صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 44

موضوع: ویزای همسر برای کشورهای اروپایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزا براي همسر

سلام.
    اکثر سوالها مربوط به دانشجویان بود.
    در مورد آلمان اگه همسرم ویزای کاری بلو کارت بگیرند من و فرزندم میتونیم همراهش بریم یا باید از ایشون بعد بریم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر برای کشورهای اروپایی

نقل قول نوشته اصلی توسط IM4n نمایش پست ها
    شنیدم سفارت آلمان ویزای همراه نمیده آیا برای اتریش هم همین طور هست ؟ مراحل گرفتن ویزای همراه چیه ؟
    خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید
    سفارت اتریش به آسانی بهمراه ویزا میده.البته همراه باید کارشناسی به بالا باشه در غیر اینصورت باید A1 آلمانی داشته باشه

Junior Member

دوستان من سوال مدرک لازم برای همراه را مطرح کردم در مورد اتریش.. امامتاسفانه جوابهایی که دوستان دادن متفاوت بود..سایت سفارت هم چیزی پیدا نکردم که در مورد مدارک همراه نوشته باشه بخصوص مدرک تحصیلی یا مدرک زبان A1....ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی از خود سفارت داره یا پیچی تو خود سایت سفارت هست اینجا به اشتراک بزاره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزا براي همسر

سلام
    همسرم قصد داره واسه دکترای مهندسی شیمی تو اروپا اقدام کنه. خودمم واسه ارشد نفت قصد ادامه تحصیل دارم. فارغ التحصیل دانشگاه تهرانیم.رزومه های خوبی داریم و از نظر مدرک زبان انگلیسی هم مشکلی نداریم.مواردی که توی انتخاب مقصد برامون مهمه:
    1- باهم، هم زمان بریم و یه جا باشیم.اما یکی بودن دانشگاه از اونجایی که احتمالشم ضعیفه چندان مهم نیست
    2- فاند بگیریم
    3- جایی باشه واسه اقامت دائم
    4- بشه در کوتاه ترین زمان ممکن واسه پدر و مادر هم اقامت گرفت
    ممنون میشم راهنمایی کنید. کوتاه ترین و مطمئین ترین راه رسیدن به این اهداف چیه؟ بهتره همزمان apply کنیم یا اینکه اون اقدام کنه و من به عنوان همراه برم و اونجا apply کنم؟ و یا هر گزینه ی دیگه...

Junior Member

سلامدوستان ۰ایا این صحت داره اتریش به همسر دانشجو اگه دیپلم داشته باشه ویزا نمیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezijon نمایش پست ها
    سلامدوستان ۰ایا این صحت داره اتریش به همسر دانشجو اگه دیپلم داشته باشه ویزا نمیده؟
    سلام جوابش رو پیدا کردم۰ همسر دانشجو یا باید لیسانس داشته باشه یا ایلتس 5.5 یا مدرک زبان المانی

سلام دوستان
    من دوره زبان تو لهستان دارم می گذرونم. اقامت موقت یک ساله دارم . ایا می تونم واسه خانومم ویزا بگیرم به من ملحق بشه؟
    کسی اطلاعای داره؟

سلام دوستان
    برای دریافت ویزای همسر (همراه دانشجوی دکتری) از کشورهای اروپایی، بویژه از سوئد و هلند.. تفاوتی بین اینکه فرد اپلای کنده خانم باشه و همراهش شوهرش باشه با کیس هایی که فرد اپلای کننده آقاست و زنش رو میخواد همراهش ببره وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Organochem نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای دریافت ویزای همسر (همراه دانشجوی دکتری) از کشورهای اروپایی، بویژه از سوئد و هلند.. تفاوتی بین اینکه فرد اپلای کنده خانم باشه و همراهش شوهرش باشه با کیس هایی که فرد اپلای کننده آقاست و زنش رو میخواد همراهش ببره وجود داره؟

از نظر تفاوت در شانس دریافت ویزا عرض میکنم.؟

در مورد جایی مثل هلند که بعید میدونم تفاوتی باشه؛ دانشگاه براتون اقدام میکنه و پس از اعلام INF شما میرید سفارت برای پیکاپ ویزا

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)