صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: تمدید روادید دانشجویی

پیش فرض تمدید روادید دانشجویی

پروسه ی تمیدید ویزای دانشجویی بعد از سپری شدن مدت اقامت موقت یک ساله چگونه است؟

به کجا باید مراجعه کرد؟

requirements چیست ؟(حساب بانکی در سوئد, گردش داشتن حساب , و ...)

Courage is the act of doing what you know you must do ,regardless of how it feels

پیش فرض پاسخ : تمدید روادید دانشجویی

Copy of passport, showing your identity and citizenship, the passport expiry date and permits to reside in another country than your country of origin.

Certificate of acceptance for further studies.

Study results certificate. (Doctoral students must submit a certificate issued by their supervisor showing the progress they are making and indication when they can be expected to submit their thesis).

Documents, e.g. bank statements, showing that you have had your support secured during the period spent in Sweden.

A bank statement confirming that you have funds to support yourself. (You should also include a certificate from a central bank or equivalent showing that you have a permit to remove money from the country if such a certificate is required.)
    or

a document showing that you have been awarded a scholarship/study allowance/salary or similar with details of the amount and the period during which you will be in receipt of the money.

Note that you must have comprehensive health insurance valid in Sweden if you intend to study at university/college in Sweden for less than one year.

Junior Member

سلام
    این جمله یعنی چی؟Documents, e.g. bank statements, showing that you have had your support secured during the period spent in Sweden.
    یعنی تو مدت اقامت هم باید پول تو حساب بمونه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamm
    سلام
    این جمله یعنی چی؟Documents, e.g. bank statements, showing that you have had your support secured during the period spent in Sweden.
    یعنی تو مدت اقامت هم باید پول تو حساب بمونه؟
    ممنون
    یعنی شما باید مقداری پول در BS نشون بدی که بتونه شما رو مطمئن در طول اقامت در سوئد ساپورت کنه که مقدارش رو خود سفارت سوئد مشخص میکنه (تا حالا که حدود 12 میلیون تومان به ازای هر سال تحصیلی بوده )؛ به همین سادگیه!در مورد مدت زمان نگه داشتن پول در حساب، اصلا لازم نیست پول توی حساب بمونه و خاک بخوره.

در مورد موضوعاتی که قبلا صحبت شده لطفا بیشتر جستجو و دقت کنید!
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Junior Member

سلام،
    کسی در مورد تمدید ویزا اطلاعات دقیقی داره؟
    من ویزام برای مستر یکسالست و 10 ماه اعتبار داره و 28 جون تموم میشه. برای پاییز 2011 هم برای یک مستر دو ساله پذیرش گرفتم. حالا دو تا انتخاب دارم برای ویزا:
    1- همین ویزای 10 ماهمو از طریق مستر اولم که هنوز تزش تموم نشده، چند ماه تمدید کنم.
    2- از طریق مستر دو ساله جدید یک ویزای 12 ماهه بگیرم.
    قاعدتاً دومین گزینه بهتره ولی چند تا مشکل و سوال هست که اگه کسی میدونه لطفاً راهنمایی کنه.
    اول اینکه برای مستر جدید مثل کسی که تازه برای اولین بار میخواد ویزا بگیره باید اقدام کنم یا مثل کسی که ویزاشو میخواد تمدید کنه؟
    دوم اینکه من آخر جون قبل از اینکه ویزام تموم بشه دارم میرم ایران. اگه از ایران بخوام اقدام کنم، 2 ماه بیشتر تا شروع ترم پاییز فرصت ندارم و ممکنه برای برگشت (آخر آگوست) به مشکل بخورم. اگه از سوئد هم بخوام اقدام کنم دوتا مشکل دیگه هست: 1- برای BS دو ساله پول تو حسابم نیست 2- از رو سایت ادارۀ مهاجرت فقط برای تمدید میشه اقدام کرد نه ویزای جدید.
    به اداره مهاجرت هم ایمیل زدم که یه جواب مبهم و کلی برام فرستادن.

با تشکر

Senior Member

سلام
    برای نامه بانکی اگه وکالت محضری برای کارهای بانکی رو قبلا به کسی داده باشید میتونید بگید در ایران پول توی حسابتون بذارن و بعد اصل نامه بانک رو براتون ارسال کنند
    من دوستی دارم که شرایطش تقریبا مثل شماست چون پارسال ویزاش رو برای مستر یک ساله از یک رشته و دانشگاه گرفته بعد که اومده سوئد از دانشگاه ما برای مستر دو ساله پذیرش گرفته و این رشته رو شروع کرده الان که میخواد سال دوم مستر رو بخونه رفته ویزاش رو تمدید کرده نه اینکه مثل بار اول اقدام کنه به نظرم بهترین راه این باشه که برید اداره مهاجرت شهرتون سئوال بپرسید یا میتونید با این شماره تماس بگیرید و بپرسید 0771235235

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    سلام
    برای نامه بانکی اگه وکالت محضری برای کارهای بانکی رو قبلا به کسی داده باشید میتونید بگید در ایران پول توی حسابتون بذارن و بعد اصل نامه بانک رو براتون ارسال کنند
    من دوستی دارم که شرایطش تقریبا مثل شماست چون پارسال ویزاش رو برای مستر یک ساله از یک رشته و دانشگاه گرفته بعد که اومده سوئد از دانشگاه ما برای مستر دو ساله پذیرش گرفته و این رشته رو شروع کرده الان که میخواد سال دوم مستر رو بخونه رفته ویزاش رو تمدید کرده نه اینکه مثل بار اول اقدام کنه به نظرم بهترین راه این باشه که برید اداره مهاجرت شهرتون سئوال بپرسید یا میتونید با این شماره تماس بگیرید و بپرسید 0771235235

موفق باشید
    بله درسته. من تقریباً سه چهار هفته قبل بعد از اینکه از جاهای مختلف سوال کردم بصورت آنلاین اقدام کردم (برای تمدید، نه برای ویزای جدید). دو تا BS هم فرستادم، هم از حساب ایرانم و هم از حسابم در سوئد. ممنون از جوابتون.

Senior Member

سلام من میخواستم از ایران برای تمدید ویزا اقدام کنم بابت هزینه ویزا چه مبلغی باید به چه شماره حسابی بریزم؟ اینو من دیدم اما برای بار اول هست یا برای تمدید هم همین قدره؟ شماره حساب همینه؟
    1660000 رﻳﺎل ﻛﻪ ﺑﻪ ﺣﺴﺎب ﺷﻤﺎره
    224-8100-20202020-1 ﺑﺎﻧﻚ ﭘﺎﺳﺎرگاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    سلام من میخواستم از ایران برای تمدید ویزا اقدام کنم بابت هزینه ویزا چه مبلغی باید به چه شماره حسابی بریزم؟ اینو من دیدم اما برای بار اول هست یا برای تمدید هم همین قدره؟ شماره حساب همینه؟
    1660000 رﻳﺎل ﻛﻪ ﺑﻪ ﺣﺴﺎب ﺷﻤﺎره
    224-8100-20202020-1 ﺑﺎﻧﻚ ﭘﺎﺳﺎرگاد
    من از طریق سایت اداره مهاجرت و آنلاین اقدام کردم و تو فرم آنلاین هم، گزینۀ تحویل ویزا در سفارت ایران رو انتخاب کردم. در آخرین مرحله هم میتونین پول رو بصورت آنلاین (1000 کرون) پرداخت کنید (البته اگه اینترنت بانک از یکی از بانکهای سوئد دارید).

Junior Member

سلام

آیا کسی‌ از بچه‌ها در خود سوئد درخواست تمدیدِ ویزا داده که بتونه به من در مورد چنتا سوال کمک کنه؟

- چقد طول میکش که تمدید ویزا جوابش بیاد، معمولان؟ ویزا من ۱۵ آگوست تموم می‌شه، کی باید اقدام کنم برا تمدید؟

- تو سایتش نوشته که یا باید پول داشته باشین تو بانک یا هم نشون بدین که به صورت مراتب پول میاد به حسابتون، آیا کسی‌ از دوستان از حالتِ دوم که اومدن پول بصورت مراتب به حساب هست استفاده کرده؟

ممنون.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)