صفحه 67 از 80 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 797

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

از طریق این لینک می توانید ببینید آیا دانشگاه مورد نظرتون PTE رو قبول می کنه یا نه:

https://pearsonpte.com/the-test/who-accepts-it/

سلام عزیزان
    من یک سوال داشتم
    اگر دکترای تحقیقاتی بگیریم(به اصطلاح پژوهش محور) در استرالیا، آیا بعدا می تونیم کار بالینی کنیم؟
    لینک مفید در مورد گرایش های روانشناسی و آینده ی کاری آنها در استرالیا دارید بهم بدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra0psycho نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    امروز تحقیق مفصلی در مورد آزمون های زبان داشتم برای اپلای کردن.
    برای اپلای در استرالیا حتما سراغ آزمون PTE برید چون خیلی راحت تر از IELTS هست و بیشتر دانشگاه های معتبر استرالیا مثل دانشگاه سیدنی، ملبورن، ویکتوریا و .... قبولش دارن.
    IELTS با این وضع ناعادلانه بودنش اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره.

سلام.ممنون. ایا این آزمون توی ایران برگذار میشه یا...؟؟

ApplyAbroad Veteran

سلام
    در ایران خیر. موفق باشید
    https://pearsonpte.com/the-test/test-centers-and-fees/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasara_ نمایش پست ها
    یه نکته واسه دانشجوهای کارشناسی روانشناسی!
    خیلی از پروگرم ها PhD مستقیم دارند. ینی با لیسانس اپلای میکنید و وارد دوره ارشد و دکترای پیوسته میشید که معمولا 5-6 سال هست. به نظرم خیلی فرصت خوبی هستند. تو آمریکا این پروگرم ها رو زیاد دیدم. تو کانادا هم مثلا اتاوا اینجوری بود.
    سلام میشه توضیح بدید که رزومه ای میخواد؟؟باید خیلی تاپ باشیم؟و مقاله نیازه؟؟؟

و اینکه ممکنه درخواست و سوال مهمی داشتم پیاماتونو خالی کنید پیام بدم ممنون

این آزمون در همه جا برگذار میشه جز ایران
    اصلا نقطه قوتش همینه
    چون اگه ایران بیاد باز هم مثل IELTS به جاهای بدی کشیده میشه.
    من یک سایت میشناسم که کاملا شما رو برای این آزمون PTE آماده می کنه و همه منابعش رو گذاشته
    اگر ادمین محترم اجازه بده انتشار بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hooosseintiam نمایش پست ها
    سلام.ممنون. ایا این آزمون توی ایران برگذار میشه یا...؟؟
    اغلب کسایی که این آزمون را می دهند از طریق سنتر ترکیه-استانبول یا باکو اقدام می کنند. این آزمون یک هزینه سفر روی دستتون می گذاره اما آزمون به اصطلاح مهربونی هست و خیلی ارفاق می کنه و نمره تون از سطحتون بالاتر میاد معمولا.

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

دوستان عزیز،
    اخیرا سایت اپلای ابرود تو روسیه باز نمی‌شه. من راحت به سایت دسترسی ندارم. ممکنه به پست‌ها و پیام‌هاتون دیر جواب بدم.
    اگر سوالی داشتید، ایمیل بزنید. حتما جواب می‌دم.
    آدرس ایمیلم رو طبق قوانین سایت نمی‌تونم بذارم تو فروم عمومی. ولی شما یه «ات ساین یاهو دات کام» به آخر نام کاربری‌م اضافه کنید، می‌شه ایمیلم.
    اسمم رو هم توی اکثر شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام، فیسبوک) جست‌و‌جو کنید، می‌تونید پیدام کنید و پیام بدید.
    مقالات چاپ‌شده‌ی من در جورنال‌های بین‌المللی هم در لینک زیر قابل مشاهده هستند:
    https://www.researchgate.net/profile/Habib_Nobakht

کاربر عزیز، faares
    صندوق پیام‌های شما پر شده است و پیام من به شما نمی‌رسه. لطفاً صندوق پیام‌های خودتون رو خالی کنید و مجددا پیام بدید و یا از مجاری دیگر ارتباط برقرار کنید.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member

سلام.
    من ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه شیراز دارم. خواستم ببینم کجا توی اروپا یا استرالیا دکترای عملی قبول می‌کنن و موقعیت مناسبی دارن برای پذیرش گرفتن؟ از چند جا پرسیدم اکثرا گفتند که فقط دکترای تحقیقاتی پذیرش میدن و اجازه کار به صورت بالینی به افراد غیر مقیم نمی‌دن. کسی می‌دونه دقیقا چجوریه؟
    می‌خوام برای دکترا اقدام کنم اما انجام کار عملی و بالینی خیلی برام مهمه و نمی‌خوام صرفا به کار تحقیقاتی محدود بشم. پیشنهادی دارید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Masters' student in social psychology, university of Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaeska نمایش پست ها
    سلام.
    من ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه شیراز دارم. خواستم ببینم کجا توی اروپا یا استرالیا دکترای عملی قبول می‌کنن و موقعیت مناسبی دارن برای پذیرش گرفتن؟ از چند جا پرسیدم اکثرا گفتند که فقط دکترای تحقیقاتی پذیرش میدن و اجازه کار به صورت بالینی به افراد غیر مقیم نمی‌دن. کسی می‌دونه دقیقا چجوریه؟
    می‌خوام برای دکترا اقدام کنم اما انجام کار عملی و بالینی خیلی برام مهمه و نمی‌خوام صرفا به کار تحقیقاتی محدود بشم. پیشنهادی دارید؟
    استرالیا یکی از دوستانگه اونجاست بهم گفت اصلا به غیر استرالیایی ها پذیرش بالینی نمیدن. اروپا هم میدونم که خیلی سخته اما یکی از بچه های بهشتی رو دیدم که آمستردام داشت بالینی میخوند. یه بار بهم گفت که پروپوزال خیلی قوی نوشته بود و تو ایران هم چند سال سابقه کار بالینی قوی داشت. فک میکنم کار خیلییی سختی باشه ولی غیرممکن نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)