صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 141

موضوع: مقدار و چگونگی بردن پول به آمریکا

پیش فرض پاسخ : مقدار و نحوه بردن پول به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    تا جایی که من شنیدم تا 10000 دلار اصلاً مشکلی نداره. اگه بخوان بیشتر هم ببرین فقط باید با خزانه‌داری آمریکا مکاتبه کنید و مقدار پول رو بهشون بگید. اونا برای شما نامه‌ای خواهند فرستاد که میتونید توی فرودگاه نشون بدید و مشکلی پیش نمیاد.
    ایمیلی چیزی دارین ازش ؟ برای مکاتبه
    و دیگه اینکه کسی میشناسین تجربه اش رو داشته باشه ؟ یا فقظ شنیدین ؟

Junior Member

کسی نمی دونه چه طوری میشه از ایران برامون به حساب credit card پول واریز کنند؟

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_khan
    کسی نمی دونه چه طوری میشه از ایران برامون به حساب credit card پول واریز کنند؟
    حواله از طریق صرافی ها به بانکی که درش حساب باز کردین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2004
    از دوستانی که موفق شدند بروند خواهش می کنم که به دیگران در این زمینه کمک کنند که
    آیا 10000 دلار برای اولین ورود به آمریکا کافیه و چطور باید اون رو با خودمون ببریم؟ اگه کمه چقدر برا کسایی که فاند دارند کافیه؟
    آیا در فرودگاه باید بگیم که این مقدار پول همراه داریم و آیا این مشکل ایجاد نمی کنه؟
    به فکر ماها که هنوز منتظریم باشید
    مرسی
    اگر فاند دارین که این مقدار زیاد هم هست
    من چند تا از دوستام فول فاند داشتن 2، 3 هزار دلار با خودشون بردن!

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    تا جایی که من شنیدم تا 10000 دلار اصلاً مشکلی نداره. اگه بخوان بیشتر هم ببرین فقط باید با خزانه‌داری آمریکا مکاتبه کنید و مقدار پول رو بهشون بگید. اونا برای شما نامه‌ای خواهند فرستاد که میتونید توی فرودگاه نشون بدید و مشکلی پیش نمیاد.
    يعني با داشتن شرايط خاص ميشه بيشتر از 10000 برد؟ اون شرايط چيه؟ به عبارتي وقتي بايد موضوعي را قبلا هماهنگ كني و براي عموم محدوديت داره، پس بايد داراي شرايط خاصي باشي تا براي تو مجوز خاصي صادر بشه.

اگه ميشه نظرتونو در مورد بردن كالاهاي با ارزش هم لطف كنين بگين.

يه سوال ديگه داشتم: چرا چنين محدوديتي وجود داره. مگه هر چه پول مسافر بيشتر باشه، براي كشور مقصد بهتر نيست؟

ممنون
    متاسفانه من چون سر و کارم نیفتاده هیچ اطلاعات دقیقتری در این زمینه ندارم. اما میدونم که امکانش هست که پول بیشتری ببرید. فقط باید قبلش مقدار این پول رو به CBP اعلام کنید و اونا بعد از بررسی به شما اجازه میدن. من دقیقاً نمیدونم کدوم فرمه:
    http://www.cbp.gov/xp/cgov/toolbox/forms/
    راه، همان است که تو می‌روی.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil
    از دوستانی که موفق شدند بروند خواهش می کنم که به دیگران در این زمینه کمک کنند که
    آیا 10000 دلار برای اولین ورود به آمریکا کافیه و چطور باید اون رو با خودمون ببریم؟ اگه کمه چقدر برا کسایی که فاند دارند کافیه؟
    آیا در فرودگاه باید بگیم که این مقدار پول همراه داریم و آیا این مشکل ایجاد نمی کنه؟
    مرسی
    من یکیاز دوستام فول فاند بود از دانشگاه کلمبیا که تو شهر گرون نیویورک هست. 800 دلار برد با خودش.

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalil
    مرسی
    من یکیاز دوستام فول فاند بود از دانشگاه کلمبیا که تو شهر گرون نیویورک هست. 800 دلار برد با خودش.
    اگه حقوق هر ماه رو آخر ماه بهمون بدن 800 دلار خیلی کمه، اجاره ماه اول + deposit و همه وسایلی که باید اون اول بخریم. فکر می کنم حتی برای شهر های خیلی ارزون هم ریسک باشه. اما بعضی دانشگاه ها حقوق رو اول ماه می دن که در این صورت منطقیه

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

من با چندتا از دوستان همفكري كردم. يكي گفت بردن تابلو فرش‌هاي ابريشمي گرون هم بدنيست، اگه بتونين قبل از رفتن، اينترنتي مشتري شو پيدا كنين.
    من هنوزم نمي‌دونم كه براي گرفتن مجوز "بردن پول بيشتر از 10000تا" شرايط خاصي مي‌خواد يا نه! يا اصلا به درد سرش مي‌ارزه يا نه!

يه چيزي هم كه شنيدم، البته ديگه اين خيلي كار خفنيه!!!!!
    2 سال پيش يكي از بچه‌هاي شريف داشت يه سري مطالعه مي‌كرد رو اينكه از بورس آمريكا سهام بخره. (نخندين لطفاً )
    من ديگه ازش خبري ندارم و نمي‌دونم تونست عمليش كنه يا نه.
    شما چيزي تو اين مايه‌ها شنيدين كه يه ايراني بتونه اين كار رو بكنه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    يه چيزي هم كه شنيدم، البته ديگه اين خيلي كار خفنيه!!!!!
    2 سال پيش يكي از بچه‌هاي شريف داشت يه سري مطالعه مي‌كرد رو اينكه از بورس آمريكا سهام بخره. (نخندين لطفاً )
    من ديگه ازش خبري ندارم و نمي‌دونم تونست عمليش كنه يا نه.
    شما چيزي تو اين مايه‌ها شنيدين كه يه ايراني بتونه اين كار رو بكنه؟
    تا جایی که من میدونم این کار ممکن نیست. یعنی اونا اجازه این کار رو به هر کسی نمیدن. حتی ایرانیها تا جایی که میدونم از بورس امارات هم با ملیت ایرانی نمیتونن چیزی بخرن چه برسه به بورس آمریکا. خرید کردن شرایطی داره و هر کسی نمیتونه این کار رو بکنه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

قوانين امارات براي تجارت و اقامت واقعا ضد خارجي هستن (تمامي تبليغات املاكي ها در تلوزيون هاي ماهواره اي درغه لطفا گول نخوريد)
    وحيد جان امارات كه قوانين امريكا رو اجرا نمي كه.تو سوئد چند سال كه زندگي كنيد حق راي دادن پيدا ميكنيد توي امريكا بعد يه مدت حتي مي تونيد سناتور بشيد.اما تو توي امارات تا همين يه مدت پيش زنهاي خودشون هم نميتونستن راي بدن تا برسه خارجي ها!
    من ديدم ايرانيهاي شهروند شده امريكا توي بورس آمريكا افتاده بودن حسابي. اما درباره غير شهروندها نميدونم(.ضمنا توي 6 ماه اخير تغييرات شاخص كل بورس امريكا زياد جالب نبودن! خود دانيد)
    بگذريم......
    I remember the future again everyday

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)