صفحه 6 از 238 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sin_eatter نمایش پست ها
    سلام دوستان من هفته پیش فارغ التخصیل شدم و دانشگاه به من یه نامه داد که ببرم پلیس + 10 میخواستم بدونم این نامه برای چیه

دیگه اینکه من به اگزمای مزمن مبتلام و میخوام برای معافیت اقدام کنم اگه کسی پیشنهادی داره که میتون شانس معافیتم رو بالا ببره لطفا دریغ نکنه
    سلام.
    این نامه گواهی فارغ التحصیلی هست که باید یه تعداد کپی ازش بگیرین و اصلش رو برای خودتون نگه دارین. تا زمان مشخص شدن وضعیت سربازی، این نامه حکم مدرک تحصیلی شما رو داره. برای تحویل مدارک به پلیس+10 معمولاً نیاز هست که کپی این نامه برابر اصل بشه که دفاتر اسناد رسمی این کار رو انجام میدن و فکر می کنم خود پلیس+10 هم می تونه انجام بده (البته شاید خیلی هم در مورد برابر اصل بودنش سختگیری نکنن). در مورد اگزما اگه تو معاینه تخصصی ثابت بشه که از نوع مزمن و مقاوم به درمان هست معاف دائمه. در همین رابطه شما می تونین به یه پزشک متخصص پوست مراجعه کنین و ازش بخواین بعد از معاینه نظرش رو در مورد مشکل شما تو سربرگ خودش بنویسه و مهر و امضا کنه. این به عنوان یه مدرک پزشکی در روز معاینه و روز کمیسیون قابل استفاده هست، البته تضمینی نیست که در معاینه تخصصی و کمیسیون هم مشکل شما تایید بشه اما اگه مشکلتون جدیه می تونین امیدوار به گرفتن معافیت باشین.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام.
    این نامه گواهی فارغ التحصیلی هست که باید یه تعداد کپی ازش بگیرین و اصلش رو برای خودتون نگه دارین. تا زمان مشخص شدن وضعیت سربازی، این نامه حکم مدرک تحصیلی شما رو داره. برای تحویل مدارک به پلیس+10 معمولاً نیاز هست که کپی این نامه برابر اصل بشه که دفاتر اسناد رسمی این کار رو انجام میدن و فکر می کنم خود پلیس+10 هم می تونه انجام بده (البته شاید خیلی هم در مورد برابر اصل بودنش سختگیری نکنن). در مورد اگزما اگه تو معاینه تخصصی ثابت بشه که از نوع مزمن و مقاوم به درمان هست معاف دائمه. در همین رابطه شما می تونین به یه پزشک متخصص پوست مراجعه کنین و ازش بخواین بعد از معاینه نظرش رو در مورد مشکل شما تو سربرگ خودش بنویسه و مهر و امضا کنه. این به عنوان یه مدرک پزشکی در روز معاینه و روز کمیسیون قابل استفاده هست، البته تضمینی نیست که در معاینه تخصصی و کمیسیون هم مشکل شما تایید بشه اما اگه مشکلتون جدیه می تونین امیدوار به گرفتن معافیت باشین.
    موفق باشین.
    سلام من حداقل بیست سال هست که اگزما دارم در نواحی دست(انگشتان)و پا(قوزک و انگشتان) همره با ترک های بزرگ که فوق تخصص رای به مزمن بودنش داد!
    بیوبسی هم انجام دادم که بعد بیست سال گفتند پسوریازیس هستش!
    رفتم برای معاینه حوزه نظام وظیفه گفت برو آموزشی اقدام کن!زیادم حاد نیست!!!!
    ویرایش توسط en milad : April 13th, 2012 در ساعت 09:51 AM
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehnam نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من که پاک گیج شدم، آخه من رفتم نظام وظیفه گفتن وارد غیبت میشی. البته طرف مشخص بود خیلی چیزی حالیش نیست! شما از چه مقام مسئولی پرسیدید؟
    از حوزه منطقه خودمون
    اینجا ایران است!
    از مسئولی که میدونه بپرسید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام من حداقل بیست سال هست که اگزما دارم در نواحی دست(انگشتان)و پا(قوزک و انگشتان) همره با ترک های بزرگ که فوق تخصص رای به مزمن بودنش داد!
    بیوبسی هم انجام دادم که بعد بیست سال گفتند پسوریازیس هستش!
    رفتم برای معاینه حوزه نظام وظیفه گفت برو آموزشی اقدام کن!زیادم حاد نیست!!!!
    سلام.
    متاسفانه یکی از معضلات در قضیه معافیت پزشکی، عمل نکردن به بندهای آئین نامه و برداشت های شخصی هست که برخی پزشکان کمیسیون دارند. حتی یه سرهنگ نظام وظیفه به من گفت ما قبول داریم بعضی ها واقعاً مشکل دارن اما یه موقعی هایی که پزشک تشخیص میده اون مشکل در حین خدمت خیلی دردسرساز نمیشه معاف نمی کنه (به زبون بی زبونی می گفت همه کسایی که مشکل دارن رو نمی تونیم معاف کنیم). به هر حال اینجور مواقع فقط میشه امیدوار بود.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member

سلام دوستان
    من میخوام واسه معافیت پزشکی شکستگی دستم اقدام کنم. ترم 8 کارشناسیم. اخر تیر درسام تمومه و مهر دانشنامم حاضر میشه از طرفی پذیرش خارج از کشوز دارم اگر درست شه شهریور میرم. از الان میتونم اقدام کنم واسش؟ اولین قدم چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام واسه معافیت پزشکی شکستگی دستم اقدام کنم. ترم 8 کارشناسیم. اخر تیر درسام تمومه و مهر دانشنامم حاضر میشه از طرفی پذیرش خارج از کشوز دارم اگر درست شه شهریور میرم. از الان میتونم اقدام کنم واسش؟ اولین قدم چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    درست که تموم شد میتونی اقدام کنی.
    اول دفترچه را از پلیس +10 میگیری. فرم مربوطه توسط پزشک پر میشه و به همراه بقیه مدارک میبری پلیس +10 برای ثبت. ثبت که شد نامه میاد برای بیمارستان که دوباره معاینه میشی. بعدش هم بیمارستان نتیجه را میفرسته برای نظام وظیفه و آنها برای شما نامه دعوت به کمیسیون میفرستند. تو کمیسیون هم مشخص میشه معافید یا نه!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام

من نمی دونم رشته شماچی هست ولی زمانی می توانید برای سربازی (معافیت، کفالت یا ...) اقدام کنید که درستان تمام شده باشد.

منظور از اتمام درس، اتمام امتحانات نیست.

شما تازه حدود 20 تیر امتحاناتتون تموم میشه، اساتید هم معمولا آخر شهریور یا حتی اوایل مهر نمرات نهایی را رد می کنند.

تازه زمانی که تمام نمرات شما ثبت نهایی شد، می توانید درخواست فراغت از تحصیل دهید و پس از دوندگی یک الی چند روزه، دانشگاه یک نامه خطاب به نظام وظیفه

می ده که فلانی در تاریخ فلان، فارغ التحصیل شد.

شما اول بابد این نامه را دستتون داشته باشید و بعد دفترچه میگیرید و کارهای سربازی را انجام می دهید.

Junior Member

سلام دوستان
    من شهریور 90 آزمایش mri گرفتم و جواب آزمایش پان سینوزیت رو نشون داد . به نظر شما و با توجه به اینکه بند 20 بیماری های گوش و حلق و بینی پان سینوزیت مزمن رو معاف دائم اعلام کرده میتونم معاف بشم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_213 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شهریور 90 آزمایش mri گرفتم و جواب آزمایش پان سینوزیت رو نشون داد . به نظر شما و با توجه به اینکه بند 20 بیماری های گوش و حلق و بینی پان سینوزیت مزمن رو معاف دائم اعلام کرده میتونم معاف بشم ؟
    سلام دوست عزیز به امید معافیت شما
    بله بند 20 همونطور که خودتون فرمودین مربوط به پان سینوزیت مزمن میشه و معافیت دائم داره .البته معمولا واسه معاینات گرفتن mri جدید ملاکشون هست.این هم بند مربوط به معافی شما
    بند 20ـ سينوزيت هاي توام (پان سينوزيت) مزمن معاف دائم.

نقل قول نوشته اصلی توسط meti021 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز به امید معافیت شما
    بله بند 20 همونطور که خودتون فرمودین مربوط به پان سینوزیت مزمن میشه و معافیت دائم داره .البته معمولا واسه معاینات گرفتن mri جدید ملاکشون هست.این هم بند مربوط به معافی شما
    بند 20ـ سينوزيت هاي توام (پان سينوزيت) مزمن معاف دائم.
    اسکنت پان یسنوزیت باشه 100% معافی فقط حواست باشه تو کمیسیون یه وقتا دکتر گوش و حلق و بینی نرسیده و بقیه ی دکترا سینوزیت رو اصلا بیماری نمی دونن اگه یهو کفتن نه بابا این که بیماری نیست کوتاه نیا بگو حالم بده و اینا مجبورشون کن نیگهت دارن دکتر گوش و حلق و بینی بیاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)