صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: تمدید روادید دانشجویی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید روادید دانشجویی

در این لینک همه چیز کامل توضیح داده شده فرم ها و اطلاعات در مورد waiting time هم سمت راست صفحه هست
    http://www.migrationsverket.se/info/2973_en.html

Senior Member

دانشجویان مستر اگه نامه ای از دانشگاه نبرید که درستون سال دوم بیشتر ار 30 june طول میکشه ویزا را تا پایان ترم 4 یعنی تا 30 june براتون تمدید می کنند اگر قصد دارید در سال دوم تحصیلتون بیشتر از 30 june توی سوئد بمونید برای اینکه ویزاتون بیشتر تمدید بشه و نخواهید بعد از 30 june دوباره هزینه ای برای تمدید ویزا بدید در پایان سال اول که برای تمدید ویزا اقدام می کنید یک نامه از دانشگاه ببرید که مثلا ایشون تا سپتامبر اینجا مشغول master thesis هستند در این صورت ویزاتون تا اول سپتامبر تمدید میشه اما اگه بخواهید بیشتر از سپتامبر بمونید دوباره باید برای تمدید ویزا از سفارت اقدام کنید

من دوره ام يكساله بوده . حالا ميتونم واسه سال بعد با نامه از دانشگاه واسه 13 ماه ديگه تمديدش كنم؟

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    من دوره ام يكساله بوده . حالا ميتونم واسه سال بعد با نامه از دانشگاه واسه 13 ماه ديگه تمديدش كنم؟
    برای دوره 1 ساله ویزای صادره از اول 10 ماه داده میشه. پس همچین کاری غیر ممکن هست و دانشگاه هم نامه نمیده مگر اینکه دوباره پذیرش بگیرید.

Junior Member

سلام
    آیا کسی‌ هست در خود سوئد درخواست تمدیدِ ویزا داده و بهش گفته باشن بیا migration واسه جواب البته قبلش به تعداد واحد درسی گیر داده بودن که کم بوده!

با سلام،
    از این که راهنمایی میکنید، پیشاپیش سپاسگزارم.

بنده ، شهریور 93 مقطع کارشناسی را در ایران تمام کرده ام و یکسال فرجۀ معافیتم تا آخر شهریور 94 تمام خواهد شد. با هماهنگی وزارت علوم و سازمان نظام وظیفه، با استفاده از معافیت تحصیلی، مهر ماه سال 94 برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، به همراه همسر خود راهی سوئد خواهم بود. سوال مشخص من این است:

1- در صورتی که بعد از 2 سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و اتمام آن، بتوانم در سوئد مشغول کار شوم و ویزای کار سوئد را داشته باشم، آیا پس از رسیدن زمان انقضای پاسپورت با وجود مشمول بودن بنده، امکان تمدید آن هست؟

2- در صورتی که بعد از 2 سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و اتمام آن، بلافاصله و بدون وقفه برای تحصیل در مقطع دکترا در همان دانشگاه یا دانشگاه دیگری در همان کشور، پذیرش گرفته باشم، آیا برای تمدید معافیت تحصیلی نیاز به حضور در ایران است؟؟

3- در صورتی که بعد از 2 سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و اتمام آن، برای پذیرش در مقطع دکترا در همان دانشگاه یا دانشگاه دیگری در همان کشور، دچار وقفه ای چند ماهه برای پذیرش گرفتن بشوم، با وجود مشمول بودن من، وضعیت ویزا و صدور معافیت تحصیلی من چگونه خواهد شد (بدون حضور در ایران)؟؟

بچه ها من یه سوال داشتم
    کسی می دونه برای تمدید ویزای دانشجوی بعد از تقریبا دوسال باید چی کار کرد
    اگه کسی واحد کم پاس کرده باشه براش مشکل پیش میاد؟
    کلا باید سوال بذای تمدید ویزا رو از کچا پرسید
    من خیلی نگرانم که به خاطر اینکه کم واحد پاس کردم برام ویزامو تمدید نکنن
    Zivaralam

من یه سوال دارم

کسی که مستر دو ساله قبول میشه، بهش ویزای دو ساله میدن یا اینکه ویزای یک ساله میدن و بعد از یک سال باید تمدیدش کنه؟
    و اینکه پاسپورت از ابتدا باید دو سال اعتبار داشته باشه؟
    ممنون میشم جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Zivaralam نمایش پست ها
    بچه ها من یه سوال داشتم
    کسی می دونه برای تمدید ویزای دانشجوی بعد از تقریبا دوسال باید چی کار کرد
    اگه کسی واحد کم پاس کرده باشه براش مشکل پیش میاد؟
    کلا باید سوال بذای تمدید ویزا رو از کچا پرسید
    من خیلی نگرانم که به خاطر اینکه کم واحد پاس کردم برام ویزامو تمدید نکنن
    این سوال سال 2016 پرسیده شده و باور دارم شما پاسخ سوالتون رو گرفتید.
    برای سایر دوستان
    شما برای تمدید ویزاتون باید حتما نصف واحدهایی که هر سال ارایه میشه رو پاس کنید. که چون هر سال 60 واحد داده می شه برای همین باید حداقل 30 واحد پاس بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nourmohammadi نمایش پست ها
    من یه سوال دارم

کسی که مستر دو ساله قبول میشه، بهش ویزای دو ساله میدن یا اینکه ویزای یک ساله میدن و بعد از یک سال باید تمدیدش کنه؟
    و اینکه پاسپورت از ابتدا باید دو سال اعتبار داشته باشه؟
    ممنون میشم جواب بدید
    این سوال نیز سال 2016 پرسیده شده و باور دارم شما پاسخ سوالتون رو گرفتید.
    برای سایر دوستان
    ویزا رو سوئد یک ساله میده و اگر شما مستر دوساله پذیرش گرفتید سال بعد ویزا رو تمدید می کنید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)