صفحه 8 از 116 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1154

موضوع: اطلاعات سفر به دبي جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : مسافرت به دبي و تدارکات لازم

سلام

من چند روز پیش از دوبی برگشتم و چند تا توصیه براتون دارم:

دوبی خیلی خیلی خیلی گرم و شرجیه. از تو خیابون راه رفتن هیچ تفریحی نمی کنید. من خودم هیچ مرکز تفریحی نرفتم چون پول نداشتم اما شنیدم که خیلی از این تور ها (تور های تفریحی داخل دوبی) هیچ جذابیتی ندارن. مراقب باشید که پولتون رو دور نندازید. در مجموع توصیه می کنم که گول آژانس ها رو نخورید و سعی کنید یک شب بیشتر دوبی نمونید. (به ازای هر شب کمتر سی تا چهل هزار تومن باید از هزینه کم کنند، گولشون رو نخورید). حتی اگر احتمال می دید که بیشتر بمونید از اول به آژانس نگید. چون وقتی رفتید میشه سفرو طولانی کرد اما برای کوتاه کردنش هیچ پولی بهتون پس نمی دن.

بیشتر هتل های سه ستاره مثل هم هستند. آژانس ها بیخود از هتل هایی که باهاشون قرارداد دارن تعریف می کنن و از بقیه بد میگن. در مورد کیفیت هتل از بچه هایی که رفتن سوال کنید. من خودم هتل ارکید بودم. تمیز بود. غذاش خوب (نه خیلی خوب) بود ولی اینترنتش پولی و گرون (سی درهم برای نیم ساعت) بود. تلفنش هم دقیقه ای ده درهم! شب ها هم Night Club شون سر و صدا داشت که تا طبقه ی چهارم که ما بودیم میومد (توی Night Club به هیچ وجه نرید واقعن ناراحت کننده و شرم آوره...). مسافرای این هتل اکثرن ایرانی بودن، مراقب باشید که توی لابی هتل آدمای پر حرف استرس زا گیرتون نندازن و از خالی بندی هاشون هم ناراحت نشید، ظاهرن عادیه!

در دوبی قیمت غذا بالا نیست. مک دونالد خیلی خوبه. یه رستوران ایرانی هم رفتیم (آبشار اگه اشتباه نکنم) که قیمتش مثل تهران بود.

در مجموع توصیه می کنم که زیاد دوبی نمونید و برگردید تهران پولاتون رو با دوستاتون خرج کنید D:

Junior Member

دوستان لطفا جواب من رو هم بدید . من اگر 2 شنبه عصر برسم و از فرودگاه بخوام مستقیم برم سمت NBAD اون شعبه ی که تا 9 شب بازه می رسم؟ کسی می دونه چقدر راهه؟و اگر نشد جریان اون بانکی که می گن تو خود سفارته و 35 درهم می گیره اضافه تر چیه می تونم روش حساب کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milsi2 نمایش پست ها
    دوستان لطفا جواب من رو هم بدید . من اگر 2 شنبه عصر برسم و از فرودگاه بخوام مستقیم برم سمت NBAD اون شعبه ی که تا 9 شب بازه می رسم؟ کسی می دونه چقدر راهه؟و اگر نشد جریان اون بانکی که می گن تو خود سفارته و 35 درهم می گیره اضافه تر چیه می تونم روش حساب کنم؟
    سلام دوست عزیز
    کاش ساعت پروازت رو هم می گفتی. اما پرواز شما حداکثر 2 ساعت طول میکشه. حساب کن کی می رسی دوبی. فرودگاه دبی مثل امام خمینی توی دارغوز اباد نیست. داخل شهره. بسته به این که کی می رسی می تونی با سرویس هتل که اومده دنبالت بری هتل بعد از اونجا بری mall of emirate پولتو پرداخت کنی یا مستقیم از فرودگاه بری بانک. فقط ورودی تاکسی های فرودگاه می گن 20 درهمه در حالیکه از داخل شهر ورودی 3 یا 4 درهمه. بقیه کرایه مطابق تاکسیمتر حساب میشه و نرخش ثابته.
    در مورد سفارت خبر ندارم ولی 35 درهم مفته. شما هر جا که بخوای بری حداقل 20 درهم کرایه رفت و برگشتته.

Member atish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصيل مكانيك ـ‌كارشناسي ارشد ـ علم وصنعت ايران

بله من همین کارو کردم
    اون شعبه تا 9 شب بازه
    ولی اگه میخواین به هتلهایی برید که معمولا ایرانیا به اونچا میرن تا emirate Mall دوره و حدود 40 درهم میشه برگشت هم همینقدره
    در مورد اون شعبه ای که تو سفارته من چیزی نشنیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط milsi2 نمایش پست ها
    گل بکاریم بیا، تا مجال علف هرز فراهم نشود
    بی گل آرایی ذهن، نازنین، نازنین، هرگز آدم،آدم نشود.

برای ذریافت ویزای دوبی، آژانس ها ضمانت بازگشت از ما میگیرن؟ و اگه اینطوره مبلغش چقدره؟

Junior Member

من dubai palm دارم میرم..نزدیکترین شعبه بانک فک کنم burjuman باشه تو خیابون شیخ ولید..اگه درست میگم لطفا تایید کنید..
    من جمعه صب میرسم ..با این حساب جمعه که اللاف هستم دیگه نه چون بانکا شنبه باز میشن درسته؟

Junior Member

سفارت شماره حسابي نداره؟ همين جوري بايد بريم بانک بگيم مي خوايم پول بديم براي مصاحبه سفارت؟ آخه من توي سايت هيچ شماره حسابي پيدا نکردم؟ کسي مي تونه منو راهنمايي کنه؟
    بعد اينکه يکي واضح بگه آخر مبلغ رو ميشه توي خود سفارت پرداخت کرد يا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Mapar نمایش پست ها
    سفارت شماره حسابي نداره؟ همين جوري بايد بريم بانک بگيم مي خوايم پول بديم براي مصاحبه سفارت؟ آخه من توي سايت هيچ شماره حسابي پيدا نکردم؟ کسي مي تونه منو راهنمايي کنه؟
    بعد اينکه يکي واضح بگه آخر مبلغ رو ميشه توي خود سفارت پرداخت کرد يا نه؟
    فرم پرداخت به سفارت توی بانک آماده هست. نیازی به شماره حساب نیست.

در مورد سوال دوم من شنیدم میشه اما پول بیشتری میگیرن. اما توی فروم خوندم که بعضی ها گفتن نمیشه. به هیچ وجه توصیه نمی کنم که این کارو بکنید. شما که یک روز زودتر میرید به هر حال، یک سر هم به بانک بزنید دیگه! کار خیلی راحتیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozf نمایش پست ها
    برای ذریافت ویزای دوبی، آژانس ها ضمانت بازگشت از ما میگیرن؟ و اگه اینطوره مبلغش چقدره؟
    به هیچ وجه چنین ضمانتی رو به آژانس ندید. آژانس های زیادی هستند که این ضمانت رو نمی خوان.

Junior Member

با سلام

نظرتون درباره مسافرت به دبی در ماه رمضان چیه؟ می خوام بدونم فرقی داره اونجا باید گشنگی بکشیم مثل اینجاست. یا مثلاً آزاده. کسی ماه رمضان اونجا رفته؟
    چون من که به آزانس زنگ زدم گفتن بعد ماه رمضاون قیمت ها 50 تومن زیاد میشه.
    لطفاً راهنمایی کنید!
    با تکشر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)