صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: معنی رنگ های مختلف رسید مصاحبه چیست؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معنی رنگ های مختلف رسید مصاحبه چیست؟

رنگ برگه‌ها قبل‌ترها متفاوت بود و به تنهایی می‌شد از روی رنگ برگه متوجه نتیجه شد.
    ولی از سال قبل و حداقل در ارمنستان دیگه این طوری نبود و هنوز هم نیست طبق شنیده‌ها. با این حال برخی چون به این دسته‌بندی رنگی توجه می‌کنند، با این که Clearance می‌خورن، به خاطر برگه‌ی سفید فکر می‌کنن که رد شدن.

به طور کلی طبق مشاهدات دیگه رنگ‌ها معنی خاصی الزاماً نمی‌دن. به نوشته‌ی روی برگه توجه کنید و اون مشخص می‌کنه وضعیت رو. (برای اطمینان بعد از دریافتش هم می‌تونید از آفیسر بپرسید.)
    هر اشاره‌ای به بررسی بیشتر یعنی همون Clearance. جمله‌ی اول این برگه‌ها نوشته که به دلیل بند فلان قادر به دادن ویزا به شما نیستیم که شبیه رد شدنه ولی نیست.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

پیش فرض برگه صورتي سفارت دوبي

سلام
    من مادرم ٢٠ جولاي رفت سفارت دوبي. بهش گفتن ويزاي شما قبول شده و سه هفته ديگه ايميل مي زنيم كه پاسپورتو بفرستي. بهش يه برگه صورتي دادن . الان دو ماه گذشته و خبري نشده. من به دلايل پزشكي احتياج دارم كه مادرم اينجا باشه. كاري مي تونم بكنم؟ بهشون زنگ زدم ميگن administrative processing. تو وبسايت امريكا چك مي كنم زده AP. مي خواستم بيينم جايي مي تونم ايميل بزنم؟ كسي مورد مشابه بوده؟ چقدر براتون طول كشيده اگه برگه صورتي دادن؟case number هم نداره. ممنون٠

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)