صفحه 53 از 238 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    قبلا اهمیتی نداشت، حالا از تاریخ مشخص شده که بگذره بیمارستان پروندتون رو میفرسته ن.و، اونا میزارن تو نوبت اعزام.
    بعدا میتونید اعزام رو کنسل کنید و برای معافیت اقدام کنید اما اگر معاف (موقت، دائم، از رزم) نشید با غیبت به خدمت اعزام میشید.
    دوست عزیز قانون در این مورد تغییر کرده است. بهتر است کامنتتان را اصلاح کنید تا دیگران به اشتباه نیفتند.
    اگر بدون غیبت معرفی شوند، فارغ از نتیجه شورا غیبت نخواهیند خورد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_fer230 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها كسي ميدونه كه آيا ميشه بيمارستاني كه واسه معاينه ميفرستن رو توش پارتي بازي كزد كه فلان بيمارستان بندازن؟
    این سوال بنده نیز هست. دوستان میشه بیمارستان را خودمان انتخاب کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

هر دو حالتش ممکنه. اما الان بیشتر تاریخ میده.
    حمید جان مطمئنی تاریخ میدن؟
    من فک می کنم مهلت تعیین می کنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

خیلی ممنون که راهنمایی کردین.
    یه سوال
    وقتی به بیمارستان مراجعه می کنیم. برای ویزیت هر دو پزشک نوبت میدن یا این که در آن روز یک پزشک فقط ما رو می بیند و برای پزشک دومی باید یه روز دیگه برویم بیمارستان؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها
    دوست عزیز قانون در این مورد تغییر کرده است. بهتر است کامنتتان را اصلاح کنید تا دیگران به اشتباه نیفتند.
    اگر بدون غیبت معرفی شوند، فارغ از نتیجه شورا غیبت نخواهیند خورد.
    اینو که خودم صفحه قبل گفتم. اصل قانونش رو هم گذاشتم تا دیگران به اشتباه نیفتند.
    در پیام خصوصی هم براتون توضیح دادم چه مشکلی ممکنه بوجود بیاد.

گشتم تا پیداش کردم. این قانون اخیرا تغییر مختصری کرده.
    مشمولانیکه بدون غیبت خود را معرفی و در سیر معافیت پزشکی قرار گیرند چنانچه در مدت رسیدگی عمدا موجبات طولانی شدن رسیدگی را فراهم نمایند (مانند عدم مراجعه بموقع به بیمارستان، عدم حضور در جلسات شورای پزشکی و ...) وارد غیبت می گردند.
    اما بنظر من اگر میخواهید همچین کاری بکنید حتما قانون قبلی رو مد نظر داشته باشید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

خیلی ممنون که راهنمایی کردین.
    یه سوال
    وقتی به بیمارستان مراجعه می کنیم. برای ویزیت هر دو پزشک نوبت میدن یا این که در آن روز یک پزشک فقط ما رو می بیند و برای پزشک دومی باید یه روز دیگه برویم بیمارستان؟

هم ممکنه پشت سر هم باشه. هم میشه صبح و بعد از ظهر باشه و هم میشه در دو رو مختلف باشه.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

دوستان، من تقریبا یک ماه به علت عدم اطلاع از زمان حضور در بیمارستان نه نامه ای اومد نه زنگی زدم هر موقع هم میرفتم پلیس +10 میگفتن معلوم نیست چیه! و از طریق خود نظام وظیفه اصلی در میدون سپاه متوجه شدم که تاریخ مراجعه به بیمارستان یک ماه پیش بوده. هرچی رفتم پلیس +10 جواب درست درمون به من نمیداد. من باید 5 اسفند میرفتم 21 فروردین رفتم واسه معاینه.
    به نظرتون غیبت خوردم؟ خیلی نگرانم. و میترسم اگر معاف نشم و غیبت خورده باشم نتونم از تسهیلات بنیاد نخبگان استفاده کنم. کسی هست تجربه مشابه داشته باشه؟) خود یارو میگفت برات غیبت رد نمیکنن. من پلیس +10 هم رفتم غیبت نزده بود برام. ولی خیلی می ترسم لطفا کمکم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Neutron نمایش پست ها
    دوستان، من تقریبا یک ماه به علت عدم اطلاع از زمان حضور در بیمارستان و از طریق خود نظام وظیفه اصلی در میدون سپاه متوجه شدم که تاریخ مراجعه به بیمارستان یک ماه پیش بوده. هرچ رفتم پلیس +10 جواب درست درمون به من نمیداد.
    به نظرتون غیبت خوردم؟ خیلی نگرانم. و میترسم اگر معاف نشم و غیبت خورده باشم نتونم از تسهیلات بنیاد نخبگان استفاده کنم. کسی هست تجربه مشابه داشته باشه؟) خود یارو میگفت برات غیبت رد نمیکنن. من پلیس +10 هم رفتم غیبت نزده بود برام. ولی خیلی می ترسم لطفا کمکم کنید.
    سلام
    غیبت نخوردین. تاریخ دقیق مراجعه به بیمارستان نعیین کرده بودند یه مهلت مراجعه؟ مهلت تعیین شده چند روز بوده؟
    موفق باشین

Junior Member

سلام
    غیبت نخوردین. تاریخ دقیق مراجعه به بیمارستان نعیین کرده بودند یه مهلت مراجعه؟ مهلت تعیین شده چند روز بوده؟
    موفق باشین
    آقا دستت درد نکنه امیدورام که اینطور باشه. چون خودم اصلا نمیدونستم افتادگی دریچه میترال با نارسایی دارم. و معاین اول ناجا تشخیص داد. توی برگه اکوم هم نوشته بود
    من تاریخ دقیق برام مشخص کرده بودن! 5 اسفند 1391. من بارها پلیس +10 میرفتن میگفتن نامه تون هنوز نیومده وی مثل اینکه اومده بوده و اصلا هیچ مدرکی نذاشته که من بفهمم زنگ هم نزدن. بعد 14 فروردین رفتم میدون سپاه اونجا گفتن پزشکی رفته ماموریت تا 21 ام. 21 ام رفتم گفت همین الان این برگه رو بگیر برو بیمارستان سجاد. بعد که رفتم سه روز بعد بهم وقت پزشک دادن.

Junior Member

سلام
    موفق باشین
    آقا دستت درد نکنه امیدورام که اینطور باشه. چون خودم اصلا نمیدونستم افتادگی دریچه میترال با نارسایی دارم. و معاین اول ناجا تشخیص داد. توی برگه اکوم هم نوشته بود نارسایی شدید.
    من تاریخ دقیق برام مشخص کرده بودن! 5 اسفند 1391. من بارها پلیس +10 میرفتن میگفتن نامه تون هنوز نیومده وی مثل اینکه اومده بوده و اصلا هیچ مدرکی نذاشته که من بفهمم زنگ هم نزدن. بعد 14 فروردین رفتم میدون سپاه اونجا گفتن پزشکی رفته ماموریت تا 21 ام. 21 ام رفتم گفت همین الان این برگه رو بگیر برو بیمارستان سجاد. بعد که رفتم سه روز بعد بهم وقت پزشک دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)