صفحه 5 از 238 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

سلام

آیا اگر کمسیون پزشکی وضعیت مشمول را سرباز اعلام کرد، می شود با همان بیماری ها دوباره از طریق یگان آموزشی اقدام کرد

و مجددا پرونده را به جریان انداخت ؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jmsr نمایش پست ها
    سلام

آیا اگر کمسیون پزشکی وضعیت مشمول را سرباز اعلام کرد، می شود با همان بیماری ها دوباره از طریق یگان آموزشی اقدام کرد

و مجددا پرونده را به جریان انداخت ؟

سلام

از نظر تئوری و قانونی بله؛ اما در عمل همه چیز به شرایط یگان مربوط میشه. عملی هست اما اگر تا قبل از رفتن بتونید کاری بکنید خیلی به نفع تون خواهد بود.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام

از نظر تئوری و قانونی بله؛ اما در عمل همه چیز به شرایط یگان مربوط میشه. عملی هست اما اگر تا قبل از رفتن بتونید کاری بکنید خیلی به نفع تون خواهد بود.

موفق باشید
    راستش من دیروز رفتم از بیمارستان ناجا دوباره برگه معایناتم را پس گرفتم (چون پنجشنبه آخر سال کارهای بیمارستان تموم شده بود و رسید گرفته بودم ولی تا 20 فروردین هنوز نفرستاده بودن)

بردم دو تا بیماری دیگه اضافه کردم.

یکی برای واریکوسل که یورولوژی نوشت درجه 1 تا 2 و پزشک دوم که جراح عمومی بود نوشت 1 (خفیف).

یک حرفی زد این دکتر یورولوژی که پشیمونمون کرد :

گفت : پرونده پر و پیمونی هم درست کردی واسه خودتا، هر جور شده می خوای معاف بشی!

من خودم قبلا فکر میکردم هر چی بیماری بیشتر باشه برای کمسیون بهتر هست. ولی گویا از نظرشون طرف می خواد زرنگ بازی دربیاره

به همین دلیل شک افتادم که چیکار کنم.

چون فردا هم وقت دکتر دارم( می خوام بگم بفرسته کولون اسکپی- آخه معاینه اش هم دردسر داره، نمیشه قبلش برم یکباربیرون انجام بدم که مطمئن بشم) نمی دونم برم یا نرم، اون را نگه دارم اگر با این ها معاف نشدم، توی پادگان برای اون اقدام کنم.

(چون میگن توی پادگان اقدام بشه، احتمال معافی بیشتر هست)

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jmsr نمایش پست ها
    راستش من دیروز رفتم از بیمارستان ناجا دوباره برگه معایناتم را پس گرفتم (چون پنجشنبه آخر سال کارهای بیمارستان تموم شده بود و رسید گرفته بودم ولی تا 20 فروردین هنوز نفرستاده بودن)

بردم دو تا بیماری دیگه اضافه کردم.

یکی برای واریکوسل که یورولوژی نوشت درجه 1 تا 2 و پزشک دوم که جراح عمومی بود نوشت 1 (خفیف).

یک حرفی زد این دکتر یورولوژی که پشیمونمون کرد :

گفت : پرونده پر و پیمونی هم درست کردی واسه خودتا، هر جور شده می خوای معاف بشی!

من خودم قبلا فکر میکردم هر چی بیماری بیشتر باشه برای کمسیون بهتر هست. ولی گویا از نظرشون طرف می خواد زرنگ بازی دربیاره

به همین دلیل شک افتادم که چیکار کنم.

چون فردا هم وقت دکتر دارم( می خوام بگم بفرسته کولون اسکپی- آخه معاینه اش هم دردسر داره، نمیشه قبلش برم یکباربیرون انجام بدم که مطمئن بشم) نمی دونم برم یا نرم، اون را نگه دارم اگر با این ها معاف نشدم، توی پادگان برای اون اقدام کنم.

(چون میگن توی پادگان اقدام بشه، احتمال معافی بیشتر هست)
    یعنی هنوز نرفتی پلیس+10 ؟

به نظر من فقط برای همونی که احتمال بیشتری میدی اقدام کن. چون علاوه بر حرفی که خودت زدی، پلیس +10 که به من گفت اصلا سیستم بیشتر از یک بیماری اجازه نمیده ثبت کنی! از طرفی هم 09680 گفت حتی اگه برای بیشتر از یک بیماری اقدام کنی، نظام وظیفه خودش اونی را که بخواد انتخاب میکنه و فقط برای همون نامه بیمارستان صادر میکنه!

البته من تجربه مستقیم ندارم و راست و دروغش پای خودشونه!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام

موفق باشید
    سلام
    چرا قبلش؟
    مگه حین آموزشی نمیشه؟
    یعنی حین آموزشی کمتره احتمالش؟
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    یعنی هنوز نرفتی پلیس+10 ؟

به نظر من فقط برای همونی که احتمال بیشتری میدی اقدام کن. چون علاوه بر حرفی که خودت زدی، پلیس +10 که به من گفت اصلا سیستم بیشتر از یک بیماری اجازه نمیده ثبت کنی! از طرفی هم 09680 گفت حتی اگه برای بیشتر از یک بیماری اقدام کنی، نظام وظیفه خودش اونی را که بخواد انتخاب میکنه و فقط برای همون نامه بیمارستان صادر میکنه!

البته من تجربه مستقیم ندارم و راست و دروغش پای خودشونه!

آره دروغ محض تحویل داده طرف.

توی پلیس +10 فقط یک فیلد وجود داره که اپراتور میگه اونی که مهمتر هست بگو از فیلد کشویی ، اونو انتخاب کنم.

بقیه موارد را هم در توضیحات می گید تا طرف تایپ کنه.

4-9-2012 4-47-42 PM.jpg

تازه اگر درد و مشکل دیگه ای هم داشتید، زمانی که رفتید بیمارستان، موقع نوبت گرفتن بگید تا وقت دکترهای مورد نظر را هم بهتون بدن.

نامه بیمارستان هم یک جایی داره که مشکلات را دستی می نویسند ( که به کدوم متخصص مربوط میشه)

4-9-2012 4-59-03 PM.jpg

من داخلی+قلب +ارتوپد قبل از عید رفتم و گفتند 2 هفته بعد برو نظام وظیفه تا تاریخ کمسیون را بگن کی هست. (شیراز گویا نامه تاریخ کمسیون پست نمیشه در خانه و باید

رفت از نظام وظیفه پرسید)

من دیروز که رفتم بیمارستان، دیدم هنوز نامه را ارسال نکردند و گفتم پس دست نگه دارید ، چون من می خوام برای یک بیماری دیگه هم اقدام کنم و زیر برگه ام

دکتر جدید هم نظرش را بنویسه.

تازه اگر برگه هم ارسال شده بود، میشه به مسول حوزه بگید تا قبل از تشکیل کمسیون، نامه را برگردونه بیمارستان تا بیماری مورد نظرتون هم بررسی بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام من پرسیدم این موضوع رو از هنگ شهر خودمون گفتند خیر وارد غیبت نمیشید!
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    من که پاک گیج شدم، آخه من رفتم نظام وظیفه گفتن وارد غیبت میشی. البته طرف مشخص بود خیلی چیزی حالیش نیست! شما از چه مقام مسئولی پرسیدید؟

Junior Member

با سلام
    من برای بیماری کولیت استراتیو (کولوسکوپی)..اقدام کردم...مرکز استانمون..رشت...دکتر اولی گفت: از نظر من معافی (بدون معاینه و آزمایش..آخه بیمارستان نیرودریایی این آزمایشگاه رو نداره)...دکتر دومی نمیدونم چی نوشت..از من کلی سوال پرسید و نگفت نتیجه رو!!!

من از کجا میتونم بفهمم جوابشون چیه؟ بعد از چه مدت و چجوری بهم خبر میدن؟؟؟؟

اگه جواب منفی باشه میشه اعتراض کرد؟

سلام دوستان من هفته پیش فارغ التخصیل شدم و دانشگاه به من یه نامه داد که ببرم پلیس + 10 میخواستم بدونم این نامه برای چیه

دیگه اینکه من به اگزمای مزمن مبتلام و میخوام برای معافیت اقدام کنم اگه کسی پیشنهادی داره که میتون شانس معافیتم رو بالا ببره لطفا دریغ نکنه

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط germany13 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای بیماری کولیت استراتیو (کولوسکوپی)..اقدام کردم...مرکز استانمون..رشت...دکتر اولی گفت: از نظر من معافی (بدون معاینه و آزمایش..آخه بیمارستان نیرودریایی این آزمایشگاه رو نداره)...دکتر دومی نمیدونم چی نوشت..از من کلی سوال پرسید و نگفت نتیجه رو!!!

من از کجا میتونم بفهمم جوابشون چیه؟ بعد از چه مدت و چجوری بهم خبر میدن؟؟؟؟

اگه جواب منفی باشه میشه اعتراض کرد؟
    سلام.
    باید تا روز کمیسیون صبر کنین. تو روز کمیسیون بهتون میگن وضعیتتون چیه (سرباز، معاف از رزم، معاف دائم یا معاینه مجدد). کولیت اگه تو معاینه تخصصی اثبات شده باشه طبق آئین نامه معاف دائم داره. رای کمیسیون قابل اعتراض هست ولی یه سری پیگیری های اداری و مشکلات خاص خودش رو داره. در همین رابطه پستهای قبلی من در همین تاپیک رو نگاه کنین، یه توضیحاتی دادم.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)