صفحه 3 از 116 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1154

موضوع: اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : هتل نیهال دبی

Engima.. منم تو هتل نیهال اتاق رزرو کردم...البته تور گفته که سرویس سفارت هم می ده...
    Keep calm...Time will solve any problem

پیش فرض پاسخ : مسافرت به دبي و تدارکات لازم

به جاي پاستورت بليط برگشت هواپيما رو بدين به هتل.
    receptionها هميشه هستن. كارشون همينه.
    براي گشتن توي شهر پاسپورت ميخواهين چيكار؟
    Do not mistake coincidence for fate

where ever you are , u have to go by a vehicle to the consulate.
    even if you get a taxi , it wont be more that 15 dirhams from deira
    so your closeness of ur hotel to the consulate is not a big deal as u gonna go there just one time

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_1981
    راستی من شنیدم هتلها تو دوبی پاسپورت رو پیش خودشون نگه می دارن...خوب برای رفتن به سفارت لازم می شه چی بهشون بگیم...اصلا ساعت 5 صبح که می خواهیم بریم بیرون به سمت سفارت کسی هست که پاسپورت رو بده؟ برای گشتن تو شهر پاسپورت لازم نیست؟بالاخره مدرک لازم میشه تو یه کشور غریب....کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه...
    the first day u give ur passport to them , they will scan it and will have it in their system , the night before interview u'd better get the passport and tell u need it for the next day , if u pay for ur room , they wont be worried

have copy of ur passport with yourself when u hang around in the city

Junior Member

سلام
    ما یه زمانی می خواستیم بریم دوبی.
    برای همین یکی دو تا نقشه گرفته بودیم و کلی هم نقشه کشیده بودیم. تو یکی از اونها محدوده سفارت رو مشخص کردم.
    به هر حال ما که قسمتمون نشد ...
    امیدوارم که به دردتون بخوره و خبرهای خوش بشنویم از همه.
    یا علی
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

سلام
    من رفتم هتل نیهال. هتل خوبی بود به نسبت پولی که دادم. تمیز بود و صبحانه و نهارش خوب بود. از اونجا تا سفارت هم با تاکسی رفتم که 14 درهم شد. خوبی دیگش اینه که به شهبه بانکی که باید پول سفارت رو واریز کنیم نزدیک هست و من تا بانک رو پیاده رفتم.

موفق باشید.
    Nothing is impossible

جناب Engima واقعا متاسف شدم که ریجکت شدید...انشالله برید ترکیه حتما می گیرید...در ضمن می شه آدرس اون بانکی رو که می گید نزدیک هتل نیهال هست رو به من بگید؟ پول رو به دلار دادید یا درهم؟ هتل اینترنت داره یا نه؟...مرسی...
    Keep calm...Time will solve any problem

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

سلام

اون بانکی که نزدیک هتل نیهال هست همون شعبه چهار راه اتصالات روبروی هتل شرایتون هست. بغل هتل شرایتون یه بانک دیگه هست. حواستون باشه اشتباه نرید.

پول رو باید به درهم پرداخت کنید که می شه 485 درهم. خیلی سرع و راحت هم کار انجام می شه.

هتل اینترنت وایرلس داره ولی مجانی نیست. منم استفاده نکردم.

استخر هم داره و دیسکوی هندی که از اونها هم استفاده نکردم.

ترانسفر سفارت رو هم بیخیال شید. 14 درهم بدید صبح ساعت 5 با خیال راحت و آسوده برید سفارت و ویزا رو بگیرید

موفق باشید.
    Nothing is impossible

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

سلام

من هتل نیهال بودم. از همون فرداش پاسپورتم رو ازشون گرفتم و دیگه هم تحویل ندادم. هیچ مشکلی هم نداشت. پیدا کردن سفارت هم اصلاً کاری نداره. دنبال نقشه و اینجور چیزا نباشین. به هر تاکسی بگی می برتتون. از هتل نیهال تا سفارت کرایه 14 درهم می شه.

موفق باشید.
    Nothing is impossible

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

اگر دنبال پرواز ارزان قیمت هستید و جایی را برای اقامت به غیر از هتل دارید مثل خانه دوستی من Air Arabia را توصیه میکنم چون هم پرواز هاش ارزونتره و هم هواپیما های بهتری به نسبت ایران داره و خودشون هم ویزا براتون میگیرند ولی پروازهاش از شارجه انجام میشه و شارجه نزدیک دوبی هست( حدود 12 کیلومتر) و سرویس رایگان تا میدان ساعت در دوبی داره و هتل هم رزرو میکنه ولی با توجه به این که base اون در شارجه هست در مورد هتل های دوبی مطمئن نیستم چون برای ویزا میایید حتمن باید در دوبی اقامت داشته باشید که به سفارت برسید ولی میتونید زنگ بزنید و سوال کنید . و یک چیز دیگه هم این که چون پرواز ارزان قیمتی هست سرویس مجانی نداره و غذا را میفروشند ولی اون هم ارزان هست و به نظر من خیلی مقرون به صرفه هست .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)