صفحه 52 از 116 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1154

موضوع: اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی در ارتباط با سفر به دبي

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdisadjadi نمایش پست ها
    در مورد هتل‌های مذکور چیزی نمی‌دونم اما همسر من تنها دوبی رفتن و در هتل سیتی‌استار مقیم و بسیار راضی بودن. مسئول آژانس مسافرتی در ایران قید کرد که هتل‌های دو ستاره چندان مناسب یک خانم تنها نیستند.
    مرسی از راهنماییتون. ایشون با تور رفتن؟ میشه شماره تورشون رو به من بدین؟ حدود هزینه هاشون چقدر شده بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saryazdi نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. ایشون با تور رفتن؟ میشه شماره تورشون رو به من بدین؟ حدود هزینه هاشون چقدر شده بود؟
    دوست عزیز منم هتل سیتی استارو رزرو کردم. نکته اول اینه که اگر با تور برید، معمولا باید سه شب و چهار روز تو دبی باشین و برای این مدت کل هزینه ها میشه حدود 1.300.000 تومن (شامل ویزا، هتل سیتی استار، بلیط) ولی هر چی دیرتر اقدام کنید هزینه ها بالاتر میرن
    در حالتی که خودتون بخواین به صورت انفرادی برین اگر زود برای رزرو هتل و بلیط و ... اقدام کنید شاید با 1.000.000 تومن تموم بشه مثلا یک شب و دو روز اونجا باشین. البته این انفرادی اقدام کردن به این معنی نیست که خودتون همه کارا رو بکنید بلکه منظورم اینه که با تور نرید
    موفق باشین

سلام دوستان
    کسی ایده ای راجع به هتل های زیر داره؟ من خانوم هستم وتنها میخوام برم امنیت هتل ها برا خیلی مهمه.
    California Hotel
    Orkid
    Royal garden
    ما هتل رویال گلردن بودیم و خانم مجردم بود اونجا
    به مترو هم نزدیکه و قیمتش هم مناسب
    دو ستاره هم هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering - Iran University of Science and Technology

سلام دوستان
    کسی ایده ای راجع به هتل های زیر داره؟ من خانوم هستم وتنها میخوام برم امنیت هتل ها برا خیلی مهمه.
    California Hotel
    Orkid
    Royal garden
    ما هم هتل سیتی استار بودیم. خانم های تنها هم در هتل بودند. فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. کلاً خوب بود و مشکلی پیش نمیاد. دبی قوانین سفت و سختی داره و چون کارکنان هتل اکثراً غیر بومی هستند بسیار با احتیاط رفتار می کنند تا کار به شکایت و غیره نکشه.
    هتل سیتی استار بسیار به مترو نزدیکه ( کمتر از 50 متر)
    به نظر من به سعی کنید با تور برید. پرواز ماهان حدود 500 هزار تومان است. و حداقل قیمت هتل سیتی استار 550 درهم بود. در صفحات قبلی هم گفته بودم که یک فرد عرب زبان به سختی توانست شبی 300 درهم رزرو کند.
    در کل به دردسر این کارها نمی ارزه، با تور برید که هم ارزونتره و هم کلی فشار عصبی و فشار کاری و هماهنگی از شما برداشته میشه.

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من هم سیتی استار بودم و دیدم خانوم های تنهایی که اومده بودن و هیچ مشکلی هم نداشتن، با تور خیالتون راحت تره، قیمتشم گاهی اوقات ارزونتر از رزرو اینترنتی در میاد، توصیه ی بعدیم اینه که سعی کنین با پرواز ماهان برین، 100 تومن شاید گرونتر باشه ولی تاخیر نداره پروازاش و اصلا هواپیماهاش قابل مقایسه با بقیه ی ایرلاین های ایرانی نیست و خیلی خوبه!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

سلام دوستان، میخواستم بدونم برای 3، 4 روزی که در دبی هستیم و بخواهیم از مترو استفاده کنیم، کدوم کارت مترو بهتره؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nead61542 نمایش پست ها
    سلام دوستان، میخواستم بدونم برای 3، 4 روزی که در دبی هستیم و بخواهیم از مترو استفاده کنیم، کدوم کارت مترو بهتره؟
    مرسی
    کارت نقره ای قیمتش 20 درهم است بدون شارژ کردن یه 3-4 سفری می تونی بری بسته به ایستگاه ها 6 درهم هم پول خود کارت که قابل برگشته.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mtehrani نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که از دانشگاه خواسته باشه براش آی ۲۰ بفرسته هتلش تو دوبی؟ من آی ۲۰ ایم تاریخ ورودش تغییر کرده و هفته دیگه مصاحبه دارم می خوام بگم دانشگاه بفرسته هتلم تو دوبی می ترسم مشکل پیش بیاد (مرجوعی-مفقودی)! تجربه ای دارید؟
    من دقيقا اين كار رو نكردم ولي از دانشگاه خواستم I20 من رو بفرسته دانمارك براي داييم
    اونها هم خيلي راحت قبول كردند
    توجه داشته باشيد از اونجاييكه Email سند رسمي در آمريكا محسوب ميشه ، پس به راحتي به آنچه از طريق ايميل شما مي آيد ، اطمينان مي كنند و در پروسه لحاظ مي كنند

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط aminphysic313 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان دانش پژوه

گفتم من هم تجربه ی مصاحبه ام رو باهاتو ن در میون بذارم تا ادای دینی کرده باشم به وب سایت . شاید بیش از اونی که تجربیاتم در خصوص مصاحبه به دردتون بخوره ، در مورد نحوه ی مسافرت مفید باشه ولی به هر حال من در هر دو مورد رو عرض می کنم خدمتتون .
    در مورد مصاحبه که من 9 ام ژوئن ساعت 9 وقت داشتم. ساعت 6 جلو سفارت بودم ولی در کمال تعجب دوستان سحر خیز مشتاقانه از ساعت احتمالا 3 نصف شب حضور به هم رسونده بودن و فکر کنم صفی بالغ بر 20 نفر از هموطنان عزیز جلوم بودن !! ساعت 7 در باز شد و همون آقا کچله که دوستان در پستهای قبلی بهشون اشاره کرده بودن توضیحی مختصر در مورد نحوه ی آماده کردن مدارک ارائه کردند و نوبتی رفتیم داخل . انگشت نگاری و اینا که خوب همتون میدونید و بعدش انتظار برای نوبت دهی و بالاخره زمان مصاحبه . کلا 2 دقیقه بود. قبل از اینکه بگم چی پرسید ، باید بگم برگه ی زرد من هم آماده بود از قبل و کنار دست خانم مصاحبه گر بود و به نظرم همون طور که دوستان اشاره کرده بودن کل داستان مصاحبه شاید نقشی کمتر از 20 % بازی میکنه . میخوام بگم مگر اینکه فرد مشکل خیلی خاص و تابلویی داشته باشه که تو مصاحبه ردش کنن . اینو میگم که الکی استرس به خودتون راه ندید.
    سوالات : این دانشگاه رو چطور پیدا کردی ؟ سرچ اینترتی و پیشهاد یکی از دوستانم که فارغ التحصیل اونجا بود . (راستی یادم رفت بگم من فیریکی هستم و از نوادا (رینو)واسه دکترا با فاند پذیرش داشتم)
    واسه چند تا جا اپلای کردی ؟ 5 تا و گفتم می خواین نام ببرم که گفتم لازم نیست !!
    رو چه گرایشی از فیزیک قراره کار کنی ؟ حالت جامد (بنده ی خدا اسمش رو هم تا حالا نشنیده بود !) و بعدش هم یه جمله در توصیفش بهش گفتم .
    سربازی رفتی ؟ بله کجا خدمت کردی ؟ نیروی انتظامی (هم به فارسی هم به انگلیسی گفتم) و البته یه اشاره کردم که تو ایران واسه پسرا اجباریه . که البته میدونست خودش .
    و تمام . پذیرفته شدین . CV , RPرو خواست که ایمیل کنم . گفتم دانشگاه RP نداده و گفت همون CV رو بفرست . برگه زرد رو داد و have a nice day. کار من 9 تموم شد.
    کلا من از اونهمه مدارک که برده بودم ، DS-160 + i-20 + پاسپورت به دردم خورد و بس . من حتی BS هم نداشتم . اینم بگم که اگر چه داشتن BS و سند خونه و ... میتونه مفید باشه ولی یه خانومی که توریستی اقدام کرده بود اونروز و بنده خدا اسناد تمام مایملک خوشو همه ی فامیلاشون رو آورده بود در جا ریجکت شدو بهش گفته بودن شما نتونستین ما رو متقاعد کنید به ایران وابسته هستین !!!!!! پس ببنید به داشتن سند و BS نیست .
    از اینجا به بعد تجربیات سفر رو میگم خدمتتون
    . ببنید دوستان ؛ تقریبا 95 % بچه ها میرن واسه کلییرنس و تنها شاید کمتر از 5 % ممکنه که درجا ویزاشون حاضر بشه که اون هم بین 3 تا 5 روز کاری زمان میبره . بنابراین اگه خوتون رو جزو اون 5 % میدونید که از همین اول برنامه ی سفرتون رو جوری بچینید که مجبور نشید اینجا بلیطتتون رو عوض کنید و هزینه ی زیاد بدین . و اگر خوتون رو جزو اون 95 % میدونید که باید بگم تنها 1 روز تو دبی کار دارین.
    اگر برنامتون اینه که بعد اون یه روز مصاحبه تو دبی بگردین و خوش بگذرونید که خودتون صلاح میدونید متناسب با پولی که مد نظر دارین واسه خرج کردن تو سفر از چه نوع تور و هتل وامکاناتی استفاده کنید و مدت سفرتون چقدر باشه . ولی اگه مثل من اولویت اولتون ملاحظات اقتصادیه و ترجیح میدین سریعتر برگردین ایران پیشنهاد من بهتون اینه . اگرچه بدون شک سفر با یه تور ارزون قیمت براتون مناسبتره تا حالتی که خودتون تنها اقدام کنید و البته با دردسر به مراتب کمتر .ولی تورها اکثرا کمتر از 3 روزه نمیبرن. حداقل من که ندیدم . بنابراین برای یه سفر 2 روزه ، باید خوتون اقدام کنید .
    بلیط چارتر آسمان ارزونترین بلیط بازاره که من 380 تومن تهیه کردم . ولی اشکالش اینه که زمان رفت وبرگشتش دست شما نیست مثلا شنبه رفت و چهارشنبه برگشت. بنابراین از همون اول بلیطتون رو یه کم گرونتر ولی 2 روزه بگیرین. روز قبل از مصاحبه برسید . فردا صبحش مصاحبه رو انجام بدین و همون روز عصرش یه نهایتا فرداش برگردین .
    هتل هم حتما و حتما از ایران رزرو کنید . یا با کردیت خودتون انجام بدین که سود به آژانسها ندین یا از طریق آژانسها اقدام کنید . ترجیحا نزدیک سفارت هتل بگیرین چون مترو تو دبی از ساعت 8 شروع به کار می کنه و اتو بوس ها هم صبحا دیر به دیر میان پس مجبورین واسه اینکه صبح زود برسین سفارت با تاکسی برین و تو دبی تاکسی گرونه . اگه هتل نزدیک باشه میشه پیاده هم رفت.
    البته رزرو اینترنتی یه حسن دیگه هم داره و اون اینکه نه تنها مثل من مجبور نمیشد تو هوای شرجی 40 درجه ای دبی (آدم احساس میکنه نقش مرغ کنتاکی تو فر رو بازی میکنه ؛ وقتی تو خیابونه) با 30 کیلو بار از این هتل به اون هتل برین !! بلکه هزینه ی هتل برای کسی که اینترنتی رزرو می کنه ارزونتر تموم میشه تا کسی که مثل من حضوری بره دم در هتل پس اشتباهات من رو تکرار نکنید .
    میتونید از سایتهایی مثل booking.com یا tripadvisor.com یا asiarooms.com برای پیداکردن هتل مطلوب استفاده کنید. این رو هم بگم نزارین 2 روز قبل رفتنتون اقدام کنید چون اتاقای ارزون زود پر میشن .
    برای حمل و نقل تو دبی هم اولا از فرودگاه به هتل ، خیلی از هتلها سرویس حمل از فرودگاه به هتل رو دارن ولی اطمینان حاصل کنید که حتما هتل در جریان ساعت رسیدن شما به فرودگاه هست . من شب اول اقامتم رو تو هتل panaroma از طریق یه آژانس تو ایران رزرو کردم و علیرغم اینکه این هتل سرویس حمل و نقل داشت ولی به دلیل سهل انگاری مسئول آژانس که بهشون نگفته بود مسافر ما میخواد که از این سرویس استفاده کنه من 50 دقیفه تو فرودگاه الاف شدم و آخرش هم مجبور شدم35000 تومن پول تاکسی بدم از فرودگاه تا هتل. پس اطمینان حاصل کنید اگه از طریق آژانس اتاق میگیرین ، مسئولین آژانس کارشون رو درست انجام بدن تا بلای من سرتون نیاد .
    اگه تو نقشه گوگل مپ یه نگاه بندازین به دبی ، یه کانال آبی می بینید که مثل رودخونه دبی رو به دو قسمت تقسیم می کنه . بهش میگن خور دبی . منطقه ی پایینی که سفارت آمریکا هم اونجاست Bur dubai نامیده میشه و منطقه ی بالایی Deira . در کل قیمت هتلها تو Deira ارزونتره ولی با جستجو تو Bur dubai هم میتونید هتل هایی با قیمت نسبتا مناسب پیدا کنید .
    خوب فکر کنم دیگه کافیه . برای همتون آرزوی موفقیت می کنم . امیدوارم همه ی بچه هایی که مثل من برگه زرد گرفتن در کسری از ماه جواب کلیرنسشون بیاد .
    آقا اول از پست خيلي خوبت تشكر مي كنم و بعد من دو فقره سوال دارم
    يكي اينكه BS چيه و دوم اينكه مگه Research Plan رو دانشگاه ميده

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط xamir نمایش پست ها
    آقا اول از پست خيلي خوبت تشكر مي كنم و بعد من دو فقره سوال دارم
    يكي اينكه BS چيه و دوم اينكه مگه Research Plan رو دانشگاه ميده
    دوست من BS or Bank statement نامه ی تمکن مالی هست که شما در صورتی که فول فاند نباشید باید به سفارت ارائه بدین.ریسرچ پلن هم دانشگاه یا استادتون باید بنویسه
    ببقیه سوالاتون در مورد این دو رو در تاپیک های خودشون بپرسید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%D8%AA
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Research-Plan

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)