صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 51

موضوع: تجربیات و مدارک لازم سفارت روسیه جهت اخذ ویزای تحصیلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

پیش فرض پاسخ : تجربیات و مدارک لازم سفارت روسیه جهت اخذ ویزای تحصیلی

سلام من برا پادفک سچینوا پذیرش اولیه گرفتم هنو اصلیه نیومده.کسی میدونه کلاسا کی شروع میشه؟بعد از اومدن پذیرش کارای سفارت نظام وظیفه چقدر طول میکشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

سلام دوستان خیلی فوری
    کسی اطلاع داره اگه شخصی تو روسیه دانشجو باشه و همسر فرزندش رو بخواد پیش خودش ببره ,چه کار باید بکنه و چه مراحلی رو باید طی کنه
    سپاس

Junior Member

وای اینجا هم مثل فروم اوکراین خیلی خلوته، واقعا چرا؟
    من قصد یادگیری زبان روسی دارم برای حدود 3 ماه، اما مطمئن نیستم ویزای روسیه و اوکراین هر دو به یک اندازه دشوار هستن؟؟ فقط میدونم هزینه تحصیل و اقامت در اوکراین پایین تر از روسیه هستش، واقعا مسکو شهر خیلی گرانیه نسبت به بقیه شهرهای روسیه و اوکراین. خواهشا اگر دوستان اطلاعاتی از روند اخذ ویزا در هر دو کشور روسیه و اوکراین در 2016 دارن ارائه کنند ممنون میشم. مرسی

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام
    خوبین دوستان
    لطفا کسی راهنمایی کنه برا کنفانس چطوری ویزای روسیه بگیرم
    کل هزینه رفت و برگست 5 روزه چقد میشه
    ممنون
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

سلام دوستان برای اخذ پاسپورت دائم روسیه باید چه مدارکی بدم ؟(لطفا دوستانی که میدونن راهنمایی کنن)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    سلام دوستان خیلی فوری
    کسی اطلاع داره اگه شخصی تو روسیه دانشجو باشه و همسر فرزندش رو بخواد پیش خودش ببره ,چه کار باید بکنه و چه مراحلی رو باید طی کنه
    سپاس
    ویزای کاری یا ویزای تحصیلی. مراحلشون همین صدور دعوتنامه و تهیه مدارک مورد نظر سفارته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک ، دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تجربیات و مدارک لازم سفارت روسیه جهت اخذ ویزای تح

سلام اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
    صدور ویزای عادی ۷ روز طول میکشه یا احتمالش هست بیشتر هم طول بکشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

با توجه به این که اکثر پست ها برای چند سال پیش هست، من توضیحی در باره ی روند گرفتن ویزا می گم. باشد که به درد دوستان بخورد.

مرحله ی صفر: بعد از ترجمه ی رسمی مدارک تون به زبان روسی توسط دارالترجمه ی رسمی، باید ترجمه ی مدارکتون در سفارت تایید بشه. این برای گرفتن پذیرش لازم نیست. البته شایدم دانشگاهی بخواد ازتون. ولی وقتی قراره تشریف ببرید روسیه دانشگاه ترجمه ی تایید شده ی سفارت رو ازتون خواهد خواست. هزینه ی تاییدیه ی ترجمه هم دقیق یادم نیست. ولی فکر کنم برای هر مهر 120 هزار تومن اینا بود. هر مدرک (دیپلم، پیش دانشگاهی، کاردانی، کارشناسی و ...) یک مهر می خواد.
    تایید مدارک دو روز کاری زمان می بره. بهتون یه رسید میدن. دو روز دیگه می رید سفارت و با ارایه ی رسید مدارک تایید شده رو تحویل می گیرید. لازم نیست حتما خودتون برید. یکی دیگه هم می تونه براتون انجامش بده.
    مرحله ی 1. بعد از گرفتن پذیرش از دانشگاه مورد نظر، منتظر می نشینید تا بعد از دو سه هفته براتون دعوت نامه یا همون invitation letter با ایمیل بفرستند.
    مرحله ی 2. بعد از این که اسکن دعوت نامه رو براتون ایمیل کردند، پرینتش می کنید، و به همراه سایر مدارک تشریف می برید بخش کنسولی سفارت روسیه. هیچ رزرو وقت سفارتی لازم نیست. چهارشنه و جمعه و شنبه تعطیله. روزای دیگه برید.
    مرحله ی 3. فرم ویزا رو اینترنتی پر می کنید و پرینت می گیرید و کپی ش رو می برید سفارت (عکس هم می چسبونید). لینک فرم: https://visa.kdmid.ru/
    مرحله ی 5: با در دست داشتن این مدارک تشریف می برید سفارت: یک قطعه عکس سه در چهار. کپی دعوت نامه. کپی فرمی که در بالا گفتم. کپی پاسپورت و اصل پاسپورت. همین. تست ایدز هم گویا دیگه لازم نیست. من دادم، برگردوند به خودم گفت لازم نیست.
    بعد از تحویل مدارک، اگر ویزا رو عادی می خواید، 226 هزار تومن باید کارت بکشید، یک رسید بهتون میدن میگن برو یه هفته دیگه بیا ویزات رو ببر.
    اگر ویزای فوری می خواید، حدود 450 هزار تومن باید کارت بکشید. یک رسید بهتون میدن و میگن برو دو روز کاری دیگه بیا ویزات رو ببر.
    نکته: می تونید مرحله ی صفر رو همین جا همزمان انجام بدید. و رسیدش رو بگیرید و ... .
    مرحله ی 6. در تاریخ مقرر (قید شده بر روی رسید) به همون بخش کنسولی سفارت مراجعه می کنید و با ارایه ی رسید به باجه ی تحویل مدارک، مدارک تایید شده یا پاسپورتتون که ویزا توش خورده رو دریافت می کنید.

نکته: هیچ رزور هتلی، رزور پروازی و گواهی استطاعت مالی ای یا هیچ چیز دیگری خارج از این چیزهایی که گفتم لازم نیست.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member

با تشکر از نکات خوب و به روزی که اینجا ارائه دادید
    دوستان آیا فقط مدارک تحصیلی نیاز به تایید سفارت داره یا مثلا ترجمه شناسنامه و پاسپورت و مثلا سند ازدواج هم احتیاج به تایید سفارت داره؟
    Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط ashnani نمایش پست ها
    با تشکر از نکات خوب و به روزی که اینجا ارائه دادید
    دوستان آیا فقط مدارک تحصیلی نیاز به تایید سفارت داره یا مثلا ترجمه شناسنامه و پاسپورت و مثلا سند ازدواج هم احتیاج به تایید سفارت داره؟
    اگر ویزای تحصیلی می خواید، همون مدارکی که در بالا گفتم لازم هست. اگر ویزای دیگری می خواید یا شرایط تون متفاوت هست، در این مورد اطلاعی ندارم. با سفارت تماس بگیرید و بپرسید.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)