صفحه 63 از 80 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 797

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

سلام دوستان من میخوام برای مقطع لیسانس روانشناسی اقدام کنم کدوم کشورها بهتره؟و اصلا امیدی به پذیرش هست؟
    ممنون میشم اکه جواب بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya_nsr نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای مقطع لیسانس روانشناسی اقدام کنم کدوم کشورها بهتره؟و اصلا امیدی به پذیرش هست؟
    ممنون میشم اکه جواب بدین
    امید به پذیرش که همه جا و همیشه هست. مهم پول هست. شما زبان رو در حد اَ اِ اُ بلد باشید، بقیه ش با پول حل میشه.
    کشور هم هر جا که دوست داری بهتره. اونم بستگی به پولت داره! اسم کشور خاصی رو نمیشه گفت. کشورهای خوب مشخص هستند کدوما هستند.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    جی آر ای سابجکت برای رشته ی روانشناسی الآن هم برگزار می شه؟ آیا برای دانشگاه های خوب آمریکا اجباریه؟ یا جنران کفایت می کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط yusefkh2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    جی آر ای سابجکت برای رشته ی روانشناسی الآن هم برگزار می شه؟ آیا برای دانشگاه های خوب آمریکا اجباریه؟ یا جنران کفایت می کنه؟
    سلام
    بله. معلومه که برگزار میشه.
    باید سایت دانشگاه مورد نظرتون رو چک کنید ببینید می خوان یا نه.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    سلام
    بله. معلومه که برگزار میشه.
    باید سایت دانشگاه مورد نظرتون رو چک کنید ببینید می خوان یا نه.
    سلام بچه ها خسته نباشین

من کارشناسیم زبان و ادبیات انگلیسی بود از دانشگاه دولتی، الانم دارد ارشد روانشناسی عمومی میخونم اونم دولتی، و میدونم معدلم بالای 18 میاد، یعنی نگرانی از بابت معدل ندارم و نمره تافل یا ایلتس ندارم. فقط باید چنتا مقاله کار کنم حتما یا حداقلش از پایان نامم چنتایی دربیارم، و به موج سوم علاقه خاصی دارم( MBCT/DBT/ACT) اولا خواستم ببینم من پایان نامه و مقالاتم در این حیطه باشه بخوام برا دکترا فوا فاند بگیریم از دانشگاهایی مثل کانادا، یا آلمان، هلند، استرالیا، دانمارک تو چه گرایشی باید اقدام کنم نمیدونم؟ و احتمالش هس بورسیه شم؟ لطفا کمکم کنین، البته من الان ترم دو روانشناسیم میخوام از الان درست برنامه ریزی کنم.ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rabeeazr نمایش پست ها
    سلام بچه ها خسته نباشین

من کارشناسیم زبان و ادبیات انگلیسی بود از دانشگاه دولتی، الانم دارد ارشد روانشناسی عمومی میخونم اونم دولتی، و میدونم معدلم بالای 18 میاد، یعنی نگرانی از بابت معدل ندارم و نمره تافل یا ایلتس ندارم. فقط باید چنتا مقاله کار کنم حتما یا حداقلش از پایان نامم چنتایی دربیارم، و به موج سوم علاقه خاصی دارم( MBCT/DBT/ACT) اولا خواستم ببینم من پایان نامه و مقالاتم در این حیطه باشه بخوام برا دکترا فوا فاند بگیریم از دانشگاهایی مثل کانادا، یا آلمان، هلند، استرالیا، دانمارک تو چه گرایشی باید اقدام کنم نمیدونم؟ و احتمالش هس بورسیه شم؟ لطفا کمکم کنین، البته من الان ترم دو روانشناسیم میخوام از الان درست برنامه ریزی کنم.ممنون
    سلام
    و تبریک بابت داشتن عزم جدی برای رسیدن اهدافتون.
    با توجه به این که به زبان انگلیسی مسلط هستید، بهتره مقالات زیادی در حوزه ی علایق خودتون بخونید و ببینید که شما با امکاناتی که دارید چه کاری می تونید بکنید.
    تاپیک پژوهش در رشته ی روانشناسی رو مطالعه بفرمایید تا کلیات کار دستتون بیاد.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...4%D9%88%D8%AF)

گرایش مرایش هم زیاد مهم نیست. مهم حوزه ای هست که شما روش کار می کنید و حوزه ای که تو اون دانشگاه روش کار می کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    سلام
    و تبریک بابت داشتن عزم جدی برای رسیدن اهدافتون.
    با توجه به این که به زبان انگلیسی مسلط هستید، بهتره مقالات زیادی در حوزه ی علایق خودتون بخونید و ببینید که شما با امکاناتی که دارید چه کاری می تونید بکنید.
    تاپیک پژوهش در رشته ی روانشناسی رو مطالعه بفرمایید تا کلیات کار دستتون بیاد.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...4%D9%88%D8%AF)

گرایش مرایش هم زیاد مهم نیست. مهم حوزه ای هست که شما روش کار می کنید و حوزه ای که تو اون دانشگاه روش کار می کنند.
    ممنون از راهنماییتون جناب، بله ترسم ازینه حوزه من با دانشگاه مد نظرم تفاوت داشته باشه، و سوال اخر، من باید از الان دنبال چنتا استاد بگردم تو حوزه و دانشگاهای مد نظرم که شانسم برای فاند گرفتن زیاد باشه؟ یا دانشگاه مقصد مهم تره؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rabeeazr نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون جناب، بله ترسم ازینه حوزه من با دانشگاه مد نظرم تفاوت داشته باشه، و سوال اخر، من باید از الان دنبال چنتا استاد بگردم تو حوزه و دانشگاهای مد نظرم که شانسم برای فاند گرفتن زیاد باشه؟ یا دانشگاه مقصد مهم تره؟
    پاسخ کلی ای به این پرسش کلی شما نمیشه داد.
    یعنی همه چی دروغه فقط تویی و خودت!
    فقط تویی و گوگل!
    سرچ کن ببین کجاها کیا رو چیا کار می کنند.

سلام دوستان
    سن چقدر در پذیرش برای دکترا روانشناسی تاثیر داره....(برای کشورهای اسکاندیناوی و هلند قصد اقدام دارم).الان وارد 32 سالگی شدم . مجردم.ممنون

سلام عزیزان
    من رشته ی لیسانسم بالینی بوده و فوق لیسانس روانشناسی شخصیت.
    امروز با یک موسسه مهاجرت صحبت کردم می گفت برای اپلای کردن در دکتری استرالیا و کانادا باید مدارکت رجیستر بشه. میگفت خیلی از واحدهایی که گذروندی رو قبول نمی کنن و مجبوری دوباره ارشد روانشناسی بخونی و اجازه نمیدن دکتری بخونی.
    میخپاستم بدونم درسته؟
    خیلی ناامید شدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)