صفحه 76 از 80 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 797

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

سلام دوستان. من ارشد روانشناسی بالینی دارم معدلم 19 بود. یه مقاله علمی پژوهشی هم دارم میخوام واسه دکترا آلمان اقدام کنم. کسی هست که اقدام کرده باشه و بتونه تجربه شو بگه. و اینکه نداشتن مقاله isi چقد میتونه شانس منو کم کنه. ممنون میشم اگه نمونه sop هم اگه کسی داره لطف کنه.

Junior Member e2e آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    درس زندگی - زمین

پیش فرض پاسخ : رشته روانشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehpaseban نمایش پست ها
    سلام شما ترم چند روان شناسی هستین ؟شما اطلاعی دارین که آیا دانشجو از دانشگاه غ انتفایی چطور باید اپلای کنه ؟صرفا مقاله و تافل یا آیلتس داشتن مهمه یا ریز نمرات دانشگاه غیر انتفاعی هم لازمه ؟؟اصلا اعتباری داره غیرانتفایی یا ربطی نداره؟واقعا ممنون میشم اطلاعی دارین در اختیار منم بزارین چون خیلی برام مهمه
    سلام، نه. فرقی نداره. پروسه یکیه. مطالب این تاپیک رو مطالعه کنین.

رشته و دانشگاه
    درس زندگی - زمین

نقل قول نوشته اصلی توسط saragrb نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ارشد روانشناسی بالینی دارم معدلم 19 بود. یه مقاله علمی پژوهشی هم دارم میخوام واسه دکترا آلمان اقدام کنم. کسی هست که اقدام کرده باشه و بتونه تجربه شو بگه. و اینکه نداشتن مقاله isi چقد میتونه شانس منو کم کنه. ممنون میشم اگه نمونه sop هم اگه کسی داره لطف کنه.
    سلام. درباره آلمان به طور خاص هیچی نمیدونم پس امکان داره جوابم چرت باشه ولی در مجموع، یک پروپوزال علمی که بگه قبلی ها چی کار کردن و ایرادشون چی بوده و نیاز الان چیه و شکاف علمی کجاست و ایده و پلن اجرایی شما برای پر کردنش چیه میتونه خیلی راحت جای اون مقاله خارجی رو بگیره.

سلام. من ارشد روان شناسی بالینی دارم و معلم رسمی آموزش و پرورش تو حوزه کودکان استثنایی هستم. ۲۸ سالمه. می خوام بدونم آیا امکان گرفتن اقامت از طریق اکسپرس اینتر وجود داره؟

پیش فرض پاسخ : در مورد رشته روانشناسی

سلام راجب اپلای دکتری علوم اعصاب هم اطلاعی دارین؟

پیش فرض پاسخ : رشته روانشناسی

سلام ببخشید من چجوری میتونم با شما صحبت کنم در زمینه ی رشته ی روانشناسی برای اپلای گرفتن چونکه منم الان ترم 2 ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد درس میخونم کارشناسی هم دانشگاه آزاد بودم میخواستم اگر بشه یه راهنمایی بکنید

رشته و دانشگاه
    درس زندگی - زمین

نقل قول نوشته اصلی توسط golzarhelia نمایش پست ها
    سلام راجب اپلای دکتری علوم اعصاب هم اطلاعی دارین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrzadb73 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من چجوری میتونم با شما صحبت کنم در زمینه ی رشته ی روانشناسی برای اپلای گرفتن چونکه منم الان ترم 2 ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد درس میخونم کارشناسی هم دانشگاه آزاد بودم میخواستم اگر بشه یه راهنمایی بکنید
    سلام، اول لیست سوالاتی که دارید رو روی کاعذ بنویسید، بعد دونه دونه توی این انجمن و گوگل سرچ کنید، هرکدوم جوابش رو متوجه نشدید و هنوزم ابهام داشتید اینجا بپرسید، بنده و دوستان امکان داره بتونیم کمک کنیم. موفق باشین!

سلام خسته نباشید من میخواستم بدونم شما دوستانن کسی رو در دانشگاه یا محیط کار دیدن که روانشناسی اعصاب یا اجتماعی داشته باشه و روی هوش مصنوعی کار بکنه؟؟
    و سوال دومم اینه که شغل پیدا کردن به عنوان یک دکتری روانشناس اعصاب راحته؟ و میانگین درصد حقوق چقدر هستش یا به بیان ساده تر دخل و خرج با هم میخونه؟؟

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل روانشناسی بالینی داشگاه خوارزمی با معدل 17.17 هستم. تافلم و با نمره 105 گرفتم و در حال حاضر دارم برای جی ار ای میخونم. امسال میخوام اپلای کنم.
    من برای ارشد رواشناسی اجتماعی میخوام اپلای کنم برای حدود 30 تا استاد ایمیل ارسال کردم و 10 نفرشون جوابمو دادم.
    از این 10 نفر 6 نفر گفتن که امثال دانشجو نمی گیرن یا کلا دانشگاه امسال داشنجو اینترنشنال نمی گیره. از بد شانسی من.
    اون چهار نفر دیگه بهم گفتن اپلای کن امسال دانشجو میگیرم. مسئله اینه که من جواب قانع کننده تر و قطعی تر میخواستم اما متاسفانه همشون با این که چندین تا ایمیل رد بدل کردم و سعی کردم به حرف بگیرمشون جواب قطعی ندادن و گفتن باید مدارکت بررسی بشه از نظر دانشگاه.
    نمونه ایمیلی که دریافت کردم
    Dear Mozhgan,

Thanks so much for your interest in our lab! I am accepting students for fall 2021. I’m not sure if this is relevant for you, but I should let you know that admissions for international students is highly competitive. I encourage you to apply if you feel like our social psychology program would be a good fit. We review applications as a group typically beginning in early January.
    بقیشون هم یه چیزی تو همین مایه ها میگن
    حالا سوالم اینه که ایا روند پذیرش دانشجوهای اینترنشنال تغییر کرده و کمیته ای شد یا به خاطر مقطع و رشتمه که این جوری جواب میگیرم؟ من پارسال هم ایمیل زدم ولی همچین جوابایی دریافت نکردم.
    و سوال دومم اینه که ایا به همین ایمیل ها اعتماد کنم و 4 تا دانشگاه رو اپلای کنم؟
    اگر راهنمایی و نکته ای به نظرتون میرسه بهم بگید ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan_Dn نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل روانشناسی بالینی داشگاه خوارزمی با معدل 17.17 هستم. تافلم و با نمره 105 گرفتم و در حال حاضر دارم برای جی ار ای میخونم. امسال میخوام اپلای کنم.
    من برای ارشد رواشناسی اجتماعی میخوام اپلای کنم برای حدود 30 تا استاد ایمیل ارسال کردم و 10 نفرشون جوابمو دادم.
    از این 10 نفر 6 نفر گفتن که امثال دانشجو نمی گیرن یا کلا دانشگاه امسال داشنجو اینترنشنال نمی گیره. از بد شانسی من.
    اون چهار نفر دیگه بهم گفتن اپلای کن امسال دانشجو میگیرم. مسئله اینه که من جواب قانع کننده تر و قطعی تر میخواستم اما متاسفانه همشون با این که چندین تا ایمیل رد بدل کردم و سعی کردم به حرف بگیرمشون جواب قطعی ندادن و گفتن باید مدارکت بررسی بشه از نظر دانشگاه.
    نمونه ایمیلی که دریافت کردم
    Dear Mozhgan,

Thanks so much for your interest in our lab! I am accepting students for fall 2021. I’m not sure if this is relevant for you, but I should let you know that admissions for international students is highly competitive. I encourage you to apply if you feel like our social psychology program would be a good fit. We review applications as a group typically beginning in early January.
    بقیشون هم یه چیزی تو همین مایه ها میگن
    حالا سوالم اینه که ایا روند پذیرش دانشجوهای اینترنشنال تغییر کرده و کمیته ای شد یا به خاطر مقطع و رشتمه که این جوری جواب میگیرم؟ من پارسال هم ایمیل زدم ولی همچین جوابایی دریافت نکردم.
    و سوال دومم اینه که ایا به همین ایمیل ها اعتماد کنم و 4 تا دانشگاه رو اپلای کنم؟
    اگر راهنمایی و نکته ای به نظرتون میرسه بهم بگید ممنون میشم.
    به طور کلی بورس برای ارشد کم هست و راه پذیرش از طریق اپلای برای دانشگاه هست یعنی کمتر اساتید در دوره ارشد مستقیم تاثیر گذار هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)