صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 141

موضوع: مقدار و چگونگی بردن پول به آمریکا

پیش فرض مقدار و چگونگی بردن پول به آمریکا

از دوستانی که موفق شدند بروند خواهش می کنم که به دیگران در این زمینه کمک کنند که
    آیا 10000 دلار برای اولین ورود به آمریکا کافیه و چطور باید اون رو با خودمون ببریم؟ اگه کمه چقدر برا کسایی که فاند دارند کافیه؟
    آیا در فرودگاه باید بگیم که این مقدار پول همراه داریم و آیا این مشکل ایجاد نمی کنه؟
    به فکر ماها که هنوز منتظریم باشید
    مرسی
    قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست

پیش فرض پاسخ : مقدار و نحوه بردن پول به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2004
    از دوستانی که موفق شدند بروند خواهش می کنم که به دیگران در این زمینه کمک کنند که
    آیا 10000 دلار برای اولین ورود به آمریکا کافیه و چطور باید اون رو با خودمون ببریم؟ اگه کمه چقدر برا کسایی که فاند دارند کافیه؟
    آیا در فرودگاه باید بگیم که این مقدار پول همراه داریم و آیا این مشکل ایجاد نمی کنه؟
    به فکر ماها که هنوز منتظریم باشید
    مرسی
    اگر فاند دارین که این مقدار زیاد هم هست
    من این مقدار رو زمان ورود و خروج از آمریکا نقد بردم و مشکلی هم پیش نیومد. سوالی هم نپرسیدند
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

سارا خانم من که واقعا مدیون تو هستم. همیشه سر موقع کمک می کنی . دعا کن سر موقع clear بشم و به شما ملحق شم. میشه از خودت بگی که کجا هستی و چی می خونی. در هر حال مرسسسسی ;D
    قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست

کسی که ترم اول فاند نداره و بیشتر از 10000 تا لازم داره، باید چکار کنه؟ میتونه بیشتر ببره؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

به نظر شما براي اينكه بشه بيشتر از 10000 تا با خودمون ببريم، ميشه اينجا يه قسمتي از پولمونو بديم و يه كالاي گرون و كم حجم بخريم و به عنوان وسايل شخصي با خودمون ببريم اونور. بعد اونجا تبديل به پول كنيم؟

مثلا" طلا...میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

به نظر من چند تا مورد رو بايد در اين باره بدونيم.

يكي اينكه خوب مسلما اون كالا بايد در همه جا (هم كشور مبدا و هم كشور مقصد) داراي ارزش زياد و يا تقريبا مساوي باشه. تا بيشتر از انتقال از طريق صرافي‌ها بيارزه.

مورد دوم رو كه هنوز برام سواله اينه كه آيا بردن همچين كالايي از طرف فرودگاه ادم رو دچار مشكل نمي‌كنه؟ (لطفا بچه‌هايي كه تجربه انتقال كالاهاي با ارزش رو داشتن نظر بدن)

سوم اينكه اين كالا علاوه بر اينكه ارزش زيادي داره بايد حدالامكان تبديلش به پول هم كار آسوني باشه. حداقل جاهاي تعريف شده و مطمئني واسه فروش اون وجود داشته باشه.

حالا اگه دوستاي مطلع در رابطه با مورد دوم نظراتشونو بدن و معلوم بشه كه ميشه اين كارو كرد يا نه! در رابطه با مورد سوم هم با هم همفكري كنيم ببينيم چي خوبه كه ببريم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shima
    مثلا" طلا...میشه؟
    در مورد طلا قبلا" صحبت شده. جستجو بفرمایید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

تا جایی که من شنیدم تا 10000 دلار اصلاً مشکلی نداره. اگه بخوان بیشتر هم ببرین فقط باید با خزانه‌داری آمریکا مکاتبه کنید و مقدار پول رو بهشون بگید. اونا برای شما نامه‌ای خواهند فرستاد که میتونید توی فرودگاه نشون بدید و مشکلی پیش نمیاد.
    راه، همان است که تو می‌روی.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    تا جایی که من شنیدم تا 10000 دلار اصلاً مشکلی نداره. اگه بخوان بیشتر هم ببرین فقط باید با خزانه‌داری آمریکا مکاتبه کنید و مقدار پول رو بهشون بگید. اونا برای شما نامه‌ای خواهند فرستاد که میتونید توی فرودگاه نشون بدید و مشکلی پیش نمیاد.
    يعني با داشتن شرايط خاص ميشه بيشتر از 10000 برد؟ اون شرايط چيه؟ به عبارتي وقتي بايد موضوعي را قبلا هماهنگ كني و براي عموم محدوديت داره، پس بايد داراي شرايط خاصي باشي تا براي تو مجوز خاصي صادر بشه.

اگه ميشه نظرتونو در مورد بردن كالاهاي با ارزش هم لطف كنين بگين.

يه سوال ديگه داشتم: چرا چنين محدوديتي وجود داره. مگه هر چه پول مسافر بيشتر باشه، براي كشور مقصد بهتر نيست؟

ممنون

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)