صفحه 64 از 80 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 797

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

من رزومه ی خوبی دارم
    معدل هام هر دو ۱۷.۵ هست
    ایلتس هم حتما میتونم بگیرم
    ۱ مقاله isi معتبر دارم و دارم یکی دیگه رو هم می نویسم
    چرا نمیتونم دکتری بخونم؟ جریان این رجیستری چیه؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra0psycho نمایش پست ها
    من رزومه ی خوبی دارم
    معدل هام هر دو ۱۷.۵ هست
    شما رزومه ی خوبی دارید و اگر تلاش کنید و مدارک تافل/آیلتس و جیاری (برای آمریکا) رو بگیرید، و برای چند دانشگاه مختلف اپلای کنید، طبیعتا شانس پذیرش در دکترا دارید.
    جریانی به اسم رجیستری رو هم من اولین بار بود شنیدم.
    در مورد اعتبار مدرک ایران شما هیچ مشکلی تو هیچ کشوری نیست. این موسسات از این حرفا زیاد می زنن. شما که روزمه ی خوبی دارید، طبیعتا قادر به انجام همه ی کارهای پذیرش و رفتن هستید و به نظرم نیازی به کمک موسسه ندارید. اگر سوال خاصی دارید از خود دانشگاه بپرسید. حتما راهنمایی می کنند.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط Habib_Nobakht : March 5th, 2018 در ساعت 06:35 AM دلیل: تکمیل.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سن چقدر در پذیرش برای دکترا روانشناسی تاثیر داره....(برای کشورهای اسکاندیناوی و هلند قصد اقدام دارم).الان وارد 32 سالگی شدم . مجردم.ممنون

سلام
    سن خودش به طور کلی در شانس پذیرش شما تاثیری نداره.
    ولی طبیعتا کسی که از شما 10 سال جوان تر هست و رزومه ی مشابهی داره، برای دانشگاه گزینه ی مطلوب تری هست. و این جا شانس شما کمتر میشه.
    همچنین، هر چه قدر سن بیشتر باشه، انتظار این که در این مدت پس از فارغ التحصیلی کار تحقیقاتی ای کرده باشید هم بالا میره. یه فارغ التحصیل 24 ساله اگه یکی دو تا مقاله داشته باشه، خوبه. ولی یه فارغ التحصیل 34 ساله که ده سال پیش درسش تموم شده، اگر یکی دو تا مقاله داشته باشه، روزمه ش چندان جذاب نیست.
    هیچ وقت برای ادامه تحصیل دیر نیست. اگر به ادامه تحصیل علاقه مند هستید و انگیزه ی بالایی دارید، می تونید با مطالعه در حوزه ی مورد علاقه تون دانش تون در اون حوزه رو افزایش بدید و با نوشتن مقالات و چاپ کردنش در جورنال های معتبر روزمه ی خودتون رو بهتر کنید و برای دکترا اقدام کنید.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر بعد از فارغ التحصیلی در رشته خودتان مشغول به کار شده باشید - یعنی سابقه کار مرتبط دارید- من فکر میکنم شما نسبت به افراد بدون سابقه کار حتی مزیت دارید و قاعدتا - با حفظ دیگر شروط پذیرش- مطلوب بسیاری از دانشگاهها/اساتید هستید. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سن چقدر در پذیرش برای دکترا روانشناسی تاثیر داره....(برای کشورهای اسکاندیناوی و هلند قصد اقدام دارم).الان وارد 32 سالگی شدم . مجردم.ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام موضوع رجیستری مدارک اصطلاح جدیدی است. اگر فرض را بر صحت کار این موسسه بگذاریم تنها احتمالی که میدهم این است که دانشگاه شما از موسسات معروف کشور نباشد - مثلا غیر انتفاعی جدید التاسیس باشد - بنابراین برای دانشگاه پذیرنده باید توضیحاتی در خصوص دانشگاه شما در ایران تهیه و ارسال شود تا شناختی حاصل کنند.
    من رزومه ی خوبی دارم
    معدل هام هر دو ۱۷.۵ هست

ApplyAbroad Veteran

من رزومه ی خوبی دارم
    معدل هام هر دو ۱۷.۵ هست
    https://www.cpa.ca/practitioners/practiceregulation/

http://www.psychologyboard.gov.au/En...r-program.aspx

Member
    رشته و دانشگاه

با تشکر از لینک هایی که گذاشتید.
    بله. برای کسی که می خواد با مدرک خارجی در کانادا به عنوان روانشناس کار کنه، طبیعتا باید شرایط خاصی باشه که همون طور که این سایت ها میگن یکی ش باید رجیستری شدن باشه و گذراندن دوره و سوپروایز شدن و فلان. که خب این مسئله برای کار کلینیکی هست.
    ولی سوالی که این دوستمون پرسیدند برای ادامه تحصیل بود، و برای کسی که می خواد دکتراش رو در کانادا بگیره، من هیچ وقت نشنیدم که مدارک دانشگاه های ایران مشکلی داشته باشند و هیچ نیازی هم به رجیستری و این مسایل نیست.

خیلی ممن.نم از پاسخ دوستان
    هدف من استرالیا هست
    موضوع رجیستری مدارک روانشناسی برای درس خواندن در مقاطع بالاتر را از سایت زیر پیگیری کردم:
    https://www.psychology.org.au/About-...iversity-entry
    چیزی که در این لینک نوشته اینه:

Most universities and higher education providers require an APS assessment of psychology qualifications to apply for entry to an APAC
    .

Students seeking to apply for APAC accredited postgraduate psychology programs will only require an assessment conducted by the APS.

Students applying for accredited postgraduate psychology programs do NOT need an assessment from the Psychology Board of Australia.

Students will however need to apply for provisional registration with the Psychology Board of Australia.

ترجمه گوگل:

اکثر دانشگاه ها و ارائه دهندگان آموزش عالی نیاز به ارزیابی APS از مدارک روانشناسی برای درخواست ورود به APAC دارند
    .

دانش آموزانی که در پی درخواست برنامه های روانشناسی تحصیلات تکمیلی APAC هستند، فقط نیاز به ارزیابی توسط APS دارند.

دانش آموزانی که برای برنامه های روانشناسی تحصیلات عالی معتبر درخواست می کنند نیازی به ارزیابی از هیئت روانشناسی استرالیا ندارند.

با این حال، دانش آموزان باید برای ثبت موقت در رشته روانشناسی استرالیا درخواست کنند.

--------------------------------

من در مورد این قضیه گیچ شدم. ببینید درست فهمیدم یا نه؟
    میگه کسایی که برای تحصیلات تکمیلی APAC درخواست می کنن باید مدارکشون توسط سازمان روانشناسی استرالیا(َAPS) رجیستر بشه.
    ولی کسایی که برای تحصیلات تکمیلی (اینجا واژه ی APAC رو به کار نبرده) درخواست می کنن نیازی به رجیستر شدن نداره.

شما سر در میارین تفاوتش چیه؟؟
    این هم لینک سایت APAC:

https://www.psychologycouncil.org.au/

Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممن.نم از پاسخ دوستان
    هدف من استرالیا هست
    موضوع رجیستری مدارک روانشناسی برای درس خواندن در مقاطع بالاتر را از سایت زیر پیگیری کردم:
    https://www.psychology.org.au/About-...iversity-entry
    چیزی که در این لینک نوشته اینه:

Most universities and higher education providers require an APS assessment of psychology qualifications to apply for entry to an APAC
    .

Students seeking to apply for APAC accredited postgraduate psychology programs will only require an assessment conducted by the APS.

Students applying for accredited postgraduate psychology programs do NOT need an assessment from the Psychology Board of Australia.

Students will however need to apply for provisional registration with the Psychology Board of Australia.

ترجمه گوگل:

اکثر دانشگاه ها و ارائه دهندگان آموزش عالی نیاز به ارزیابی APS از مدارک روانشناسی برای درخواست ورود به APAC دارند
    .

دانش آموزانی که در پی درخواست برنامه های روانشناسی تحصیلات تکمیلی APAC هستند، فقط نیاز به ارزیابی توسط APS دارند.

دانش آموزانی که برای برنامه های روانشناسی تحصیلات عالی معتبر درخواست می کنند نیازی به ارزیابی از هیئت روانشناسی استرالیا ندارند.

با این حال، دانش آموزان باید برای ثبت موقت در رشته روانشناسی استرالیا درخواست کنند.

--------------------------------

من در مورد این قضیه گیچ شدم. ببینید درست فهمیدم یا نه؟
    میگه کسایی که برای تحصیلات تکمیلی APAC درخواست می کنن باید مدارکشون توسط سازمان روانشناسی استرالیا(َAPS) رجیستر بشه.
    ولی کسایی که برای تحصیلات تکمیلی (اینجا واژه ی APAC رو به کار نبرده) درخواست می کنن نیازی به رجیستر شدن نداره.

شما سر در میارین تفاوتش چیه؟؟
    این هم لینک سایت APAC:

https://www.psychologycouncil.org.au/
    ممنون از بررسی تون.
    بله. گویا باید نسخه ی ترجمه شده ی مدارک و ریزنمرات و سایر مدارک رو برای انجمن روانشناسی استرالیا ارسال کنید تا ظرف 8 هفته بررسی کنند و ارزیابی کنند. این پروسه ی رجیستری و ارزیابی مدارک برای ورود به رشته های ارشد/دکترا در استرالیا ضروری هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    ممنون از بررسی تون.
    بله. گویا باید نسخه ی ترجمه شده ی مدارک و ریزنمرات و سایر مدارک رو برای انجمن روانشناسی استرالیا ارسال کنید تا ظرف 8 هفته بررسی کنند و ارزیابی کنند. این پروسه ی رجیستری و ارزیابی مدارک برای ورود به رشته های ارشد/دکترا در استرالیا ضروری هست.
    سلام ممنونم 2 تا سوال دارم
    1-آیا برای کانادا هم همین شرایط هست؟ اطلاع دارید؟

2- فرض کنید من با یک استاد برای دکتری مکاتبه کنم و اپلای کنم با فاند در یک دانشگاه استرالیا، بعد مدارکم رو بفرستم برای رجیستری، بعد بگن واحدهات نمیخونه و باید تکمیلی بگیری. اونوقت فاندی که می خواستن بهم بدن چی میشه به نظرتون؟
    کاش یک نفر بود که این پروسه رو طی کرده بود و راهنماییمون می کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)