صفحه 54 از 238 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Neutron نمایش پست ها
    آقا دستت درد نکنه امیدورام که اینطور باشه. چون خودم اصلا نمیدونستم افتادگی دریچه میترال با نارسایی دارم. و معاین اول ناجا تشخیص داد. توی برگه اکوم هم نوشته بود نارسایی شدید.
    من تاریخ دقیق برام مشخص کرده بودن! 5 اسفند 1391. من بارها پلیس +10 میرفتن میگفتن نامه تون هنوز نیومده وی مثل اینکه اومده بوده و اصلا هیچ مدرکی نذاشته که من بفهمم زنگ هم نزدن. بعد 14 فروردین رفتم میدون سپاه اونجا گفتن پزشکی رفته ماموریت تا 21 ام. 21 ام رفتم گفت همین الان این برگه رو بگیر برو بیمارستان سجاد. بعد که رفتم سه روز بعد بهم وقت پزشک دادن.
    برگه گه بهتون دادند همون نامه بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها
    برگه گه بهتون دادند همون نامه بود؟
    بله همون نامه بود

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Neutron نمایش پست ها
    بله همون نامه بود
    توی نامتون نوشته بودند تاریخ مراجعه 5 اسفند؟ یا اینکه تاریخ صدور نامه 5 اسفند بوده؟

Junior Member

سلام .
    من حدودا 2ماه قبل رفتم شورای پزشکی که طبق نظر ارسالی پزشک بیمارستان بیماری من متوسط بوده و معاف نمیشدم.من توی همون جلسه تونستم دکتر های شورا رو قانع کنم که مشکل دارم و اجازه یک بار دیگه ویزیت شدن توسط دکتر دیگه ای توی همون بیمارستان نطام وظیفه بمن دادن.حالا من ویزیت شدم و این دکتر دوم بیماری رو درست تشخیص داد و منتظر جلسه شورا هستم.
    خوب الان اگه 2 تا رای متغایر صادر شده باشه تکلیف چیه؟کسی تجربه ای داره؟معافم میکنن همونجا؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Z9Z نمایش پست ها
    سلام .
    من حدودا 2ماه قبل رفتم شورای پزشکی که طبق نظر ارسالی پزشک بیمارستان بیماری من متوسط بوده و معاف نمیشدم.من توی همون جلسه تونستم دکتر های شورا رو قانع کنم که مشکل دارم و اجازه یک بار دیگه ویزیت شدن توسط دکتر دیگه ای توی همون بیمارستان نطام وظیفه بمن دادن.حالا من ویزیت شدم و این دکتر دوم بیماری رو درست تشخیص داد و منتظر جلسه شورا هستم.
    خوب الان اگه 2 تا رای متغایر صادر شده باشه تکلیف چیه؟کسی تجربه ای داره؟معافم میکنن همونجا؟
    ممنون
    احتمال بسیار بسیار زیاد مجددا به بیمارستان معرفی میشید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

4شنبه از بیمارستان بقیه اله با من تماس گرفتن گفتن نامه دعوتنامه برای بیمارستان هنوز به دستت نرسیده؟ گفتم نه! گفت شما فردا باید بیای بیمارستان وقتت برای فرداست. منم چون مسافر بودم گفتم فردا نمی تونم بیام گفت یکشنبه بیا. پرسیدم اگر چند وقت نتونم بیام چی میشه؟ غیبت نمی خورم؟ گفت غیبت نمی خوری ولی خیلی دیر نیا. گفتم پس من 3-4 هفته دیگه میام گفتش دیگه از 1 ماه بیشتر نشه. گفت اومدی باید بیای بایگانی.

حالا من بهونه ای که می تونم جور کنم اینه که مدارک پزشکی پدرم رو ببریم چون ایشون عمل قلب داشتن و بگم درگیر کارهای ایشون بودم.

البته هنوز نامه ای از نظام وظیفه برای من نیومده. گفتم که دوستانی شرایط مثل من دارن در جریان باشن.

Junior Member

سلام یک سوال داشتم در رابطه با معافیت
    اونم اینکه من در حال حاظر سرباز نیروی انتظامی هستم و در دوره آموزشی تقریبا یک ماه پیش یعنی اواسط دوره تونستم اجازه بگیرم و بخاطر مشکل قلبیم به کومیسیون ارجاع دادن مشکلم آریتمی قلبی و تپش قلب سه تایی هست که همون قبل عید هم اکو کردم هم 3 روز دستگاه هولتر که نوار قلب 24 ساعته هست بهم وصل کردن و جوابش افتاد برای بعد عید که همین 28 رفتم کومیسیون وقتی رفتم داخل ازم پرسیدن که چجوری هستی گفتم هیچی همیشه حالت بی حالی دارم و مخصوصا موقع خواب قلبم خیلی تپش میگیره جواب های آزمایشاتم هم روی میز بود بعد یکیشون گفت همین الان برو یک نوار قلب بگیر من نوار قلب رو گرفتم و خوشبختانه یا متاسفانه در حین نوار قلبم هم تپش قلبم شروع شده بود که توی نوار مشخص بود هیچی رفتم دادم بهشون گفت بیرون باش بعد از چند دقیقه اومد و یک نامه داد که روش نوشته بود 15 روز استراحت تجویز گردید و ارجاع داد به بعداری مرکز آموزش هیچی ما هی بهشون میگفتیم خوب این یعنی چی یعنی معاف یا معاف از رزم یا هیچی گفت برو بهداری بهت میگن هیچی ما دست از پا کوتاه تر داشتیم میومدیم که یکی از آدم هایی که اونجا بود و شنیده بود مساله ما رو گفت که معافی 15 روز دیگه میری بهداری جوابت هم رفته برای اونا و ترخیص میکنن و معاف دائم میشی حالا با توجه به اینکه من قانون رو خوندم و دیدم برای بیماری قلبی فقط معافیت در نظر گرفته شده و معاف از رزمی نبود ثانیا بیماری قلبی مادرزادی که من دارم با 15 روز استراحت خوب نمیشه میخواستم بدونم تکلیف ما چی هست . چون واقعا توی یک بلاتکلیفی هستم و واقعا همین الانم که دارم اینو مینویسم قلب درد گرفتم بس که توی این دو ماه شور زدم تازه اگر معاف نشم چون دورمون هم تموم شده احتمالا تجدید دوره یا آموزشم میکنن که مجبور میشم با پایه خدمتی اردبهشت برم من پایه خدمتی اسفند 91 هستم که همین 5 شنبه ترخیص شدن همه ی لیسانسه ها رو هم نامردا فرستادن سیستان
    مرکز آموزش جهرم هم هستم البته خودم بچه شیرازم

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام
    برخی بیماری های قلبی معاف از رزم دارن. اما هیچکدوم با 15 روز استراحت خوب نمیشن. اینه که احتمال بسیار بسیار زیاد معاف شدید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

سلام.اقا من یکشنبه با مدارکم رفتم پلیس+10 و درخواستمو مبنی بر معافیت پزشکی ثبت کردم ولی یارو کارمند پلیس+10 گفت باید این پرینت ثبت درخواستت رو با همه مدارکت ببری خود حوزه نظام وظیفه.میخواستم بدونم این روند عادی رسیدگی به معافیت پزشکی هست؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

سلام به همه اکثر تاپیک های معافیت تعطیلن گویا!
    ی سوال:
    کسی که راست دسته و انگشت اشارش چسپیده (انگشت اشاره از ابتدای بند3 خم شده و چسپیده به هم) ایا میتونه معافیت بگیره؟
    من زیاد از مسائل نظام وظیفخ سر در میارم دوستان نظربدین
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)