صفحه 7 از 116 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1154

موضوع: اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : مسافرت به دبي و تدارکات لازم

در دوبی باید درهم داشته باشیم یا دلار هم قابل استفاده هست؟ (منظورم هم برای بانک و هم برای مخارج دیگه هست).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    در دوبی باید درهم داشته باشیم یا دلار هم قابل استفاده هست؟ (منظورم هم برای بانک و هم برای مخارج دیگه هست).
    اون جا هر جا برین یه صرافی کنارتون هست اما خوب بهتره پول مورد نیاز رو به درهم ببرید. پول سفارت رو 131 دلار ببرید هرچند به درهم هم می گیرن چارصدو خوردی میشه.

Junior Member

دوستان یه سوال
    من یکشنبه هفته پیش مدارکم دادم به یه آژانس که برام ویزا وهتل و بلیط بگیر. هنوز که شنبه است ویزام آماده نشده! میخواستم ببینم معمولا چقد طول میکشه. میدونم که برا خانمهای مجرد ویزا گرفتن طول میکشه ولی چقد. من چهارشنبه وقت مصاحبه دارم. چیکار میتونم بکنم.ممنون از کمکتون.

من که مجبور شدم 4 شب و 5روز بگیرم. آخه مسئول آژانس میگفت نه اینکه به تعطیلات میخوره( 6 جون) 3شب و 4 روز فروش رفته.
    437 تومن (من از شهرستان خریدم که یه مقدار بخاطر پورسانت از تهران گرونتره)
    ویرایش توسط HesamMe : May 30th, 2010 در ساعت 01:32 PM
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

نقل قول نوشته اصلی توسط luny نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    من یکشنبه هفته پیش مدارکم دادم به یه آژانس که برام ویزا وهتل و بلیط بگیر. هنوز که شنبه است ویزام آماده نشده! میخواستم ببینم معمولا چقد طول میکشه. میدونم که برا خانمهای مجرد ویزا گرفتن طول میکشه ولی چقد. من چهارشنبه وقت مصاحبه دارم. چیکار میتونم بکنم.ممنون از کمکتون.
    به من گفتن یه هفته ای آماده میشه. ولی فکر کنم کمتر هم ممکنه.

Junior Member

سلام دوستان

اگر برای همون عصر روز مصاحبه بلیط برگشت بگیریم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط parparak نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر برای همون عصر روز مصاحبه بلیط برگشت بگیریم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

ممنون
    این طور که من شنیدم اگر در مصاحبه قبول بشید دیگه کاری باهاتون ندارند. در ضمن اگه با ماهان باشه پروازتون می تونید در صورت لزوم برگشتتون رو عقب بندازید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    این طور که من شنیدم اگر در مصاحبه قبول بشید دیگه کاری باهاتون ندارند. در ضمن اگه با ماهان باشه پروازتون می تونید در صورت لزوم برگشتتون رو عقب بندازید.
    25 درهم هزینه اش میشه البته که خوب خیلی ناچیزه البته در صورتی که بخواهید روز رو عقب بندازید ولی در همون ساعت . اما اگه بخواهید ساعت رو تغییر بدید چه همون روز و چه روز بعد میشه 200 درهم هزینه اش. بنابراین از اول رو ساعت مطمئن بلیط بگیرید

Junior Member

نه در شرایط عادی مشکلی پیش نمیاد چون کار شما نهایت تا 12 تموم میشه. اما خوب حالا یه روز احتیاط بد نیست. ممکنه یه فرمتون مشکل داشته باشه و بتونید با اصرار برای فرداش وقت بگیرید. اگر هم مشکلی پیش نیومد یه تنی به اب می زنید میرید دریا

Junior Member

سلام
    برای همه سفر خاطره انگیزی آرزو میکنم
    هرچند همه چیز تو فرودگاه، توی هتل و شهر کاملا user friendly طراحی شده ولی چند تا نکته ممکنه به دردتون بخره
    1. صدور ویزای امارات ممکنه تاخیر داشته باشه و به دقایق آخر قبل از پرواز بکشه پس حتما با آژانس مرتب چک کنید (صدور ویزای دبی برای من 9 روز طول کشید و وقتی دیگه کاملا نا امید شده بودم چند ساعت قبل از پرواز بهم ایمیل کردن) پس گزینه ویزای اضطراری میتونه با ارزش باشه. انصافا گرفتن ویزای دبی برای من سخت تر و پر استرس تر از ویزای آمریکا بود!
    2. اگه مثل من وسواسی هستید، یه جفت دمپایی تو هتل به کارتون میاد.
    3. بردن مقداری میوه و کنسرو فکر خوبیه می تونید تو یخچال اتاق هتل نگهشون دارید.
    3. تو فرودگاه تابلوی Baggage Claim رو دنبال کنید ولی قبل از رفتن به مرحله چک کردن پاسپورت باید Iris Scan انجام بدید (قبل از بالا رفتن از آخرین پله برقی).
    4. حتما برنامه تفریحی در نظر بگیرید چون رفتن به بانک و مصاحبه سفارت بیش از 4-5 ساعت طول نمیکشه پس حتی اگه یک روزه هم بخواید برید وقت اضافه دارید.
    5. من تو هتل ارکید بودم که پر ایرانی بود، جای بدی نبود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)