صفحه 58 از 80 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 797

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

دوستان ببخشید باز سوال میپرسم کشورای دارای سبک برای مقطع کارشناسی برای رشته روان شناسی چه کشورای هستن
    و از بین ایتالیا المان اتریش فرانسه برای مقطع کارشناسی کدوم مناسب تره ؟

سلام،من میخام برا مقطع کارشناسی اقدام کنم،تقریبا 200 ملیون تمام موجودیمه و ایلتس 7 دارم،و یه سال فرصت دارم که هر زبان دیگه ای لازمه یاد بگیرم
    بنظر شما بهترین انتخاب کجا میتونه باشه با توجه به این مقدار پول؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط nabi111000 نمایش پست ها
    سلام،من میخام برا مقطع کارشناسی اقدام کنم،تقریبا 200 ملیون تمام موجودیمه و ایلتس 7 دارم،و یه سال فرصت دارم که هر زبان دیگه ای لازمه یاد بگیرم
    بنظر شما بهترین انتخاب کجا میتونه باشه با توجه به این مقدار پول؟!
    بستگی به هدف تحصیلت داره از نظر من فرانسه اتریش حتی بلژیک سوییس میتونی
    اسپانیا هم میشه
    میتونیم کشور انگلیسی زبان بخونی مثل ایرلند اسکاتلند اینا بخونی تا اونجا که من میدونم 3 سال مدت تحصیل سالی 70 ملیون هزینته تو کشورای انگلیسی زبان واز طرفی بعدش باید برگردی ولی اتریش فرانسه بلژیک از نظر اقامت راحت تره دانشگاهاشم ارزونن

سلام دوستان من از دانشگاه fielding Graduate University پدیرش واسه پی اچ دی گرفتم ، کسی میدونه این دانشگاه ارزش داره برای ادامه تحصیل توی امریکا ؟

Junior Member

سلام دوستان..
    شاید بیجا باشه سوالم اما خب جزشما کس دیگ ای نمیدونه.. من فارغ التحصیلم میخام برای بار دوم کنکوربدم,تجربی هستم.. عاااااشق روانشناسی و ازالان هم بفکر ادامه تحصیل مقطع مستر یا پی اچ دی توی امریکاهستم.. میخام بدونم مدرک کارشناسیمون یا ارشدمون تفاوتی میکنه ازکدوم دانشگاه باشه برای اپلای؟
    ینی امکان اپلای فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران بهتر ووبیشتره؟
    اگ اینجوریه ک خوووودکشی کنم بخونم واس تهران..

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط arnika97 نمایش پست ها
    سلام دوستان..
    شاید بیجا باشه سوالم اما خب جزشما کس دیگ ای نمیدونه.. من فارغ التحصیلم میخام برای بار دوم کنکوربدم,تجربی هستم.. عاااااشق روانشناسی و ازالان هم بفکر ادامه تحصیل مقطع مستر یا پی اچ دی توی امریکاهستم.. میخام بدونم مدرک کارشناسیمون یا ارشدمون تفاوتی میکنه ازکدوم دانشگاه باشه برای اپلای؟
    ینی امکان اپلای فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران بهتر ووبیشتره؟
    اگ اینجوریه ک خوووودکشی کنم بخونم واس تهران..
    سلام دوست عزیز،
    یه زحمتی به خودتون بدید و پست های قبلی رو مطالعه بفرمایید. حتما پاسخ سوالاتتون رو پیدا می کنید.
    جواب کوتاه: دانشگاه زیاد فرق نمی کنه.

دوست عزیز،
    mahshidrz75
    شما هم صندوق پیام هات پر هست، پیامم بهت نمی رسه. لطفا صندوق پیام هاتون رو خالی بفرمایید.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member shilana88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی، دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من میخوام در یکی از دانشگاههای کانادا ارشد بخونم. نمرات GRE و IELTS من از این قرار هستش:
    نمره ي GRE كل: 303
    وربال: 148
    كوآنت : 155
    رايتينگ: 3
    نمره ي آيلتس: 8
    رشته ي تحصيلي و معدل: فوق لیسانس روانشناسی دانشگاه تهران- معدل 18.54

مقطع تحصيلي مورد نظر : M.S(در رشته های غیر از بالینی)

دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: کانادا: York- Victoria-McMaster- Carleton- Simon Fraser-Guelph- Western ontario
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): با فاند

فکر میکنید چقدر احتمالش هست از این دانشگاهایی که گفتم پذیرش بگیرم؟
    میدونم که نمره GRE خوبی برای رشته روانشناسی ندارم. به نظرتون جاهایی که GRE اجباری نیست ریپورت کنم نمره م رو؟

Junior Member

سلام...روز بخیر...من الان ۳۴ سالمه و ارشد فلسفه دارم...به این فکر افتادم که برای ارشد روانشناسی بالینی توی کنکور شرکت کنم...با توجه ب نوع لیسانسم که غیر مرتبط هست و با توجه به سن و سالم ، چقدر میتونم خوشبین باشم که بتونم برای تحصیل در مقطع دکتری بورس دریافت کنم...از کشوری که بهر حال حرفی درین رشته داشته باشه...حدود چهارسال هم سابقه تدریس در دانشگاه ها رو دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط hanna61 نمایش پست ها
    سلام...روز بخیر...من الان ۳۴ سالمه و ارشد فلسفه دارم...به این فکر افتادم که برای ارشد روانشناسی بالینی توی کنکور شرکت کنم...با توجه ب نوع لیسانسم که غیر مرتبط هست و با توجه به سن و سالم ، چقدر میتونم خوشبین باشم که بتونم برای تحصیل در مقطع دکتری بورس دریافت کنم...از کشوری که بهر حال حرفی درین رشته داشته باشه...حدود چهارسال هم سابقه تدریس در دانشگاه ها رو دارم
    سلام
    تا جایی که من دارم به عینه میبینم آنچه مهم هست این که شما چقدر خوب کار کنید و در رشته خودتون مهارت داشته باشید ، سن مقوله مهمی نیست. من کسایی رو در اینجا دیدم که در سنین 38 و 45 تازه دکترا رو شروع کردن و با بورس... بنابراین اگر تصمیم تون جدی هست درگیری ذهنی که صرفا بخاطر سن هست رو بذارید کنار و قدم به قدم برای برنامه های آینده تون برنامه ریزی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر و ارشد MBA دارم. خیلی دلم میخواد روانشناسی بخونم. برای اپلای کردن ارشد برای این رشته که بتونم برای دکترا هم بعدش اقدام کنم باید چیکار کنم؟ میتونم از لیسانس فنی برای ارشد روانشناسی اپلای کنم؟ کدوم کشورها رو پیشنهاد میکنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)