صفحه 214 از 238 نخستنخست ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    یه سر برو بیمارستان بگو این مدلی شده ..
    اما در این موارد باید منتظر تماس یا پیامک بمونی
    سلام به همه دوستان و عزیزانی که زحمت پاسخ دادن رو میکشن مخصوصا جناب پیام
    من هفته بعد باید برم کمیسیون. میخواستم اگر از دوستان کسی رفته تجربش رو بگه و اونجا باید چجوری باشیم؟ باید کمی اغراق کنیم یا نه؟ گزیده گویی کنیم؟ محکم حرف بزنیم یا مطیع؟ تند یا نرم؟
    ممنون
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها
    من هفته بعد باید برم کمیسیون. میخواستم اگر از دوستان کسی رفته تجربش رو بگه و اونجا باید چجوری باشیم؟ باید کمی اغراق کنیم یا نه؟ گزیده گویی کنیم؟ محکم حرف بزنیم یا مطیع؟ تند یا نرم؟
    ممنون
    دلیلی که اینجا فعالیت میکنم هم همینه دلم نمیاد کسانی که مشکل دارن به زور ببرن خدمت. به همه هم تا جایی که بتونم کمک میکنم. به شرظی که مشکل داشته باشه. روزانه کلی مسج میدن اما دنبال دروغن من اونارو ج نمیدم...
    من سه بار رفتم :ههههه تجربه ام در حد یه لیسانس حضور در کمیسیونه خخخخ ن شوخی میکنم شانس من کمیسیون حالت های متفاوت دیدم.
    اما یه چیزی بگم اونم اینه که با دلیل حرف بزن ن دروغ بگو ن هاشا کن ن خالی بندی کن ن دروغ ... صداقت کامل داشته باش حالا یه کوچولو اگ ادویه اغراق کنی بد نیس اما تابلو نشه ...
    با مدرک که بحرفی نمیتونن سرت کلاه بزارن .
    زیاد حق به جانب نباش .... بعدشم انصافا حق تو که دانشجو دکتری هستی نیس بری خدمت. منم تمام فشارم حین خدمت همین بود ... خدمت مال ما نیس که همه عمرمون زجرکشیدیم درسیدیم. مال یه دیپلم ردیه که کل زندگیش دنبال فوتبال و ول گردی بوده ....
    من هم تمام مدارک پزشکی بهشون میدادم هم اینکه تمام اصطلاحات پزشکی رو کامل اونم به انگلیسی بهشون میگفتم . اگ ادعایی داشتم راست بود و تونستم اثبات کنم و معافی بگیرم/ مودب و متشخص باش ولی محکم و حق طلب . پر رو نباش
    دلیلی که سه بار کمیسیون رفتم دلیل داشت
    یک حین خدمت بودم و سختشون بود که بزارن از لباس دربیام
    دو . علاوه بر خودم تمام کسانی که توی سالن بودم رو راهنمایی کردم برا همین رییس کمیسیون خوشش نیومد و زورش اومد که دارم ملت رو اطلاعات میدم.

جالبه روز آخر که بعد معاف موقت رفتم که رای نهایی بگیرم هم حدود ده نفری بودن که بهشون میگفتم چیکار کنن و بازم رییس کمیسیون دید و عصبی شد خخخ
    ویرایش توسط payamjj : October 3rd, 2017 در ساعت 11:53 PM دلیل: تکمیل کردن
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

اونجا هم همین موارده ... اگ حین خدمتی غیرحضوری انجام میشه ...
    اگ نه که میری اونجا حضوری ازت سوال میپرسن و رای صادر میکنن
    اقا منو اخه کسی کمسیون دعوت نکرد. بهم گفت دو هفته بعد برو نتیجه را از نظام وظیفه بگیر. در پروندم دکتر نوشته بود فشار خون دارد اما تمایل به بستری ندارن. ولی اصلا چیزی نگفتن و فقط گفتن نتیجه را از نظام وظیفه بگیر. الان دو هفته بعد که برم نظام وظیفه, اونجا تاریخ اعزامو میگن یا چکار میکنن?
    ویرایش توسط bobat : October 4th, 2017 در ساعت 10:49 AM

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    اقا منو اخه کسی کمسیون دعوت نکرد. بهم گفت دو هفته بعد برو نتیجه را از نظام وظیفه بگیر. در پروندم دکتر نوشته بود فشار خون دارد اما تمایل به بستری ندارن. ولی اصلا چیزی نگفتن و فقط گفتن نتیجه را از نظام وظیفه بگیر. الان دو هفته بعد که برم نظام وظیفه, اونجا تاریخ اعزامو میگن یا چکار میکنن?
    گفتم که دعوت نمیکنن . همون جلسه دکتر که رفتی همونه دیگ ...
    جوابش که اومد توش نوشته و بهت میگن که عادی خدمت میری یا معاف ار رزم میری خدمت.

گفتم که دعوت نمیکنن . همون جلسه دکتر که رفتی همونه دیگ ...
    جوابش که اومد توش نوشته و بهت میگن که عادی خدمت میری یا معاف ار رزم میری خدمت.
    گرفتم. قربانت. فقط یه سوال دیگه. جوابش که بیاد معلوم میشه اعزامم چه تاریخیه و کجا افتادم؟؟

همون روزی که تاریخ و محل اعزام آموزشی معلوم میشه، همونروزم محل خدمت معلوم میشه که دو سال رو کجا خدمت خواهم کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها
    ممنون
    من تجربه خودمو بگم. اگه واقعا مشکل داری که در بررسی سایت نظام وظیفه، معافی بهت میخوره، برو، هرکاری بکنی ارزش داره. اما اگه مشکلی نداری و فکر میکنی که معاف نمیشی، اشتباه محض هست که بری کمسیون. یعنی این کاملا اشتباهه که صادقانه به سوالات برگ معاینه پاسخ بدی. اگه یه کلمه بگی مثلا فشار دارم یا خارش پوستی یا هرچی، هم کلی پول خرج میکنی هم یه ماه حداقلش الافت میکنن، اخرشم هیچی به هیچی.

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

گرفتم. قربانت. فقط یه سوال دیگه. جوابش که بیاد معلوم میشه اعزامم چه تاریخیه و کجا افتادم؟؟

همون روزی که تاریخ و محل اعزام آموزشی معلوم میشه، همونروزم محل خدمت معلوم میشه که دو سال رو کجا خدمت خواهم کرد؟
    تاریخ اعزام رو که اونا بهت میگن چطور میشه ... معمولا لیسانس ها و کلا مدارک بالای دیپلم ماه های زوج میرن خدمت.
    محل خدمت شهر استان که بستگی به یگان و تقسیم داره .
    باس دید کجا میشی ... سپاه . ارتش . نیروانتظامی
    هرکدوم کد خوردی . میری آموزشی همون . که توی جواب بعدی میاد . که کد خوردی مثلا پادگان صفر یک تهران . برا آموزشی. یا هرجای دیگه....
    آموزشی که تموم یه برگه بهت میدن بهش میگن برگه تقسیم . طبق اون میری خودت معرفی میکنی به یگان مربوطه و ادامه خدمت ....

تاریخ اعزام رو که اونا بهت میگن چطور میشه ... معمولا لیسانس ها و کلا مدارک بالای دیپلم ماه های زوج میرن خدمت.
    محل خدمت شهر استان که بستگی به یگان و تقسیم داره .
    باس دید کجا میشی ... سپاه . ارتش . نیروانتظامی
    هرکدوم کد خوردی . میری آموزشی همون . که توی جواب بعدی میاد . که کد خوردی مثلا پادگان صفر یک تهران . برا آموزشی. یا هرجای دیگه....
    آموزشی که تموم یه برگه بهت میدن بهش میگن برگه تقسیم . طبق اون میری خودت معرفی میکنی به یگان مربوطه و ادامه خدمت ....
    وای وای وای
    پس یعنی بعده اینکه اموزشی تموم شد تازه میفهمم که دو سال رو کجا افتادم...
    کاش زودتر میگفتن, چون من الان کارافرینی میکنم میخواستم ببینم اگه شهر خودم نیفتادم کم کم بساط کارمو جمع کنم و اگه شهر خودم میفتم ادامش بدم...

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

وای وای وای
    پس یعنی بعده اینکه اموزشی تموم شد تازه میفهمم که دو سال رو کجا افتادم...
    کاش زودتر میگفتن, چون من الان کارافرینی میکنم میخواستم ببینم اگه شهر خودم نیفتادم کم کم بساط کارمو جمع کنم و اگه شهر خودم میفتم ادامش بدم...
    متاهل ها رو میندازن شهرخودشون .
    اگه مجردی پس بلاتکلیفی تا بعد آموزشی.
    یه راه داری . بند پ پیدا کنی بیوفتی سپاه خدمتت راحته و درواقع هتله و خدمت نیس . شام و ناهارتم خونه خودتون میخوری صفا و سیتی اما ارتش یکم سخت گیرن .
    نیروانتظامی هم جهنمه.
    موفق باشی

متاهل ها رو میندازن شهرخودشون .
    اگه مجردی پس بلاتکلیفی تا بعد آموزشی.
    یه راه داری . بند پ پیدا کنی بیوفتی سپاه خدمتت راحته و درواقع هتله و خدمت نیس . شام و ناهارتم خونه خودتون میخوری صفا و سیتی اما ارتش یکم سخت گیرن .
    نیروانتظامی هم جهنمه.
    موفق باشی
    اونم که شانسیه دیگه باز کدوم ارگان بیفتم. بند پ هم که نداریم اونم هیچ. متاهلم که نیستم اونم هیچ. دوسال مارو .....
    بیخیال. مرسی عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)