صفحه 228 از 238 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalthebest نمایش پست ها
    باز خوب شد الان تکلیفتو میدونی.
    اگر فکر میکنی احتمال معافیت کم هست روز کمیسیون اگر معاینه مجدد خواستن بزنن بگو نمیخای. من که همینو میگم چون واقعا اعصاب بیمارستان رفتن و پول خرج کردن دوباره ندارم (اونم برای معاف از رزمی که برای من پنجاه پنجاهه)
    من دنبال معافیتم،3 بارم بگن برو میرم😁

Junior Member

سلام دوستان
    امیدوارم حالتون خوب باشه و در عین سلامتی همگی معاف بشید. دوستان من مبتلا به ژنیکوماستی هستم و مطب دکتر معتمد نظام وظیفه رو پیدا کردم و ایشون هم تایید کردن بیماری منو. بعد این هفته برای معاینه باید میرفتم بیمارستان که اون خانمی که میگفت چیکار کنیم برام سونوگرافی نوشت و گفت برم پیش جراح عمومی بیمارستان تا نظرشو بنویسه برا کمیسیون. حالا میخواستم بدونم که نباید متخصص غدد منو معاینه کنه؟ میتونم اعتراض کنم که چرا متخصص غدد منو معاینه نکرده؟ اگر معاف نشم و اعتراض بزنم پرونده که می‌ره شورای عالی ، کدوم پزشک روش نظر میده؟

سلام

دوستان یه سئوال، تو نامه ای که از نظام وظیفه فرستادن برام، نوشته روز کمیسیون ، کارت ملی و شناسنامه و کلیه مدارک پزشکی رو بیارید!

مدارک پزشکی که روز بیمارستان بود رو بهم ندادن، آیا باید برم تحویل بگیرم ازشون؟!!!

منظورشون چیه از مدارک پزشکی؟

لطفا اونایی که رفتن بگن ایا لازمه برم بیمارستان بگیرم؟

استرس گرفتم

Junior Member

سلام دوست عزیر
    نه تو بیمارستان مدارک و بهتون نمیدون و خودشون اراسل میکنن برا کمیسیون ، منظور اون نامه مدارک پزشکی که از قبل دارید مثلا مدارک پزشکی که رفتید پیش پزشک متخصص.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mh7313 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم حالتون خوب باشه و در عین سلامتی همگی معاف بشید. دوستان من مبتلا به ژنیکوماستی هستم و مطب دکتر معتمد نظام وظیفه رو پیدا کردم و ایشون هم تایید کردن بیماری منو. بعد این هفته برای معاینه باید میرفتم بیمارستان که اون خانمی که میگفت چیکار کنیم برام سونوگرافی نوشت و گفت برم پیش جراح عمومی بیمارستان تا نظرشو بنویسه برا کمیسیون. حالا میخواستم بدونم که نباید متخصص غدد منو معاینه کنه؟ میتونم اعتراض کنم که چرا متخصص غدد منو معاینه نکرده؟ اگر معاف نشم و اعتراض بزنم پرونده که می‌ره شورای عالی ، کدوم پزشک روش نظر میده؟
    مشکل شما مشکل غدد نیست که متخصص معاینه کنه،دلیلش بهم خوردن بالانس هورمونی و افزایش سطح استروژن بوده و حساسیت سینه هاتون که موجب به تشکیل غده چربی شده که با عمل خیلی ساده خارجش میکنن

Junior Member

مفت ترین معافیتم همین معافیته که باید شدتشم زیاد باشه در حد سینه زنانه شده باشه،عملا هیچ مشکلی هم ایجاد نمیکنه بجز مشکل ظاهری

Junior Member

سلام
    دوستان من 20 روز از کمیسیونم گذشته و فیش ها رو همون واریز کردم ولی هنوز وضعتم دعوت کمیسیون؟طبیعیه؟باید بعد از کشیدن کارت رسید و به کسی می دادیم؟من به کسی تحویل ندادم و اون خانم که متصدی پوز ها بود گفت لازم نیست کاری بکنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط discovery نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 20 روز از کمیسیونم گذشته و فیش ها رو همون واریز کردم ولی هنوز وضعتم دعوت کمیسیون؟طبیعیه؟باید بعد از کشیدن کارت رسید و به کسی می دادیم؟من به کسی تحویل ندادم و اون خانم که متصدی پوز ها بود گفت لازم نیست کاری بکنی.
    سلام،سایت دیر اپدیت میشه به سامانه گویا زنگ بزن یا برو پلیس +10 شاید شورای عالی خواستنت
    معافیتت چی بود؟
    اون 13 تومن رو تو حوزه میشه کارت کشید یا حتما باید بریم بانک واریز کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali0016 نمایش پست ها
    سلام،سایت دیر اپدیت میشه به سامانه گویا زنگ بزن یا برو پلیس +10 شاید شورای عالی خواستنت
    معافیتت چی بود؟
    اون 13 تومن رو تو حوزه میشه کارت کشید یا حتما باید بریم بانک واریز کنیم؟
    سلام
    من معافيتم كفالت بود ولي تو تاپيك خودش خاك مرده پاشيدن😂😂
    تا الان بايد معرفي به صدور مي شد ولي نمي دونم چرا نشده .احتمالا هفته بعد برم نظام وظيفه.
    سامانه پيامكيشونم كه قربونش برم فقط پول اس ام اس اولو مي گيره ديگه از جواب خبري نيست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط discovery نمایش پست ها
    سلام
    من معافيتم كفالت بود ولي تو تاپيك خودش خاك مرده پاشيدن😂😂
    تا الان بايد معرفي به صدور مي شد ولي نمي دونم چرا نشده .احتمالا هفته بعد برم نظام وظيفه.
    سامانه پيامكيشونم كه قربونش برم فقط پول اس ام اس اولو مي گيره ديگه از جواب خبري نيست.
    اگر برای بیماری پدرت بوده شاید شورا خورده،اول برو پلیس +10 جواب نگرفتی برو نظام وظیفه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)