صفحه 80 از 80 نخستنخست ... 307071727374757677787980
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 797 , از مجموع 797

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

پیش فرض پاسخ : اعتبار ارشد روانشناسی در باکو؟

سلام دوستان.برای نوشتن مقاله باید موضوعاتی که خودمون غلاقه داریم رو کار کنیم و بعد برای اپلای ،دنبال استاد تو اون زمینه بگردیم یا اول استاد هایی که تو دانشگاه هایی هستن که فول فاند میدن رو، موضوعاتشون رو پیدا کنیم و تو اون حیطه کار کنیم و مقاله بنویسیم؟ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بگه

پیش فرض پاسخ : اعتبار ارشد روانشناسی در باکو؟

سلام
    نکته اینه که اگه مقاله نداشته باشید، شانس تون برای گرفتن پوزیشن کمتر میشه. استاد ترجیح میده با یکی کار کنه که قبلا مقاله چاپ کرده باشه. صفر نمیشه البته، خیلی ها بدون مقاله پوزیشن گرفتن قبلا. پس اگه دانشگاه خوبی می خواین اپلای کنین بهتره رزومه قوی داشته باشید و البته مقاله هم داشته باشید.
    اگه نمره زبانتون مثلا 8 ایلتس هست و معدلاتون بالای 18 و غیره احتمال اینکه بتونید بدون مقاله پوزیشن بگیرید خیلی زیاده.

اگه دانشجو ارشد هستید، میتونید با کمک استادا و سایر دانشجوها چند تا مقاله بدین.
    معمولش اینه که دانشجو خودش بر اساس علاقش فیلد تحقیقش رو انتخاب میکنه، ولی بعضی وقتا بایستی واقع بین بود و دید چه منابع و چه اساتیدی در دسترس هستند بعد بر اساس اونا فیلد تحقیق رو انتخاب کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid1373 نمایش پست ها
    سلام دوستان.برای نوشتن مقاله باید موضوعاتی که خودمون غلاقه داریم رو کار کنیم و بعد برای اپلای ،دنبال استاد تو اون زمینه بگردیم یا اول استاد هایی که تو دانشگاه هایی هستن که فول فاند میدن رو، موضوعاتشون رو پیدا کنیم و تو اون حیطه کار کنیم و مقاله بنویسیم؟ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بگه

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

سلام
    دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید!
    من کارشناسی آموزش ابتدایی خوندم تو تربیت معلم!ارشدمم روانشناسی تربیتی هست!۱۰ سال هم سابقه کار تو معلمی دارم!
    کسی هست اینجا شرایطش مشابه من بوده باشه و تونسته باشه مهاجرت کنه تحصیلی!؟
    من میخوام دکترا اپلای کنم!با شرایط من گرفتن فول فاند کار سختیه!؟

معدل کارشناسیم ۱۶/۳۳ بوده.ترم آخر ارشدم،در حال حاضر مقاله در دست چاپ دارم بعد پایان نامه هم ازش مقاله میخوام چاپ کنم،مدرک زبان نذارم ولی دارم میخونم،معدل ارشدمم بالای ۱۷ هست

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Zibadehban نمایش پست ها
    معدل کارشناسیم ۱۶/۳۳ بوده.ترم آخر ارشدم،در حال حاضر مقاله در دست چاپ دارم بعد پایان نامه هم ازش مقاله میخوام چاپ کنم،مدرک زبان نذارم ولی دارم میخونم،معدل ارشدمم بالای ۱۷ هست
    چاپ کردن مقاله در رشته شما کار سختی هست. همه اینو میدونن. بنابراین به خودتون فشار نیارید. ولی تلاش کنید.
    معدلای شما خوبن ولی من تخصصی از معدل خبر ندارم. کسانی که میشناسمشون معمولا دانشجوهای دامستیک هستن که معدلشون خیلی اهمیتی نداره یا که بالا هست (چون امریکا و کانادا با ایران فرق دارن و معدل بالا اسون به دست میاد).
    بهتره پادکست گوش کنید. نمیدونم اسپاتیفای اونجا هست یا نه.
    graduate school psychology رو سرچ کنید و پادکست گوش کنید. هم ایده میده از خارج هم گاهی وقتها میتونید همین ها ر ازشون بپرسید.
    میتونید توی توییتر بپرسید یا توی ردیت.
    چیزی که مهمه اینه شما بتونید فاند بگیرید. بخش زیاد فاند گرفتن در کنترل شما نیست. توی شیمی خیلی فاند میدن به اینترنشنال ها. توی علوم اجتماعی و روانشناسی فاند نمیدن معمولا. و بابتش متاسفم. چون دانشجوی اینترنشنال از یک پرسپکتیو دیگه نگاه میکنه به کل اون کشور و ایده های اونها میتونه مفید باشه. سوشال ساینسس و اجوکیشن و روانشناسی و مدیریت توسط سفیدها معمولا احاطه شده. عمدا راه نمیدن کشورهای دیگه. مثلا خیلی خفن و باهوش و مخ وایت ها میره فایننس میخونه که دیگه مسائل پیچیده مملکت رو میدن دستش و گند میزنه. او نرو مقایسه کنید با بچه های ما که مهندسی میخونن و میان تو این رشته ها، درسشون قویه، ولی نمیتونن راه باز کنن. حتی توی فیزیک و شیمی دنیا به مقدار زیادی دست مرد وایت و بعدش مرد به صورت کلی و زن وایت هست. توی زیست و رشته های پزشکی و پیراپزشکی وضع یکمی فرق داره و راحت تر ایرانیا رو راه میدن (کمبود نیرو، و اینکه مطمینن این ادمها نمیتونن قلب اجوکیشن رو در دست بگیرن چون قلب اجوکیشن متعلق به مرد سفیده). اصلا امیدتون رو از دست ندید. دنیا بزرگه. تلاش کنید و اگه سوالی داشتید بپرسید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

سلام دوست عزیز(chemstry)
    برای مشورت در خصوص اپلای به صورت خصوصی چطور میشه با شما در ارتباط بود؟
    ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

سلام دوست عزیز(e2e)
    برای مشورت در خصوص اپلای چطور میشه با شما در ارتباط بود؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)