صفحه 17 از 27 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 265

موضوع: مشکل در فرودگاه امام

پیش فرض پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

سلام. ممنون كه راهنمايي مي كنيد
    من يه مشكلي دارم. الان دانشجوي ايرانم ولي يه پذيرش دارم كه مي خوام برم. هدفم اينه كه به عنوان كنفرانس از ايران خارج شم و بمونم اونجا. ايا توي فرودگاه امام به مهر ويزايي كه احتمالا توي پاسپورتم ميبينه گير ميده؟ ويزا و مقصد كنفرانسي من مال مالزيه. نميگه تو كه ميخواي بري كنفرانس چرا رفتي ويزا گرفتي و توريستي نرفتي؟

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad123456 نمایش پست ها
    سلام. ممنون كه راهنمايي مي كنيد
    من يه مشكلي دارم. الان دانشجوي ايرانم ولي يه پذيرش دارم كه مي خوام برم. هدفم اينه كه به عنوان كنفرانس از ايران خارج شم و بمونم اونجا. ايا توي فرودگاه امام به مهر ويزايي كه احتمالا توي پاسپورتم ميبينه گير ميده؟ ويزا و مقصد كنفرانسي من مال مالزيه. نميگه تو كه ميخواي بري كنفرانس چرا رفتي ويزا گرفتي و توريستي نرفتي؟
    اگر خروج از کشورتون مشکلی نداشته باشه بعیده به ویزا گیر بده. فقط واسه اینکه اگر یه موقعی شک کرد شما قبل از پرواز یه بلیط برگشت به ایران رزرو کنید و بگید که گرفتن این ویزا واسه من راحت بود و قیمتش پایینتر واسه همین ویزای توریستی نگرفتم. البته این طوری که دوستان با تجربه میگن اگر بهتون شک نکنه گیر نمیده. معمولا هم پاسپورت(که مال خودتون باشه)، کارت پروازی ، اجازه خروج و مقصد رو نگاه میکنند. اینا مشکلی نداشته باشه بعیده واستون مشکلی پیش بیاد.
    visa: subclass 476 , lodge: 9 March 2015 , case officer: May 2015 , Health examination: 9 May 2015 , Grant: 11 May 2015 , to: Australia 1 June 2015

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند
    به مقصد کشورهای شنگن اگر توقف و تعویض هواپیما در دوبی داشته باشیم،آیا به ویزای ترانزیت امارات نیاز داریم؟
    پیشاپیش از توجهتون متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheh14 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند
    به مقصد کشورهای شنگن اگر توقف و تعویض هواپیما در دوبی داشته باشیم،آیا به ویزای ترانزیت امارات نیاز داریم؟
    پیشاپیش از توجهتون متشکرم
    سلام
    خير نياز نداريد به شرط اينكه استاپ بالاي 23 ساعت نباشه و تغيير فرودگاه نباشه
    هر دو قرودگاه بايد DXB باشه

اجازه خروج همسر ایا در فرودگاه هم نیاز میشه؟ یا فقط برای اداره گذرنامه لازم هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    اجازه خروج همسر ایا در فرودگاه هم نیاز میشه؟ یا فقط برای اداره گذرنامه لازم هست؟
    براي خروج از كشور با داشتن پاسپورت نيازي به اجازه همسر نيست منتها همسر هر موقع ميتواند خانمش رو ممنوع الخروج كند حتي با داشتن گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    براي خروج از كشور با داشتن پاسپورت نيازي به اجازه همسر نيست منتها همسر هر موقع ميتواند خانمش رو ممنوع الخروج كند حتي با داشتن گذرنامه
    یعنی فرض بر این است که وقتی پاسپورت داشته باشی میتوانی از مملکت خارج شوی؟ اگر زمانی پاسپورت گرفته باشی که مجرد باشی برای بعد از متاهل شدن نیاز به پاسپورت جدید است؟

یعنی فرض بر این است که وقتی پاسپورت داشته باشی میتوانی از مملکت خارج شوی؟ اگر زمانی پاسپورت گرفته باشی که مجرد باشی برای بعد از متاهل شدن نیاز به پاسپورت جدید است؟
    داشتن پاسپورت ربطي به مجوز خروج از كشور نداره
    اگر زماني كه پاسپورت گرفتيد مجرد بوده باشيد بعد از تاهل ميتونيد از همون گذرنامه استفاده كنيد
    منتها باز اين امكان وجود داره كه همسرتون شما رو ممنوع خروج كند

برای داخل هواپیما ایا میتونم یک کری ان + کاور لباس + کوله پشتی همراهم باشه؟

برای داخل هواپیما ایا میتونم یک کری ان + کاور لباس + کوله پشتی همراهم باشه؟
    روی كلاس اكونومی در مجموع بيشتر از 8 كيلو بار نميتونيد با خودتون توي كابين ببريد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)