صفحه 223 از 238 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Danialovich نمایش پست ها
    سلام،
    مشکل گوارشی دارم و طبق آیین‌نامه معافیت امکان معاف دائم شدنم هست، اما باتوجه به مشکلات عجیب و غریبی که درباره‌ی معافیت پزشکی هست تصمیم گرفتم خدمت برم.
    و حالا چون تحت نظر پزشک هستم مجبورم دارو مصرف کنم و نیز هر چند ماه یک بار باید آزمایش بدم؛ آیا میتونم به پزشک معاین شرایطم رو اعلام کنم؟ آیا پزشک معاین برای اینجور موقعیت‌ها مجوز یا چیزی برای سربازِ بیمار فراهم میکنه یا خیر؟ امکان مرخصی در موعد آزمایش فراهم میشه؟ یا توجه آنچنانی نخواهد نکرد؟
    آیا کسی باتوجه به بیماری‌ای که داشته خودخواسته برای خدمت اقدام کرده؟ مشکلاتی که براش پیش آمده چه بوده؟ آیا حداقل شرایط فراهم بوده؟

خیر ... هیچ تضمینی وجود نداره . ممکنه بیوفتی نیرو انتظامی اونجا بمیری سر پست هم کسی نمیگه خرت چند ....
    اما اگه پارتی داری برو سپاه یا ارتش ... تایم معیانه و دارو هاتم راحت بخور و مرخصی پزشکی هم راحت میدن .
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    خیر .
    باید معاینه تخصصی بشید . تعریق بدون دلیل نداریم . چنانچه مکانیزم بدن مشکل خاصی داشته باشه با انجام آزمایشات مشخص میشه .
    نظر کمیسیون و رای اونا هم بر همین اساس هستش
    مرسی از جواب اتفاقا اگر با ازمایش باشه بهتره چون تعریق شانسی
    حالا ازمایشش چی هست میشه قبلش ازمایش و بدم خودم بفهمم ؟
    دستور کار و شرایط خاصی دارن برای این نوع معافی که با ازمابش معلوم بشه؟ مرسی

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط rotbe1 نمایش پست ها
    مرسی از جواب اتفاقا اگر با ازمایش باشه بهتره چون تعریق شانسی
    حالا ازمایشش چی هست میشه قبلش ازمایش و بدم خودم بفهمم ؟
    دستور کار و شرایط خاصی دارن برای این نوع معافی که با ازمابش معلوم بشه؟ مرسی
    دلایل زیادی داره . رجوع کنید یه یک پزشک ایشون تشخیص میدن چه آزمایشاتی بگیرن و حتی ممکنه نیازی به آزمایش نباشه و همونجا بفهمه . در هرصوت اظهار نظر درمورد موارد خاص پزشکی از حیطه علمی من خارجه و به هیچ عنوان هم پیشنهاد نمیدم که مشکل داره و اصن درست نیس. پزشک مراجعه کنید

سلام اقا پیام عزیز خسته نباشی سوال دارم اگه میشه کمکم کنی
    من پارسال همین موقع واسه فشار خون اقدام کردم و 3روز هم بیمارستان خوابیدم افتادگی دریچه میترال هم داشتم که با فشار 15 معاف از رزم شدم
    وقتی رای رو دادن من اعتراض زدم و شورای عالی منو باز معاف از رزم کرد
    منو اعزام کردن که نرفتم اموزشی واقعا مشکل فشار دارم و حالا که با مادرم رفتم دکتر دیدم ef45 هستم که یعنی معاف!
    حالا میشه کمک کنین بعد از 1سال میشه باز دفترچه پست کنم واسه قلب باز اکو بگیرن یا دیگه نمیشه واسه قلب؟؟؟ یا حداقل دوباره پرونده در جریان بیوفته؟؟ هیییچ راهی نداره؟ تمام راهنمای من شمایین

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjangi نمایش پست ها
    سلام اقا پیام عزیز خسته نباشی سوال دارم اگه میشه کمکم کنی
    من پارسال همین موقع واسه فشار خون اقدام کردم و 3روز هم بیمارستان خوابیدم افتادگی دریچه میترال هم داشتم که با فشار 15 معاف از رزم شدم
    وقتی رای رو دادن من اعتراض زدم و شورای عالی منو باز معاف از رزم کرد
    منو اعزام کردن که نرفتم اموزشی واقعا مشکل فشار دارم و حالا که با مادرم رفتم دکتر دیدم ef45 هستم که یعنی معاف!
    حالا میشه کمک کنین بعد از 1سال میشه باز دفترچه پست کنم واسه قلب باز اکو بگیرن یا دیگه نمیشه واسه قلب؟؟؟ یا حداقل دوباره پرونده در جریان بیوفته؟؟ هیییچ راهی نداره؟ تمام راهنمای من شمایین
    یک بار رفتید شورای عالی ؟ بعد اون رای نهایی اومد چه کردی ؟ نرفتی غیبت خوردی؟ الان وضعیت مشمول چیه ؟ غیبت ؟؟
    بله شما یک عدد اکو میگیرن و اگه ثابت بشه که ef45 معاف دایم میشی.
    ولی وضعیت عدم حظور توی یگان و غیبت خدمت و ... رو نمیدونم از نظام وظیفه سوال کن . ممکنه بگن باید بری خدمت ... بعد از توی خدمت اقدام کنی ولی چون وضعیتت غیبته یکم موردت کم یابه و خاص باید بری بپرسی بهت میگن

یک بار رفتید شورای عالی ؟ بعد اون رای نهایی اومد چه کردی ؟ نرفتی غیبت خوردی؟ الان وضعیت مشمول چیه ؟ غیبت ؟؟
    بله شما یک عدد اکو میگیرن و اگه ثابت بشه که ef45 معاف دایم میشی.
    ولی وضعیت عدم حظور توی یگان و غیبت خدمت و ... رو نمیدونم از نظام وظیفه سوال کن . ممکنه بگن باید بری خدمت ... بعد از توی خدمت اقدام کنی ولی چون وضعیتت غیبته یکم موردت کم یابه و خاص باید بری بپرسی بهت میگن
    افتادم نیرو انتظامی که من اموزشی نرفتم هنوز به مرحله تقسیم یگان نرسیده
    نظام وظیفه هم جواب درست نمیده میگه چون اعتراض زدی و شورای عالی رای داده دیگه نمیشه اعتراض زد یا باز واسه قلب دفترچه پست کرد تا تو خدمت اقدام کنی
    من اهواز اقدام کردم ولی همون دکتر خودشون میگه میشه یکاریش کرد یعنی دوباره باز اکو بدی یا باز پرونده در جریان بیوفته ولی باز مطمین نیس
    حالا میخوام شما کمکم کنید .. واقعا راه داره باز پرونده تو همون بیمارستان در جریان بیوفته که باز اکو بدم؟؟؟ یا باز دفترچه پست کنم بعد از 1سال که گذشته باز واسه قلب اقدام کنم؟؟
    راهنماییم کنین خود دکتر بیمارستان هم فهمیده گفت کمکت میکنم فقط شما بگین چیکار کنم مرسی

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

افتادم نیرو انتظامی که من اموزشی نرفتم هنوز به مرحله تقسیم یگان نرسیده
    نظام وظیفه هم جواب درست نمیده میگه چون اعتراض زدی و شورای عالی رای داده دیگه نمیشه اعتراض زد یا باز واسه قلب دفترچه پست کرد تا تو خدمت اقدام کنی
    من اهواز اقدام کردم ولی همون دکتر خودشون میگه میشه یکاریش کرد یعنی دوباره باز اکو بدی یا باز پرونده در جریان بیوفته ولی باز مطمین نیس
    حالا میخوام شما کمکم کنید .. واقعا راه داره باز پرونده تو همون بیمارستان در جریان بیوفته که باز اکو بدم؟؟؟ یا باز دفترچه پست کنم بعد از 1سال که گذشته باز واسه قلب اقدام کنم؟؟
    راهنماییم کنین خود دکتر بیمارستان هم فهمیده گفت کمکت میکنم فقط شما بگین چیکار کنم مرسی

بیمارستان فاطمه الزهرا اهواز بدترین بیمارستان ایرانه داداش . همون دکترای بیسواد بی انصاف کلی منو اذیت کردن نمیشه اسم دکتر بیارم وگرنه همه شون رو به دم فحش میگرفتم اینجا واست .
    هرچی بهت میگن رو میزنن زیرش هی نرو جار نزن که دکترم گف دکترم گف .... چپ میکنن باهات ...
    برو پرونده به جریان بنداز معاف میشی به امید خدا اما یکم اذیتت میکنن ولی معافی .
    همراه بگو انجام بده چون خیلی اذیتت میکنن

بیمارستان فاطمه الزهرا اهواز بدترین بیمارستان ایرانه داداش . همون دکترای بیسواد بی انصاف کلی منو اذیت کردن نمیشه اسم دکتر بیارم وگرنه همه شون رو به دم فحش میگرفتم اینجا واست .
    هرچی بهت میگن رو میزنن زیرش هی نرو جار نزن که دکترم گف دکترم گف .... چپ میکنن باهات ...
    برو پرونده به جریان بنداز معاف میشی به امید خدا اما یکم اذیتت میکنن ولی معافی .
    همراه بگو انجام بده چون خیلی اذیتت میکنن
    اره بیمارستان بدیه متاسفانه این همه هزینه کردم ولی بخاط یه فشار بیشتر نزدن منو معاف نکردن پس تقریبا وضعیتم شبیه شما شده داداش گلم
    حالا سوالم اینه داداش اخه من که یه بار اعتراض زدم و شورای عالی رفتم اونم معاف از رزم کرد
    حالا چجور دیگه میشه در جریان بندازم ؟؟؟ میشه دوباره اکو بدم یا دوباره 3روز واسه فشار بخوابم؟؟؟
    یا چون شورای عالی رای داد دیگه هیچجور نمیشه؟؟
    بهم بگی قدم به قدم جیکار کنم مرسی داداش

Junior Member

سلام
    من کم کاری تیروئید از نوع هاشیموتو دارم و 12 ساله هر روز 1 قرص لووتیروکسین میخورم
    امروز رفتم شورای پزشکی و دکتر گفت هیچی نیست حتی معاف از رزم هم نزد , میخاستم ببینم باید اعتراض بزنم ؟ امکان معافیت دائم هست ؟
    اینم نتایج آخرین آزمایشم :
    T3 : 1.10
    T.S.H : 1.70
    Anti TPO : 534.4
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

اره بیمارستان بدیه متاسفانه این همه هزینه کردم ولی بخاط یه فشار بیشتر نزدن منو معاف نکردن پس تقریبا وضعیتم شبیه شما شده داداش گلم
    حالا سوالم اینه داداش اخه من که یه بار اعتراض زدم و شورای عالی رفتم اونم معاف از رزم کرد
    حالا چجور دیگه میشه در جریان بندازم ؟؟؟ میشه دوباره اکو بدم یا دوباره 3روز واسه فشار بخوابم؟؟؟
    یا چون شورای عالی رای داد دیگه هیچجور نمیشه؟؟
    بهم بگی قدم به قدم جیکار کنم مرسی داداش

ببین تو غیبت از خدمتی ... نمیدونم چی میشه ...
    چون سرباز بودی نرفتی ...
    وضعیت تو خاصه نمیدونم ولی از پزشکی احتمال معاف شدنت بالا هستش. اما بقیه موارد رو نمیدونم
    نظام وظیفه سوال کن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)