صفحه 88 از 116 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1154

موضوع: اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی در ارتباط با سفر به دبي

سلام
    من يه هتل رزرو كردم كه فقط صبحانه ميده ميخواستم بدونم هزينه غذا تو دبي چه جوريه؟ ميخوام هزينه نكنم مثلا من ميخوام از اينجا كنسرو ببرم. به نظر شما اين جوري تو هزينه هام صرفه جويي ميشه ؟ چون قراره يك ماه اونجا باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط matin60 نمایش پست ها
    سلام
    من يه هتل رزرو كردم كه فقط صبحانه ميده ميخواستم بدونم هزينه غذا تو دبي چه جوريه؟ ميخوام هزينه نكنم مثلا من ميخوام از اينجا كنسرو ببرم. به نظر شما اين جوري تو هزينه هام صرفه جويي ميشه ؟ چون قراره يك ماه اونجا باشم.
    سلام هزینه غذا بستگی به منطقه زندگی و چه غذایی انتخاب کنید داره.
    تومنطقه دیره حدودا مثل ایرانه تا 20درصد بیشتر هتل های 3 وبیشتر 4 ستاره ها نهار هم دارند چطور هتل شما نداره؟
    اگه در مورد هتل راهنمایی می خواین میتونم بهتون بدم موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drmohamadreza نمایش پست ها
    سلام هزینه غذا بستگی به منطقه زندگی و چه غذایی انتخاب کنید داره.
    تومنطقه دیره حدودا مثل ایرانه تا 20درصد بیشتر هتل های 3 وبیشتر 4 ستاره ها نهار هم دارند چطور هتل شما نداره؟
    اگه در مورد هتل راهنمایی می خواین میتونم بهتون بدم موفق باشید
    با سلام
    من روز هفتم مهر وقت سفارت دارم و میخواستم هتل رز ریحان رو بگیرم که البته نهار هم نداره شما اظلاعاتی راجعبه این هتل و نرخ غذا در دبی دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HI7 نمایش پست ها
    با سلام
    من روز هفتم مهر وقت سفارت دارم و میخواستم هتل رز ریحان رو بگیرم که البته نهار هم نداره شما اظلاعاتی راجعبه این هتل و نرخ غذا در دبی دارید؟
    سلام خودم هتل رز ریحان نرفتم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم که خوبه در کل قیمت نهار مفصل از 60 درهم بیشتر نمیشه فست فود هم حدودا 20 در همه میتونید فود کورت هایی که تو دبی مال یا سیتی سنتر هست غذا میل کنید که هم قیمتش منطقیه هم مطمین تره
    من تو هتل مترو پولیتن پالاس که بودن ناهار نداشت ولی بوفه ناهار هتل خیلی عالی بود 50 درهم

Junior Member

سلام به دوستان
    من اواخر مهر همراه همسرم برای امتحان باید بریم دبی که در knowledge village برگزار میشه. مادر همسرم هم میخواد همراهمون بیاد برای گرفتن ویزای انگلیس. دو تا سؤال دارم:

1. هتل ارزون تمیز با صبحانه قابل قبول و نیز آرام که دو اتاق مرتبط داشته باشه یا دوخوابه داشته باشه معرفی کنید. فقط همین مواردی که گفتم برام مهمه! اگر یک آژانس خوب معرفی کنید که عالیه. سیم کارت هم به نظرتون از دبی بگیرم بهتره یا رومینگ کنم؟
    2. ببخشید اینجا میپرسم شاید بتونید راهنمایی کنید، ویزای انگلیس در دبی پاسپورت رو میگیره و ما میخوایم برگردیم ایران و کسی پیکاپ کنه برامون. امکانش هست؟ اگر بله چه مواردی رو باید رعایت کنیم؟

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

من 29 سپتامبر رفتم و 30م برگشتم.
    تقریبا تمام کارام دقیقه نودی انجام شد. بلیط هما گرفتم که دوشنبه 7 صبح میپرید و سه شنبه 9 شب برمیگشت. البته پرواز برگشت با تأخیر و ساعت 22.20 انجام شد. بلیطم حول و حوش 820 تومن دراومد.
    هتل رو از بوکینگ رزرو کردم. London Crown Hotel که هتل آپارتمانه، نزدیک ایستگاه مترو Bur Juman و سفارته. واسه حمل و نقل از مترو استفاده کردم. فقط از فرودگاه رفتم هتل و روز بعدش از هتل به فرودگاه! ولی اشتباهی که کردم این بود که کارت نقره ای رو 30 درهم شارژ کردم! که خب واسه دوبار سوارشدن خیلی زیاد بود و الان فک کنم حول و حوش 20 درهم یا حتی بیشتر، موجودی تو کارت باشه! راجع به هتل باید بگم چون Value Deal رزرو کردم، با احتساب مالیات و شارژ و... 236 درهم دراومد. هتلش خیلی آروم بود، از لحاظ موقعیت مکانی هم خوب بود، کلا تا سفارت پیاده شاید 2 دقیقه طول نکشید! روبروشم سوپرمارکت بود، غذاشم بد نبود و قابل هضم شدن بود! اگر میخوای یک شب بمونی، به شرط اینکه Value Deal رزرو کنی، می ارزه.
    ارز هم که ببرید و فک کنم همون 300 دلار ارز مسافرتی کافی باشه. چندتا بعد التحریر میذارم که ارتباطی با هتل نداره، ولی ذکرشون خالی از لطف نیست!

بعد التحریر 1: آدم واقعا مشعوف میشه از دیدن هموطنان عزیز و مردم همیشه در صحنه که تو ایران با یه مَن عسل هم نمیشه خوردشون ولی به محض رسیدن به دبی خنده از لبانشون محو نمیشه! همچنین خداوند طول عمر بده به عزیزانی که از میزان بالای ذوق رسیدن به آزادی (!!) شال و مانتو و در بعضی موارد لباس و شلوار رو همونجا تو هواپیما از تن به در می کنند!!
    بعد التحریر 2: با اماراتی ها اگر انگلیسی صحبت کنی خیلی تحویلت میگیرن!! برعکسش در مورد فارسی صحبت کردن صادقه! جلوی من یه خونواده ایرانی رفتن اطلاعات فرودگاه و شکسته بسته فارسی و انگلیسی صحبت کردن که خب یارو خیلی سرسری و یه ذره تند راهنماییشون کرد. من از یه سربازه خروجی مترو رو پرسیدم که تحویل گرفت و تا یه مسیری افتاد جلو گفت دنبالش برم و بعدشم با دست راهنمایی کرد، در کل برخوردش خیلی خوب بود!
    بعد التحریر 3: روز مصاحبه یه آقای عرب با پسرش هم اومده بودن واسه ویزا! واقعا نحوه حرف زدن این آقا با آفیسر برام قابل هضم نبود! یعنی خیلی برام عجیب بود و قبلا از جایی نشنیده بودم کسی تو سفارت این مدلی با آفیسر صحبت کنه! خیلی آمرانه صحبت میکرد و با لحن تند و دستوری با آفیسر حرف میزد. مثلا گفت زنگ بزن بگو مدارک منو چک کنن، من بیکار نیستم هی بیام سفارت، من مدارکو قبلا دادم و الان وظیفه شماست که ویزای منو آماده کنید... میخوام بگم ماها چجوری مصاحبه میشیم و اونا چجوری... حتی کار به جایی کشید که با صدای بلند به آفیسر گفت:
    We are not that interested to go to US! We should have our Visa now
    حرف دل منو زد تو این جمله، دمش گرم میخواستم بعد این حرفش بلند بگم تکبیییر!
    خلاصه دلت به کشورت قرص باشه، اصطلاحا با دست پر میری واسه مصاحبه...
    بعد التحریر 4: یه حرف دوستانه: اینقدر پول نریزید تو شکم این اماراتیا...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

سلام دوستان،من ميخواستم بدونم ايااين مطلب درسته ؟ اينكه ميگن اگر از سفارت امريكا در دبى اقدام به ويزاى دانشجويى داشته باشين ، چون پاسپورت رو سفارت ميگيره براى ويزا دادن، نميتوانين بر گردين به ايران تا زمانى كه كليرنس تمام بشه ممكن هست يك ماه بشه و يا حتى ٢ تا ٣ ماه بايد در دبى بمانيد. و همين طور ميگن سفارت ايران برگه عبور را ميدهد ولى دولت امارات نميگذارد ايرانيها با برگه عبور از ان كشور خارج شوند؟ ارمنستان و يا تركيه اينطور نيست . من چطورى ميتونم واقعا مطمئن بشم؟ متشكرم

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    خیر پاسپورت رو زمانی نگه میدارن که چند روز بعدش قراره ویزا بخوره تو پاستون. اگر به کلیرنس برید با پاستون بر می گردید کشورتون تا اطلاع بدن. این ها شایعه است و دوستانی که تجربه ندارند منتشر میکنند.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nwo284 نمایش پست ها
    سلام دوستان،من ميخواستم بدونم ايااين مطلب درسته ؟ اينكه ميگن اگر از سفارت امريكا در دبى اقدام به ويزاى دانشجويى داشته باشين ، چون پاسپورت رو سفارت ميگيره براى ويزا دادن، نميتوانين بر گردين به ايران تا زمانى كه كليرنس تمام بشه ممكن هست يك ماه بشه و يا حتى ٢ تا ٣ ماه بايد در دبى بمانيد. و همين طور ميگن سفارت ايران برگه عبور را ميدهد ولى دولت امارات نميگذارد ايرانيها با برگه عبور از ان كشور خارج شوند؟ ارمنستان و يا تركيه اينطور نيست . من چطورى ميتونم واقعا مطمئن بشم؟ متشكرم
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام به همگی
    ایا کسی جدیدا برای وقت مصاحبه اقدام کرده؟میشه لطفا بفرمایید سفارت از کی وقت داشت و وقت های ازاد به چه صورتی بود؟
    یک راهنمایی هم برای گرفتن وقت نیاز داشتم ممنون میشم اگر کسی اطلاعات داره کمک کنه

سلام کسی از دوستان هتل ارزون که دسترسیش به سفارت امریکا راحت و ارزون باشه سراغ داره؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)