صفحه 11 از 80 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 797

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

Member Salahpsycho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Uni of Wisconsin, Psychology

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط white نمایش پست ها
    سلام من لیسانس روانشناسی عمومی دارم .برای دانشگاه های کانادا و امریکا هم gre جنرال باید گرفت هم سابجکت؟
    ایا من می تونم ارشد مشاوره اپلای کنم ؟چون می دونم بالینی نمی تونم
    سلام دوست عزیز
    پست های صفحه های قبل را مطالعه بفرمایید کامل توضیح داده شده.
    موفق باشید
    نکات کلی موثر در پذیرش رشته روانشناسی. چه مواردی رو در نظر میگرفتم اگر بر میگشتم به دوران لیسانسم.http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2212943

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rora نمایش پست ها
    با سلام من لیسانسم زبان انگلیسی خوندم اما ارشدم رو روانشناسی صنعتی. الان که می خوام واسه دکتری اقدام کنم هر موسسه ای که تماس می گیرم بهم میگن نمی تونم واسه دکتری اقدام کنم و باید از اول ارشد بخونم! یعنی درست میگن؟ کسی از دوستان تو این زمینه اطلاعات داره؟ممنون میشم اگه منو راهنماییم کنید
    دوست عزیز یه خورده بیشتر توضیح بدید من متوجه منظرتون نمیشم.
    چه نیازی به موسسات هست وقتی خودتون میتونید اپلای کنید به تنهایی.
    نکات کلی موثر در پذیرش رشته روانشناسی. چه مواردی رو در نظر میگرفتم اگر بر میگشتم به دوران لیسانسم.http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2212943

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Salahpsycho نمایش پست ها
    دوست عزیز یه خورده بیشتر توضیح بدید من متوجه منظرتون نمیشم.
    چه نیازی به موسسات هست وقتی خودتون میتونید اپلای کنید به تنهایی.
    یعنی اینکه لیسانسم با فوقم نا مرتبطه. و می خوام واسه المان یا اتریش اقدام کنم.می خوام از طریق موسسات اقدام کنم واسه اینکه مطمئن باشم همه چی مرتبه و دچار دردسر نمیشم ولی تا حالا با هر کدوم که مشاوره کردم بهم گفتن نمیشه و باید دوباره برم اونجا و ارشد بخونم و بعد واسه دکتری پذیرش بگیرم ! حالا نمی دونم باید چیکار کنم یعنی این همه وقت و هزینه ای که واسه گرفتن ارشد صرف کردم بی نتیجه بوده؟؟!!!!!!!!!!!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rora نمایش پست ها
    یعنی اینکه لیسانسم با فوقم نا مرتبطه. و می خوام واسه المان یا اتریش اقدام کنم.می خوام از طریق موسسات اقدام کنم واسه اینکه مطمئن باشم همه چی مرتبه و دچار دردسر نمیشم ولی تا حالا با هر کدوم که مشاوره کردم بهم گفتن نمیشه و باید دوباره برم اونجا و ارشد بخونم و بعد واسه دکتری پذیرش بگیرم ! حالا نمی دونم باید چیکار کنم یعنی این همه وقت و هزینه ای که واسه گرفتن ارشد صرف کردم بی نتیجه بوده؟؟!!!!!!!!!!!!
    من المانو میدونم. ولی امریکا وکانادا که اینجوری نیستند. اگر مقالات خوبی در زمینه روانشناسی صنعتی داشته باشید و زبانتونم خوب باشه، تو همین گرایش میتونید پذیرش بگیرید. فقط مشکل اینه که این گرایش کلا کم هست در امریکا و کانادا نسبت به سایر گرایش ها. حتما شدنیه ولی خیلی باید با استادای اونور در تماس باشید.

رشته و دانشگاه

یکی ازدوستان این سوال را از من پرسیدند:
    سوال :
    یه کسی.. رشته روانشناسی عمومی کارشناسی ارشد قبول شده - شبانه - تهران .
    .....داره کارهای مهاجرتشو رو برای کانادا میکنه.
    برای ادامه تحصیل ایشون بعد از ارشد توصیه خاصی دارید ؟
    در ضمن ایشون علاقه زیادی به cognitive psychology داره و زمان طرحش در همین ضمیه کار کرده -
    اگر توصیه دارید حتما بگید که زمان ارشدش انجام بده که بعدا کارش راحت بشه .

پاسخ من:
    وحشتناک به زبان بچسبه. هم تافل یا آیلتس و GRE.
    حتماً تزشو به سمتی ببره که در دکترا میخاد تو همین گرایش ادامه بده. تا جایی که میتونه تو اون زمینه اطلاعاته تخصصی کسب کنه و حتماً حتماً مقاله داشته باشه در اون زمینه تخصصی. روانشناسی شناختی خودش دنیاییه و پر از موضوع. بهتره تخصصیش کنه.
    بعد از اون که تخصصش مشخص شد در اون شهری که میخواهید مهاجرت کنید دانشگاهاشو ببنید و دپارتمان روانشناسیشو را بررسی کنید و استادی را پیدا کنید که کاراش نزدیک به کارای شما باشه و از یک سال قبل رفتن دائماً باهاش در ارتباط باشید و اگه میتونید پیشنهاد کار مشترک و نوشتن مقاله مشترک را بدید. مثلا شما مقاله را بنویسید و اون ادیت کنه و در مجله ای چاپ کنید.
    معدل هم تا جایی که میتونید زیر 18 نیارید.
    اینجوری هم نباشه میشه پذیرش گرفت ولی با این شرایط یا پذیرش خوب و راحت با فاند بالا میشه بدست آورد.
    این نظر منه شاید سایر دوستان هم بیشتر بتونند کمک کنند.

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

با سلام چند صفحه را گشتم و بعد کلا مایوس شدم دوستان من لیسانس نساجی و فوق لیسانس روانشناس عمومی دارم با معدل 17.5 و سابقه کار 2سال کار با لینی و چند مقاله ISI و می خوام برا دکتری ترجیحا گرایش سلامت یا بالینی یا اگه نشد هر گرایشی از روان شناسی بخونم و می خوام یه دانشگاه تو اروپا باشه چون امریکا با این مطالبی که دیدم نمیتونم برم میشه کمکم کنید و راهنمایی کنید کدوم دانشگاه میتونم برم ترجیحا با فاند یا شهریه خیلی پایین لصفا راهنمایی کنید ممنون
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computational Engineering - University Erlangen

با سلام خدمت شما دوستان.
    من خودم رشتم مکانیکه و با خوندن اطلاعات این تاپیک خیلی خیلی تعجب کردم.
    تو رشته ما اصلا نیازی به GRE بالا نیست و پذیرش پرفتن از دانشگاه های معتبر آمریکا خیلی راحت تر هستش.
    من اینجا دنبال اطلاعات برای یک یاز دوستانم هستم که لیسانس روانشناسی عمومی و ارشد بالینی داره. به زمینه NeuroCognitive Psychology علاقه داره. میخواستم بدونم دانشگاه خوبی در اروپا، خصوصاً آلمان میشه پیدا کرد؟ منظورم اینه که وقتی پذیرش رفتن از آمریکا اینقد سخته همه اصرار دارید از اونجا پذیرش بگیرید!
    خلاصه اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید غیر از آمریکا و کانادا دیگه چه کشورهایی برای ادامه تحصیل در رشته روانشناسی مناسب هستند.
    من یک سوال دیگه هم دارم و اون این که آیا به GRE General نیاز هست یا GRE Subject و یا هر دو؟ کدوم ضروری تره؟

با تشکر از لطف شما عزیزان

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hpt1988 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان.
    من خودم رشتم مکانیکه و با خوندن اطلاعات این تاپیک خیلی خیلی تعجب کردم.
    تو رشته ما اصلا نیازی به GRE بالا نیست و پذیرش پرفتن از دانشگاه های معتبر آمریکا خیلی راحت تر هستش.
    من اینجا دنبال اطلاعات برای یک یاز دوستانم هستم که لیسانس روانشناسی عمومی و ارشد بالینی داره. به زمینه NeuroCognitive Psychology علاقه داره. میخواستم بدونم دانشگاه خوبی در اروپا، خصوصاً آلمان میشه پیدا کرد؟ منظورم اینه که وقتی پذیرش رفتن از آمریکا اینقد سخته همه اصرار دارید از اونجا پذیرش بگیرید!
    خلاصه اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید غیر از آمریکا و کانادا دیگه چه کشورهایی برای ادامه تحصیل در رشته روانشناسی مناسب هستند.
    من یک سوال دیگه هم دارم و اون این که آیا به GRE General نیاز هست یا GRE Subject و یا هر دو؟ کدوم ضروری تره؟
    با تشکر از لطف شما عزیزان

کلا کشورهای اسکاندیناوی وحشتناک دارند بورس میدند در رشته های روانشناسی این روزها.سوئد، نروژ، فنلاند.

جنرال برای 99.99 درصد گروه های روانشناسی که من دیدم ضروری بوده. ولی سابجکت را دانشگاه های تاب میخواند و سایر دانشگاه ها هم میگند اگه باشه بهتره. ولی کلاً کمتر از 20 تا دانشگاه تو آمریکا هست که از کسایی که لیسانس و فوقشون روانشناسی بوده، انتظار سابجکت دارند مخصوصاً گرایش بالینی که رقابت وحشتناکه. بیشتر از غیر روانشناسیا سابجکت میخواند که ببینند دانش روانشناسیش چه قدره.
    راستی آلمان مهد گرایش Cognitive psychology , Neuroscience هست . مملوء از بورس در این زمینه اما ولی........ گرفتنشون واقعاً سخته و حسابی باید اطلاعات تخصصی و مقالات علمی معتبر داشته باشی. بورس خوبی هم میدند.
    ویرایش توسط daniyal_arj : July 14th, 2012 در ساعت 05:10 PM

Junior Member

سلام امیدوارم بتونم جواب سوالمو اینجا پیدا کنم من ارشد روانشناسی عمومی با معدل .16 لیسانسمم همین رشته با معدل 16 بوده .2 مقاله داخلی دارم دوست دارم دکتری گرایش سازمانی صنعتی بخونم ضمنان 1.5 سال هم سابقه کار مرتبط دارم با ایلتس 6.5 .با این شرایط از کجامیتونم فاند بگیرم .مرسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dooman نمایش پست ها
    سلام امیدوارم بتونم جواب سوالمو اینجا پیدا کنم من ارشد روانشناسی عمومی با معدل .16 لیسانسمم همین رشته با معدل 16 بوده .2 مقاله داخلی دارم دوست دارم دکتری گرایش سازمانی صنعتی بخونم ضمنان 1.5 سال هم سابقه کار مرتبط دارم با ایلتس 6.5 .با این شرایط از کجامیتونم فاند بگیرم .مرسی
    اروپا، اسکاندیناوی و استرالیا. مخصوصا! استرالیا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)