صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 141

موضوع: مقدار و چگونگی بردن پول به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقدار و نحوه بردن پول به آمریکا

آخه اگه پرسیدن، ما هم راستش رو گفتیم، مالیات هم گرفتن چی؟!!
    حالا باز اگه اطلاعات جدیدی پیدا کردین از روند قانونی و غیر شانسی پول بردن بگید لطفا!

Junior Member

Hi, could you please give me your reference for the $10000limit. Thanks.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeideh.y
    آخه اگه پرسیدن، ما هم راستش رو گفتیم، مالیات هم گرفتن چی؟!!
    حالا باز اگه اطلاعات جدیدی پیدا کردین از روند قانونی و غیر شانسی پول بردن بگید لطفا!
    پول بردن به امریکا کار پیچیده ای نیست. در وبسایت رسمی شون روند کار رو توضیح دادن. مالیات هم نداره. اما اگه پول رو تو جیبتون حمل کنین، تو فرودگاه امریکا وقتی از زیر گیت امنیتی رد می شین، ممکنه از شما بخوان جیبتون رو خالی کنین و این شاید کمی باعث ایجاد ناراحتی و عدم امنیت بشه (چون دیگران هم می بینن). موقع رد شدن از زیر گیت نباید چیزی همراهتون باشه. می تونین تو کیف دستی بذارین و از زیر دستگاه های اسکنر رد کنین. اما به هر حال اگه پول از ده هزار دلار بیشتر باشه باید اعلام کنین (فرم مخصوص پر کنین).

http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg93888

هیچ محدودیتی نداره!
    توی هواپیما ازتون می خوان که بگین چقدر پول همراهتونه و نوشته که اگر بیشتر از 10000 دلار دارین باید اعلام کنید ولی فقط اعلام کردنه و هیچ محدودیتی نداره و گویا مالیات هم نداره.

US customs and border protection:
    http://www.cbp.gov/xp/cgov/newsroom/...06102004_1.xml
    "There is no limit on the amount of money (U.S. or foreign) you may bring into or take out of the United States. If you have more than 10,000 dollars or foreign equivalent, however, you must report this to the Customs and Border Protection officer upon entry and/or departure."

IATA:
    http://www.iatatravelcentre.com/US-U...ns-details.htm
    "Currency Import regulations and Currency Export regulations:

local currency (United States Dollar-USD) and foreign currencies: no restrictions, provided that arriving and departing passengers must report to US customs any money or other monetary instruments exceeding USD 10,000."

یه چیزه دیگه اینکه اصلا چک نمی کنن شما چقدر پول همراهتونه و می تونید نگین حتی ولی در صورت گفتن هم مشکلی ایجاد نمی کنه!

Banned

برای کسانی که در میان راه تو شهرهای کانکشن پروازی اشان توقف بیش از یک روز دارند، توصیه میکنید همه پول نقدشان را با خودشان به شکل اسکناس های 100 دلاری ببرن یا به محض اینکه به مقصد رسیدن و حساب باز کردند، از طریق صرافی پول براشون ارسال بشه؟ من تا حالا هرکسی را دیدم، همه پولشو خودش دستی برده اما اگه احتمال یک درصدر هم بدهیم که پوله را وسط راه ازمون بزنن یا ... می ارزه به نظرتان کارمزد 60-70 هزارتومانی صرافی را بدهیم و پول را با خودمان نیاریم؟ البته پولی که من دارم حرفشو میزنم، در حد 4000-5000 دلار است.

Junior Member

سلام. دوستاني كه فول فاند نيستند لطفا تجربشون رو برا بقيه بفرمايند كه چطوري پول يك يا دو سالشون رو با خودشون بردند آمريكا؟ نقدي بردند يا از طريق صرافي ها و يا ؟؟؟ ???

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    برای کسانی که در میان راه تو شهرهای کانکشن پروازی اشان توقف بیش از یک روز دارند، توصیه میکنید همه پول نقدشان را با خودشان به شکل اسکناس های 100 دلاری ببرن یا به محض اینکه به مقصد رسیدن و حساب باز کردند، از طریق صرافی پول براشون ارسال بشه؟ من تا حالا هرکسی را دیدم، همه پولشو خودش دستی برده اما اگه احتمال یک درصدر هم بدهیم که پوله را وسط راه ازمون بزنن یا ... می ارزه به نظرتان کارمزد 60-70 هزارتومانی صرافی را بدهیم و پول را با خودمان نیاریم؟ البته پولی که من دارم حرفشو میزنم، در حد 4000-5000 دلار است.
    دوستان عزیز!

جداً هیچ کدامتان برای این سوال من پاسخی ندارید؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    دوستان عزیز!

جداً هیچ کدامتان برای این سوال من پاسخی ندارید؟
    بنظر من مشکلی نیست اگر این مبلغ پول را با خودتان ببرید.البته این موضوع به قدرت ریسک خودتان هم بستگی دارد.خیلی از دوستان مبالغ بالاتر از این را با خودشان به آمریکا بردن.
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

من حدوداً یک ماه پیش با 15000 یورو رفتم... کسی هم کاری نداشت!
    Winners are simply willing to do what losers won't

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi862007
    سلام . من شنیدم که تو فرودگاه امام تازگیا گیر میدن واسه 10000$ و به بالا. یعنی میگن نمیشه انقدر پول خارج کنید و به عنوانه حق حسابشون هم که شده مبلغ زیادی رو میگیرند. کسی تازگیا از فرودگاه امام با 10000 و به بالا $ رفته؟
    سلام
    میدونید گیرشون چجوری بوده؟ یعنی گفتن اجازه خروج این همه ارز نقد را ندارید یا باید از قبل گزارش میدادید و می بردید؟ من درمورد سقف 10000 دلاری ورود به آمریکا شنیده بودم اما درمورد چنین سقفی برای خروج از ایران هیچ جا هیچی ندیدم یا نشنیدم. میشه شما منبع خبرتان را هم درجواب این سوال و استناد ماموران فرودگاه امام را هم نقل کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)