صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: معنی رنگ های مختلف رسید مصاحبه چیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Uni, Mining Engineering

پیش فرض معنی رنگ های مختلف رسید مصاحبه چیست؟

همانطور که می دونید بعد از مصاحبه یه فرم به متقاضی می دن که 4 تا رنگ سفید،زرد،آبی و سبز داره. ولی هیچ جا رسما نگفتن که معنی هریک چیه؟ نظر خودتون رو به فرم زیر بنویسید سفید:

زرد:
    سبز:
    آبی:
    شما چه فرمی گرفتید؟ نتیجه کلیرنس چی شد؟ چند روز طول کشید تا جواب اومد؟

پیش فرض پاسخ : معنی رنگ های مختلف رسید مصاحبه چیست؟

به من برگه زرد داد و همون موقع گفت Approved. از آفیسر پرسیدم تا کی ویزا میاد؟ گفت حدودا دو سه هفته طول می کشه. بعد از کمتر از یک ماه تو سایت که چک کردم گفتن بیا ویزاتو بگیر. ضمنا باید بگم بار اولم بود و برای ویزای دانشجویی اقدام کردم.

Junior Member

Junior Member

معنی رنگهارو توضیح نداده اونجا کی آدرس دادین دوست عزیز

Junior Member

سلام
    برای ویزای f1 با من در تاریخ 18 دسامبر مصاحبه شد ویک برگه زرد مبنی بر موافقت درخواست من دادن الان تو سایت آنکار No Info Found میاره تو سایت واشنگتن refused تو همون تاریخ مصاحبه میاره ایمیل هم هر چی میفرستم چرا رد شدم هیچ جوابی نمیاد

Junior Member

اصولا ۴ حالت وجود داره برای نتیجه گیری مصاحبه توسط مصاحبه گر سفارت آمریکا

قبول شده (که ویزای شمارو بین ۳ تا ۵ روز گذشته از زمان مصاحبه بهتون میدان.)
    در انتظار نوع اول (رنگ سبز) (یه سری مدارک لازمه که شما موقع مصاحبه ارائه ندادین و باید با ایمیل دوباره بفرستین، اصولا باید شماره پرونده بدن)
    در انتظار نوع دوم (رنگ زرد) (که شما مدارک کاملی ارائه کردین، اما پرونده شما احتیاج به گذراندن مرحله اداری داره که بین ۱۰ هفته تا ۶ ماه طول میکش، شماره پرونده بهتون میدان که پیگیری کنین از طریقه سایت)
    رد شدن درخواست ویزا (رنگ سفید) (که ممکن شما مصاحبه گر رو قانع نکردین که واجد شرایط دریافت ویزا هستین)

در حال حاضر، پرونده خودم در جریان اداری قرار داره و رنگ برگم زرد و شماره پرونده دارم. بهم گفت شده بین ۳ تا ۱۰ هفته باید صبر کنم. البته این رو دوستان دیگه می‌تونن کمک کنن جواب بدن، ممکن شما توریستی اقدام کرده باشین که کلا شماره پرونده نداشته باشین، من اینجوری حدس میزنم.

این آدرس سایت سفارت دوبی‌ که در مورد این نتیجه‌ها به صورت انگلیسی‌ توضیح داده
    http://dubai.usconsulate.gov/day_of_...plication.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات

برگه ی من سبز بود ولی ازم مدرک دیگه ای نخواستن. بهم شماره پرونده دادن. آفیسر بهم گفت approved هست ویزات چند روز صبر کن تا مراحل اداریش بگذره برات صادر می کنیم.

Junior Member

سلام
    دوستانی که اطلاعی دارند لطفا راهنمایی کنند... من چند روز پیش برای ویزای مهاجرت مصاحبه داشتم توی ایمیل چک لیست که فرستاده بودن از من به جز ds و غیره اصل نامه معرفی رو هم خواسته بودند ولی چون من قبلا مصاحبه ام رو از یک سفارت دیگه به آنکارا انتقال دادم و اون سفارت قبلی اصل نامه رو نمیخواست من هم دنبال اصل اش نرفتم و از اون زمان هم دوسال میگذشت.
    آفیسر بعد از انتروویو به من یک رسید سفید داد که به بند g221 خوردم و در قسمت کمبود مدارک نوشته اصل نامه رو با این رسید براشون پست کنم.
    حالا میخوام بدونم که این رسید سفید یعنی ریجکت شدم یا نه؟
    ممنون

Junior Member

دوستان كاغذي كه به من دادن رنگ بنفش هست و نوشته پرونده طبق بند 221(g) نيازمند فرايند بيشتري هست و منتظر ايميل از سفارت باشين ،

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

کاغذ من سفید بود و توش گفته
    پرونده طبق بند 221(g) نيازمند فرايند بيشتري هست و منتظر ايميل از سفارت باشين ،

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)