صفحه 61 از 80 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 797

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshju173 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون.
    در مورد این دوره که فرمودین تو سایت هر دو دانشگاه گشتم اطلاعاتی پیدا نکردم در واقع جزو دوره های مستر هیچ کدومشون نوشته نشده این دوره. لینکی از این دوره دارید ؟
    لینک کارشناسی ارشد رشته ی روانشناسی سازمانی و کار در دانشگاه تکنولوژی تالین:
    https://www.ttu.ee/studying/masters/...al-psychology/

برای کسب اطلاعات بیشتر به مسئول رشته ایمیل بزنید و سوالاتتون در باره ی مدرک زبان مورد نیاز و ددلاین اپلای و وجود فاند و اسکالرشیپ رو بپرسید.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member

سلام دوستان من ارشد ژنتیک بالینی هستم
    شنیدم برای دوستان روانشناسی در صورتی که کار ژنتیک رفتار (بیان ژن ) انجام داده باشن شانس پذیرش می ره بالا
    من خودم بسیار به این موضوعات علاقه دارم
    اگر کسی همچین پروژه و یا ایده ای داره و نیاز به کسی که ژنتیک خونده باشه برای انجام کار های ژنتیکی به من پیام خصوصی بده
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Zoha1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ارشد ژنتیک بالینی هستم
    شنیدم برای دوستان روانشناسی در صورتی که کار ژنتیک رفتار (بیان ژن ) انجام داده باشن شانس پذیرش می ره بالا
    من خودم بسیار به این موضوعات علاقه دارم
    اگر کسی همچین پروژه و یا ایده ای داره و نیاز به کسی که ژنتیک خونده باشه برای انجام کار های ژنتیکی به من پیام خصوصی بده
    ممنونم
    با سلام
    صندوق پیام های شما پر است و پیام من به شما نمی رسد. لطفا صندوق پیام های خود را خالی کنید و به من پیام بدید تا در باره ی تحقیقات میان رشته ای روانشناسی و ژنتیک مشورت کنیم.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member

با سلام من واسه فوق روانشناسی می خوام اقدام کنم چه کشوری پذیرش راحت تری میده؟ هزینه تحصیل هم مناسب باشه؟ واسه اتریش با چند موسسه اعزام صحبت کردم گفتن واسه روانشناسی نمی شه باید واسه علوم اجتماعی اقدام کنم ایا درسته؟ چه کشور هایرو پیشنهاد میکنید؟
    لطفا راهنمایی کنید

سلام کسی از رشته نورساینس اطلاعات داره یا نورسایکولوژی از لحاظ درامد اوضاعش چطوره اگه دکتراشو داشته باشیم به پزشکی میرسه؟

به نظرتون کسی که ژنتیک کارشناسی رو گرفته میتونه برای ارشد روان کانادا ترجیحا پذیرش بگیره؟ یا اینکه ارشد روان ایران بخونه و برای بالینی اونجا پذیرش بگیره؟ یاااا برگرده از اول کارشناسی رو روان بخونه
    کلا کدوم حالت رو پیشنهاد میدین مممنونم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط motavaled90 نمایش پست ها
    به نظرتون کسی که ژنتیک کارشناسی رو گرفته میتونه برای ارشد روان کانادا ترجیحا پذیرش بگیره؟ یا اینکه ارشد روان ایران بخونه و برای بالینی اونجا پذیرش بگیره؟ یاااا برگرده از اول کارشناسی رو روان بخونه
    کلا کدوم حالت رو پیشنهاد میدین مممنونم
    نه.
    بستگی به حوزه‌ی تحقیقاتی‌تون و هدفتون و عوامل دیگه داره. می‌تونید ارشد رو ایران بخونید و در حوزه‌ای تحقیق کنید که به جفت ژنتیک و روانشناسی مرتبط باشه. بعد رزومه‌تون رو قوی کنید، برای دکترا اپلای کنید. این طوری معقول‌تر هست.

Junior Member

سلام
    من کارشناسی روانشناسی بالینی از دانشگاه خوارزمی تهران با معدل ۱۷ و خورده ای دارم
    نمره تافل ۱۱۰
    نمره کلی جی ار ای ۳۱۰
    میخوام برای کارشناسی ارشد روانشناسی شاخه روانشناسی اجتماعی کانادا و امریکا اقدام کنم.
    به غیر از مکاتبه با استاد ها و با توجه به این که در مقطع کارشناسی من فعالیت معتبر زیادی نمی تونم در زمینه روانشناسی داشته باشم چه کاری ازم برمیاد تا شانس بورس گرفتنم بالا برود؟
    کدوم دانشگاه ها در روانشناسی بیشتر بورس میدهند و شانس بهتری دارم؟
    دانشگاه سانتا کروز توجه من رو جلب کرده شانس بورس گرفتن در این دانشگاه رو دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan_Dn نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی روانشناسی بالینی از دانشگاه خوارزمی تهران با معدل ۱۷ و خورده ای دارم
    نمره تافل ۱۱۰
    نمره کلی جی ار ای ۳۱۰
    میخوام برای کارشناسی ارشد روانشناسی شاخه روانشناسی اجتماعی کانادا و امریکا اقدام کنم.
    به غیر از مکاتبه با استاد ها و با توجه به این که در مقطع کارشناسی من فعالیت معتبر زیادی نمی تونم در زمینه روانشناسی داشته باشم چه کاری ازم برمیاد تا شانس بورس گرفتنم بالا برود؟
    کدوم دانشگاه ها در روانشناسی بیشتر بورس میدهند و شانس بهتری دارم؟
    دانشگاه سانتا کروز توجه من رو جلب کرده شانس بورس گرفتن در این دانشگاه رو دارم؟
    شما معدل خوب، نمره ی تافل عالی، و نمره ی جی آر ای کم و بیش قابل قبولی دارید.
    ولی در باره ی شانس قبولی با فاند چیزی نمیشه گفت. دانشگاه های کانادا برای کارشناسی ارشد و دکترا خیلی رقابتی هستند. معمولا از بین حدود 70-80 نفر اپلای کننده، به پنج شش نفر پذیرش می دن. که طبیعتا اون پنج شش نفر رزومه ی "عالی ای" دارند.
    شما رزومه ی "خوبی" دارید. اپلای کنید و امیدوار باشید!

سلام دوستان. من امسال می خوام کنکور ارشد بدم برای روانشناسی ..می خواستم بدونم که برای فول فاند گرفتن دکترا در این رشته بهتره بالینی بخونم یا عمومی؟ نمره آیلتس جنرالم ۸ هستش و البته می خوام برای مقاله و .... در طول تحصیل برنامه ریزی دقیق داشته باشم. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)