صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 141

موضوع: مقدار و چگونگی بردن پول به آمریکا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مقدار و چگونگی بردن پول به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام بچه ها

به نظرتون چه مقدار دلار با خودم ببرم خوبه؟ من فول فاند هستم، اما تا وقتی که دانشگاه بهم پول بده، حتما باید از پول خودم خرج کنم... به نظرتون چقدر ببرم خوبه؟ دانشگاه م ایالت لوئیزیانا است.

با تشکر
    سلام. حداقل دو تا سه هزار تا.....

Junior Member

بالاخره ۵۰۰۰ تا میشه برد یا ۱۰۰۰۰ تا؟ من گیج شدم تا آخر این ماه هم باید برم یکی میشه اینجا اطلاعات دقیق بده؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrouzia نمایش پست ها
    بالاخره ۵۰۰۰ تا میشه برد یا ۱۰۰۰۰ تا؟ من گیج شدم تا آخر این ماه هم باید برم یکی میشه اینجا اطلاعات دقیق بده؟
    سلام
    هر مقداری بخواهید میتونید اقدام به بردنش کنید اما اینکه متوجه بشن یا نه پای خودتونه. قانونی بخواهدی عمل کنید 5000 دلار + اگر اشتباه نکنم 150 گرم طلای زینتی

شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

دوست عزیز
    مقدار پولی که با خودتون میبرید هیچ محدودیتی نداره، صرفا اگه بیشتر از 10000تا بود باید اظهار کنید در فرم مربوطه که در هواپیما بهتون میدند و بعد از پاسپورت چک، فرم دیگه ای رو نیز راجع به اون قضیه پر میکنید و خلاص.
    پس فقط اظهار کردن هست، هیچ نیازی به پنهان کاری نیست.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    دوست عزیز
    مقدار پولی که با خودتون میبرید هیچ محدودیتی نداره، صرفا اگه بیشتر از 10000تا بود باید اظهار کنید در فرم مربوطه که در هواپیما بهتون میدند و بعد از پاسپورت چک، فرم دیگه ای رو نیز راجع به اون قضیه پر میکنید و خلاص.
    پس فقط اظهار کردن هست، هیچ نیازی به پنهان کاری نیست.
    سلام
    من فکر میکنم منظور ایشان خروج از مرز ایران بود که محدودیت داره. اگر منظورشون ورود به خاک امریکا بود که فرمایش شما صحیح است.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

من داشتم یک کلیپی میدیدم که یک زن ایرانی رو در فرودگاه به خاطر اینکه نگفته بود بیشتر از 10 هزار دلار داره نگه داشته بودن و بعد از کلی دردسر وسایلش رو نگه داشتن و فرستادنش تا جریمه پرداخت کنه و کلا دلیل کارش رو توضیح بده. اونم فکر کنم به خاطر 1000 دلار بیشتر که داشت این بلاها سرش اومد. لینکشو پیدا کردم میزارم.

Junior Member

فکر می کنید برای بردن ۱۰۰۰ دلار به امریکا تو ایران به مشکل بخورم؟ به نظرتون چه جوری جاسازی کنم پولو؟

فکر می کنید برای بردن ۱۰۰۰ دلار به امریکا تو ایران به مشکل بخورم؟ به نظرتون چه جوری جاسازی کنم پولو؟
    1000 دلار که مشکلی نداره! به چه مشکلی بر بخورید؟ جاسازی چرا؟ 10 تا صد دلاری که نیاز به جاسازی نداره! نکنه منظور شما 10 هزارتاست؟

Junior Member

سلام بچه ها
    من یه سوال دارم این 5000 دلار به ازای هر نفره دیگه درسته؟ یعنی من و همسر 10000 دلار میتونیم ببریم؟
    یه سوال دیگه هم دارم به نظرتون چه بانک بین المللی رو پیشنهاد میدین که از ایران بتونن واسم پول بریزن و هم من کارتشو داشته باشم چون من سابقه خوبی در نگه داشتن پول ندارم میخواه اگه میشه این 10000 دلار هم تو کار داشته باشم

Junior Member

سلام دوستان و سایمون عزیز
    من میخام با خودم 12000 دلار ببرم، میخواستم بپرسم : وارد کردن 12000 دلار به آمریکا از نظر دولت آمریکا غیر قانونیه یا شامل حال جریمه خاصی میشه؟
    در ایران چطور؟ دولت ایران با اینکه من 12000 دلار از ایران خارج کنم مشکلی داره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)