آقا واسه منم اینجوری شد. سریع زنگ بزن نظام وظیفه بهت میگه چه تاریخ و ساعتی باید بری شورا

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط m496m نمایش پست ها
    آقا واسه منم اینجوری شد. سریع زنگ بزن نظام وظیفه بهت میگه چه تاریخ و ساعتی باید بری شورا
    خودشون زنگ میزننا ...
    ولی اگه فک میکنین که زنگ زدن هم کافی نیس ... یه سر حضوری برو بهتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)