صفحه 114 از 116 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1154

موضوع: اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام
    چون قصد عزیمت به کانادا رو دارم اکانت دبی دیگه به کارم نمیاد و با قیمت 130 دلار حاضر به واگذاری هستم ضمن اینکه وقت خودم رو هم کنسل میکنم. اکانت تا 10 ماه دیگه اعتبار داره.

Junior Member omidsameie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics, UC at Riverside

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام دوستان،
    من برای ویزا دوبی‌ ۱۲ روز پیش اقدام کردم و هنوز منتظر ویزا هستم.
    من یکشنبه هفته آینده وقت سفارت دارم و یه خورده نگران هستم که ویزا یه دوبی‌ نرسه تا اونموقع.
    اگه امکن از تجربیاتتون بگین و اینکه آیا این طبیعیه؟
    من شنیدم کسانی‌ بودن که تو همون فرودگاه ویزا گرفتن. آیا درسته؟
    پیشنهادتون چی‌؟
    با تشکر فراوان
    گناه یک پدیده جغرافیایی است.
    -برتراند راسل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Univ of Maryland at College Park

سلام دوستان،

ما خیلی سریع احتیاج داریم به گرفتن ویزا برای دبی. متاسفانه خودمون مستقل بلیط هواپیما رو گرفتیم. آیا آژانسی رو میشناسید که برای ویزای فوری اقدام کنه بدون اینکه ازشون بلیط بگیریم؟ و مثلا یه مقدار هزینه اضافی بگیره بخاطر قبول این زحمت؟ هتل رو هنوز نگرفتیم و در نتیجه میتونیم اون رو هم به آژانس بسپاریم (هر چند مسلما ترجیح میدیم خودمون بگیریم هتل رو هم).

بسیار ممنون

Junior Member

ممنون از همه دوستان که تجربیاتشون رو به اشتراک میذارن.

دوستان من 22 دسامبر وقت از دبی دارم و سفرم به آمریکا هم برای حدود 4 ژانویه س. اما یه سری سوال برام پیش اومده ممنون میشم پاسخ بدید:

1. اینکه انقدر فاصله مصاحبه با سفرم نزدیک هست تاثیر منفی داره؟ (ویزام توریستی هست)

2. با توجه به شرایط زمانیم فقط وقتی میتونم برم آمریکا که مستقیماً و بدون کلیرنس ویزا رو دریافت کنم. با توجه به اینکه 22 دسامبر پنجشنبه هست و اونطور که من دیدم سفارت و Empost روزهای جمعه و شنبه (23 و 24 دسامبر) تعطیل هستند و از بخت بد من یکشنبه 25 دسامبر هم کریسمسه و سفارت تعطیله!!
    با این اوصاف من کی میتونم ویزا رو دریافت کنم؟ Empost روزهای جمعه و شنبه کار تحویل پاسپورتها رو انجام نمیده؟

چون اینکه چقدر این فرآیند طول میکشه روی پرواز برگشت من از دبی تاثیر داره. (متاسفانه پیکاپ هم فکر کنم امکان پذیر نیست و چون 2 هفته طول میکشه و برای من خیلی دیره)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

سلام. من آژانسی و میشناسم که ویزای 96 ساعته میگیره در عرض 3و4 روز (البته به جز جمعه و شنبه که تعطیلات دبی هستند). ولی باید با پرواز و تور مورد قراردادش بگیرید. نمیدونم میتونم اینجا اسمش و بگم یا نه اگر خواستید پیام بدید اسم و ادرسش و بگم
    نقل قول نوشته اصلی توسط vliaghat نمایش پست ها
    سلام دوستان،

ما خیلی سریع احتیاج داریم به گرفتن ویزا برای دبی. متاسفانه خودمون مستقل بلیط هواپیما رو گرفتیم. آیا آژانسی رو میشناسید که برای ویزای فوری اقدام کنه بدون اینکه ازشون بلیط بگیریم؟ و مثلا یه مقدار هزینه اضافی بگیره بخاطر قبول این زحمت؟ هتل رو هنوز نگرفتیم و در نتیجه میتونیم اون رو هم به آژانس بسپاریم (هر چند مسلما ترجیح میدیم خودمون بگیریم هتل رو هم).

بسیار ممنون

درود بر دوستان عزیز.
    دوستان برای جابجایی در دبی نظرتون در مورد اجاره کردن ماشین چیه؟
    برخی سایتها رو چک میکردم میشه یک ماشین رو برای یک هفته با قیمت 100$ رنت کرد.
    به نظرتون به صرفه هستش؟
    من برای مصاحبه باید برم ابوظبی. مقرون به صرفه هستش برای رفتن به ابوظبی و همچنین گشت داخل دبی یک ماشین رنت کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت وی

دوستان اگه کسی عازم دوبی هست میشه خواهشا به من پیغام بده؟ من خیلی ضروری باید پاس مادرم رو بفرستم دوبی.

ممنون میشم کمک کنید

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریک

سلام دوستان. من مادرم چند روز دیگه می روند سفارت. سال های قبل مادرم به ایران رفته بودند برای ویزا گرفتن و اونجا پاسپورت را که می دادند ۲-۱ روز بعدش با ویزا برمی گردوندند ولی توی دبی باید با شرکت های پستی کار کرد. من اصلا نمی دونم قضیه ی این شرکت های پستی چیه ولی اینطوری که حدث می زنم اگر ویزا درجا صادر بشه سفارت پاسپورت را می گیره و شخص باید پاسپورتش را ۲-۱ روز بعد از شرکت پستی تحویل بگیره. آیا حدثم درسته؟‌کسی می تونه راهنمایی دقیق تری کنه به من؟

توی مدتی که مادرم دبی هستند محل اقامتشون توی Bur Dubai هست. سوال دیگه ام اینه که باید کدوم شرکت پستی را انتخاب کنیم که به مادرم نزدیک باشه؟

ممنونم

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت وی

سلام. من 19 آوریل وقت مصاحبه دارم و احتمالا 18 آوریل از مشهد برم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریک

من 29 می (8 خرداد) وقت مصاحبه دبی دارم. به نظرتون اگه 6 خرداد بگیرم مشکلی پیش میاد؟(میخام یک روز در هتل استراحت کنم)
    بعدش اینکه این طور ها رو میشه مثلا به جای سه شب و چهار روز ، کردش چهار شب و پنج روز؟
    یک سوال دیگه داشتم. در سایت الی گشت تاریخ ورود به هتل و خروج از هتل رو میزنه. من برای اینکه 6 خرداد پرواز به دبی داشته باشم باید چی بزنم؟

ممنون. خیلی گیجم و اصلا متوجه نمیشم متاسفانه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)