صفحه 1 از 80 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 797

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

پیش فرض مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

سلام. میخواستم بدونم تو رشته روانشناسی برای فوق لیسانس کدوم کشور ها بهتر هستند. بورسیه دانشگاه ها برای این رشته مثل رشته های مهندسی هست یا کمتر؟ و اینکه شرایط زبان و معدل برای این رشته نسبت به رشته های مهندسی برای دانشگاهی مثل مک گیل یا کوئین چطوریه؟ زبان بهتری میخواد؟
    ممنون/

Senior Member

پیش فرض پاسخ : رشته روانشناسی

اکثر سوالهایی که پرسیدید بسته به دانشگاه و کشور فرق داره. بهترین منبع برای یافتن پاسخشون مراجعه به سایت دانشگاهها و دپارتمانهای روانشناسی هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

اول کشورهایی رو که قصد رفتن دارید مشخص کنید
    و بعد توی دانشگاه هاشون بگردید

بورسیه دانشگاه ها برای این رشته مثل رشته های مهندسی هست یا کمتر؟
    بستگی به دانشگاه داره

اینکه به دانشگاه بستگی داره رو میدونم. برای همینم آخر سوالم گفتم کوئین و مک گیل. سایتشون رو بررسی کردم. در مورد مک گیل که یادمه چیز جدایی برای روانشناسی ننوشته بود.شرایط بورس کلیش رو خوندم اما معمولا باید شرایط زبان و fund برای هر دپارتمانی متفاوت باشه. اما تو سایتش چیزی مخصوص هر دپارتمان پیدا نکردم. کسی میتونه کمکم کنه؟ من شنیدم که به طور کلی برای علوم انسانی ها نمره زبان بالاتری نسبت به مهندسی ها نیازه. این درسته؟

writing sample بسیار مهمه و معمولا مبنای پذیرش دادنشون روی اونه.
    مسلما باید برای رشته های انسانی زبان نوشتاری و گفتاری و خوانشی قوی تری داشته باشید خصوصا به این دلیل که فاندی که میدن معمولا TA هستش.

پیش فرض رشته روانشناسی

من لیسانس زبان انگلیسی هستم.دارم برای کنکور ارشد روانشناسی می خونم. .ولی یکی از استاد ها می گفت برای ادامه تحصیل به استرالیا ، بالینی رو قبول نمی کنن.گرایش عمومی رو قبول می کنن.می خوام بدونم کسی اطلاعی داره؟چون خودم تمایل به بالینی دارم.

Junior Member

سلام تا اونجایی که من میدونم نمره verbal توی روانشناسی خیلی مهمه و نمره analytical writing. نمره ریاضی امتیاز محسوب میشه، اما تعیین کننده نیست. این رو از دوستام شنیدم. اگه اطلاعات دقیق تری دارید به من هم بگید.

پیش فرض پاسخ : در مورد رشته روانشناسی

سلام دوست عزیز
    من اطلاعاتی درمورد cognative disannoance می خواستم اگر داشتی بهم بده
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member Anamehr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی

پیش فرض اعتبار ارشد روانشناسی در باکو؟

سلام. به نظر شما اگه من ارشد روان شناسی رو در باکو بگیرم (مثلا روانشناسی قضایی ) آیا برای دکترا شانسی برای پذیرش دانشگاه خوب دارم؟
    هیچ وقت ندیدم پرنده ای رو زمین بخزد

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : اعتبار ارشد روانشناسی در باکو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Anamehr نمایش پست ها
    سلام. به نظر شما اگه من ارشد روان شناسی رو در باکو بگیرم (مثلا روانشناسی قضایی ) آیا برای دکترا شانسی برای پذیرش دانشگاه خوب دارم؟
    اصولا روانشناسی رشته ای هست که در ان سخت پذیرش می دهند (نسبت به مهندسی) و پذیرش گرفتن در دانشگاه های خوب نیازمند دانشجویی قوی با رزومه ای خوب است.بعید می دونم برای دانشگاه های خوب دنیا دانشگاه باکو جذابیت زیادی داشته باشه
    Some dance to remember, some dance to forget

صفحه 1 از 80 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)