صفحه 32 از 238 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Junior Member arash767 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

درود بر شما.بلاخره امروز رفتم پیش پزشک.فکر میکردم نرمی مفاصل دارم.پزشک گفت تو به احتمال زیاد ارترید روماتوئید داری.اگه ارتریت باشه که معافیت صد در صده..فعلا که برام ازمایش نوشته.دیگه کم اوردم.برای این معافیت تا حالا 200 هزار تومن پول ازمایش دادم.همش منو به همدیگه پاس میدن.وضعیت مالیم هم خیلی بهم ریختست.امیدوارم این ازمایش دیگه اخریش باشه.بچه ها برام دوعا کنید
    چنین گفت زرتشت:تجمع خوبیها اغازیست برای شکفتن یک پیروزی

من که حدود 1 سال مونده بود که بتونم با قانون تک پسری معافیت بگیرم...از شانس ما کردنش 65 سال
    یعنی یه عمر خیالم راحت بود از بابت معافیت که اونم خراب شد...
    درد من زیستن در کنار مردمی است که انقلاب کردند تا کارهای قبل از انقلاب را دزدکی انجام دهند!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_1988 نمایش پست ها
    من که حدود 1 سال مونده بود که بتونم با قانون تک پسری معافیت بگیرم...از شانس ما کردنش 65 سال
    یعنی یه عمر خیالم راحت بود از بابت معافیت که اونم خراب شد...
    متاسفانه توی این کشور، یک روز هم یک روز هست.

قانون یک دفعه عوض میشه، مسئول یک دفعه عوض میشه، نحوه ارجاع و انجام کارها یک دفعه تغییر می کنه و تا میای به خودت بجنبی، می بینی باید از صفر شروع کنی...

Junior Member

من میتونم با بند پیوند قرنیه و یا کراتوکونوس ( قوز قرنیه ) معافی پزشکی بگیرم واسه مشکل چشم .

الانم گواهینامه دارم که روش نوشته رانندگی با عینک طبی .

حالا سوال اینه که اگر من معافی پزشکی پیوند قرنیه رو بگیرم 2-3 سال دیگه که باید برم واسه تمدید گواهینامه ، برام تمدید میکنن یا اینکه میگن چشمات مشکل داره گواهینامه نمیدیم دیگه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ocaryx نمایش پست ها
    من میتونم با بند پیوند قرنیه و یا کراتوکونوس ( قوز قرنیه ) معافی پزشکی بگیرم واسه مشکل چشم .

الانم گواهینامه دارم که روش نوشته رانندگی با عینک طبی .

حالا سوال اینه که اگر من معافی پزشکی پیوند قرنیه رو بگیرم 2-3 سال دیگه که باید برم واسه تمدید گواهینامه ، برام تمدید میکنن یا اینکه میگن چشمات مشکل داره گواهینامه نمیدیم دیگه ؟
    متقاضي كه بر اساس بند 11و13ماده 32 كارت معافيت پزشكي اخذ مي نمايد بايد دو سال تمام از زمان صدور كارت معافيت وي گذشته باشد و از بندهاي 19الي 27 ماده 32 پس از گذشت 3سال و كليه بندهاي ماده 33پس از گذشت 3 سال .
    فقط معرفی به بیمارستان و در پایان تایید دکتر همین.. نگران گواهینامه اصلا نباش..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash767 نمایش پست ها
    درود بر شما.بلاخره امروز رفتم پیش پزشک.فکر میکردم نرمی مفاصل دارم.پزشک گفت تو به احتمال زیاد ارترید روماتوئید داری.اگه ارتریت باشه که معافیت صد در صده..فعلا که برام ازمایش نوشته.دیگه کم اوردم.برای این معافیت تا حالا 200 هزار تومن پول ازمایش دادم.همش منو به همدیگه پاس میدن.وضعیت مالیم هم خیلی بهم ریختست.امیدوارم این ازمایش دیگه اخریش باشه.بچه ها برام دوعا کنید
    سلام.. شما میتونید به آزمایشگاه های دولتی مراجعه کنید با اینکه کمی دیرتر جواب میدن اما ارزونتر براتون میوفته...یا از بیمه اگر خودتون دارید یا بیمه شخص دیگه... اما تمامیه مدارک رو نگه دارید و کپی هم از روش بگیرید..
    بعد از معافیت سعی کتیذ زودتر خودتون رو درمان کنید.. چونکه درسته بعضی از بیماریها به معافیت شما کمک میکنه اما نگران کننده هم هستش..!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pipo4713 نمایش پست ها
    متقاضي كه بر اساس بند 11و13ماده 32 كارت معافيت پزشكي اخذ مي نمايد بايد دو سال تمام از زمان صدور كارت معافيت وي گذشته باشد و از بندهاي 19الي 27 ماده 32 پس از گذشت 3سال و كليه بندهاي ماده 33پس از گذشت 3 سال .
    فقط معرفی به بیمارستان و در پایان تایید دکتر همین.. نگران گواهینامه اصلا نباش..

خوب من نگاه کردم مثله اینکه قوز قرنیه و پیوند قرنیه بندهای 35 و 36 از ماده 41 هستند .

ماده 41: مشمولان مبتلاء به بیماریهای چشم و عوارض بینایی
    بند 35-پیوند قرینه معاف دائم.
    بند 36-كراتوكونوس با گزارش توپوگرافی بیمارستانهای نظامی و دانشگاهی معاف دائم.

با این اوصاف واسه من که قانون 2-3 سال از صدور کارت معافیت گذشته باشه وجود نداره ، درسته ؟
    ماده 32 و 33 رو نگاه کردم واسه مشکلاات روان پزشکی و اعصاب بودن .

حالا کسی نمیدونه واسه پیوند قرنیه برم بهتره یا قوز قرنیه ؟
    یک چشم پیوندیه و یکی هم قوز قرنیه داره و شماره چشمم هم میشه 9 تا 9.5 با مدرک لیسانس .

سلام بر دوستان. من چند هفته پیش به دلیل سرگیجه شدید و استفراغ تو اورژانس بیمارستان بستری شدم. بعد از اینکه ازم MRI گرفتن تو جواب MRI اومد که تعدادی پلاک با سیگنال بالا در نسج سفید اطراف بطن های طرفی دیده می شود که بیماری دملنیزاسیون مطرح می گردد. رفتم پیش چند تا متخصص گفتن بیماری قطعی نیست ولی علائمش هست و باید تحت نظر باشم . پزشکم بهم گفت واسه معافیتت ما می گیم که این بیماری رو داری. حالا خواستم ببینم به نظرتون بره تو شورا قبول می شه و معاف می کنن؟ یا اینکه سرباز می شیم.
    البته ناگفته نماند راضیم 10 سال خدمت کنم ولی این بیماری رو نداشته باشم. D:

دوستان یادتون باشه قرار نیست یه هر قیمتی معافیت بگیرید
    2سال خیلی هم توی زندگی ارزشی نداره...در عوض یه عمر بیمار بودن
    امیدوارم همگی سلامت باشید !
    درد من زیستن در کنار مردمی است که انقلاب کردند تا کارهای قبل از انقلاب را دزدکی انجام دهند!!!

Junior Member

با این اوصاف واسه من که قانون 2-3 سال از صدور کارت معافیت گذشته باشه وجود نداره ، درسته ؟
    ماده 32 و 33 رو نگاه کردم واسه مشکلاات روان پزشکی و اعصاب بودن .

حالا کسی نمیدونه واسه پیوند قرنیه برم بهتره یا قوز قرنیه ؟
    یک چشم پیوندیه و یکی هم قوز قرنیه داره و شماره چشمم هم میشه 9 تا 9.5 با مدرک لیسانس .
    [/QUOTE]

شما اگر درست خونده باشید میبینید که به جز ماده که نوشتم ماده دیگه ایی نیست که بخواد به اینصورت معافی بده پس مشکلی نداره..
    پس خیالتون راحت باشه بهتون گواهینامه میدن فقط امکان داره بجای معاینه در مطب شما معاینه در بیمارستان بشید همین...مشکلی به هیچ عنوان وجود نداره .
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)