صفحه 3 از 80 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 797

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Occupational Safety- East Carolina Uni

پیش فرض پاسخ : رشته روانشناسی

منم الان تو آمریکا ارشد مهندسی ایمنی دارم می گیرم.
    می خوام دکترا روانشناسی بخونم .... موضوع تزم هم رفتار و نگرش هست. اگه بخوام تو رشته خودم ادامه تحصیل بدم می تونم برم دانشگاه های خوب. ولی روانشناسی رو نمی دونم. فکر می کنم شرایط زبان باید خوب باشه .. یکی از دوستان هم گفت وربال خیلی مهمه ..
    البته من دپارتمان های روانشناسی که پیدا کردم تو دانشکده مهندسی هستن ...

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من خودم الان دارم سوید تحصیل میکنم اما برای سال بعد امکان رفتن به سوییس رو دارم و خیلی دوست دارم این کارو انجام بدم اما یه مشکلی که هست اینه که خانومم روانشناسی خونده و امسال مدرک زبانش آماده میشه و میخواد ادامه تحصیل بده. کسی از دوستان اطلاعی در مورد Master Program in English توی سوییس داره؟ که کدوم دانشگاه داره این program؟
    اگه کسی از دوستان اطلاعی در مورد مستر به زبان انگلیسی با هزينه ارزان داره لطفا راهنمایی مون کنه!

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    متاسفانه می بینم که در این سایت نیز مانند بسیاری از سایت های دیگر بخش علوم انسانی از فعالیت کمتری برخوردار است
    از دوستانی که خارج از کشور تحصیل می کنند یا تجربه ای در این زمینه دارم خواهشمندم مرا یاری کنید
    بنده دانشجوی دکتری مشاوره دانشگاه علامه هستم. رتبه دکتریم یک شد معدل اول دروه کارشناسی ارشد نیز هستم. 12 مقاله علمی پژوهشی و 3 آی اس آی دارم. دارم برای انتخاب موضوع پایان نامه دکتریم اقدام میکنم. قبل از انتخاب می خواهم موضوعی انتخاب کنم که به آرزویم یعنی گذراندن دوره های فلوشیپ یا پست دکتری در یکی از دانشگاه های معتبر جهان برسم. از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند چند سوال دارم: دوره های فلوشیپی که در زمینه رشته روانشناسی مشاوره counseling psychology یا مشاوره وجود دارند چه هستند؟ مثلا مشاوره خانواده، ازدواج، طلاق، شغلی یا..... به طور کلی پست دکتری در رشته من در چه تخصص هایی وجود دارد؟ و سوال آخرم اینکه چه دانشگاه های معتبری در جهان (و در چه کشورهایی) این دوره ها را برگزار می کنند؟ تا بتوانم با اساتید آنها لینک شوم
    متشکرم

Junior Member

سلام
    من دانشجوی روانشناسی بالینی هستم. تصمیم دارم برای ادامه تحصیل به امریکا بروم برای ادامه تحصیل غیر از تافل چه مدرک زبان دیگری نیاز دارم؟

Junior Member

برام خیلی جالب بود این انجمن از بس که فعاله همه رو شرمنده کرده من که جواب سوالم رو پیدا کردم .
    یک پیشنهاد :این انجمن نیاز به یک مدیر دارد مثل بقیه انجمن ها.
    من توی این سایت جوابمو گرفتم: http://psychology999.blogfa.com/post-2.aspx

Junior Member amirehtsham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد

با سلام به مینای عزیز و باقی دوستان
    من امیر احتشام هستم و مدیر وبلاگ psychology 999.blogfa .com. از این که به وبلاگ من سر زدین مرسی و ممنونم! من یه چند مدتی مسافرت بودم و این شد که اصلا پیدام نبود. من دانشجوی رشته ی روانشناسی بالینی در دانشگاه آزاد هستم، البته قبلا هم در دانشگاه سراسری روانشناسی بالینی می خوندم که به دلایلی انصراف دادم .من عازم آمریکای شمالی هستم، برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی.اگه کسی سوالی داره در مورد تحصیل در رشته روانشناسی بالینی در تمامی دنیا فقط کافیه با من تماس بگیره
    ویرایش توسط goody_good : March 7th, 2012 در ساعت 02:29 AM دلیل: درج اطلاعات تماس خلاف قوانین انجمن می باشد. آدرس ایمیل حذف شد

Junior Member amirehtsham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد

من امسال تابستونو کانادا گذروندم. از دانشگاههای زیادی که خیلی ابر بودن توی حوزه روانشناسی بازدید کردم، مثل دانشگاه سنت توماس در نیوبرونزویک. شرایط بسیار خوبی دارن ولی از یکی از دوستام به اسم پری که آمریکا درس می خونه در مورد روانشناسی پرسیدم، گفت از اون جایی که روانشناسی بالینی در آمریکا شاخه ای از پزشکی محسوب میشه، دیگه بورس ندارن.
    ولی در کل تا اونجا که من می دونم شرایط برای آمریکا
    حداقل باید تافل 7 باشه، امتحان G.R.E هم باید بدیم به این دلیل که ما زبون مادریمون انگلیسی نیست.
    شرط معدل هم توی کانادا بیشتر از آمریکا محسوسه. کانادا معدل 15، 16 به بالا ولی آمریکا من معدل 13 هم دیدم.
    دانشگاههای غولی هم وجود دارند. همونطور که می دونین دانشگاهها در آمریکا به سه دسته تقسیم میشن: خصوصی، ایالتی و کالجها
    کالجها که به درد مسترا نمی خوره ولی باقیش خوبه و میشه درشون درس خوند.
    در مورد دانشگاههای خوب آمریکا هم باید به دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه مینه سوتا، دانشگاه ممفیس و... اشاره کنم.
    ببخشید من باید برم مهمونی، سوال دارید بپرسید لطفا!!!!!!! مر30

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالی در مورد روانشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush007 نمایش پست ها
    سلام
    مي خواستم بپرسم كه احساسات ما در مغز شكل مي گيره يا اينكه روح اين احساسات رو كنترل مي كنه
    براي مثال خنديدن يا ناراحت شدن و.....
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    سلام دوست عزیز

احساسات و عواطف توسط سلولهای عصبی که در مناطق مختلف مغز سازماندهی شده اند کنترل میشه. البته این سلولها تنظیم خلق و عواطف رو از طریق تولید و ترشح هورمونهای عصبی یا نورو ترانسمیترها انجام میدن. مثلا هورمون سروتونین مسوول نشاط و شادی هست. استیل کولین با حافظه و دوپامین با اراده و استقامت در برابر استرس و نور انکفالینها با تحمل درد و آمادگی بدن در شرایط خطرناک ( احساس خطر، ترس و عصبانیت) در ارتباط هستند.

Junior Member

سلام من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم معدلم 17.5 است اما معدل دوره کارشناسیم 15 است و دو ترم مشروطی در دوره کارشناسی دارم. نمره زبان IELTS و مقاله خارجی هم دارم خواستم ببینم برای پذیرش در دوره دکترا در کانادا شانسی دارم؟

Junior Member

سلام
    من لیسانس روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن.معدلم نزیکه ۱۴ هست، و میتونم نمره ایلتس ۶.۵ بگیرم.البته هنوز امتحان ندادم.
    میخواستم برای کارشناسی ارشد بالینی بخونم،و هزینش هم یکم برام مهمه شما کجا رو بهم پیشنهاد میکنید ؟
    خیلی دوست دارم برم انگلیس.با توجه به اینکه کارشناسی ارشد اونجا ۱ سال هست از نظر مالی گزینی بهتری نیست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)