صفحه 24 از 27 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 265

موضوع: مشکل در فرودگاه امام

پیش فرض پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

نقل قول نوشته اصلی توسط myousef نمایش پست ها
    یکی از دوستای من برای دکترا رفت هلند، اما چون قبلا انضراف داده بود و اون موقع هم در حال خوندن دکترا تو ایران بود، امکان گرفتن اجازه خروج تحصیلی نداشت. واسه همین اجازه خروج برای یه کنفرنس گرفت، با ماکزیمم 20 یا 30 روز زمان مجاز، و با وجود اینکه ویزای تحصیلی بلندمدت تو پاسپورتش بود بدون هیچ مشکلی رفت ولی دیگه نمیتونه برای دیدن خانواده برگرده در حین تحصیلش. در کل مشکلی ایجاد نمیکنه تا اون جایی که من میدونم. ولی هرگز نگین که نمیخواین برگردین
    دلیلی نداشته این مسئله مگه اینه تصفیه حساب نکرده باشه با دانشگاهش

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Geek نمایش پست ها
    دلیلی نداشته این مسئله مگه اینه تصفیه حساب نکرده باشه با دانشگاهش
    بحث تصفیه حساب در کار نبود اصلا
    طبق قانون (تا اونجای که من میدونم) شما قبل از رفتن سربازی فقط یک بار اجازه انصراف از تحصیل و تحصیل مجدد دارین
    دوست من چند سال قبلش از بلژیک پذیرش گرفت ولی چون ویزاش نیومد و یک سری مسائل دیگه مجبور به انصراف شد و با توجه به شاگرد اول بودن بدون کنکور دکتراش و همینجا شروع کرد و به این ترتیب از یک بار اجازه انصرافش استفاده کرد
    در حین تحصیل در ایران پذیرش گرفت از هلند، ولی چون هنوز مشمول بود برای سربازی و یک بار هم انصراف داده بود قبلا، دیگه نمیتونست انصراف بده از اینجا و برای دکترای هلند اجازه خروج بگیره (اگر انصراف میداد باید میفت سربازی اول) پس مجبور شد برای کنفرانس اجازه خروج بگیره و الان هم بعد از دو سال نمیتونه برگرده.

سلام بچه ها
    یه سوال داشتم اینکه من سال قبل برای ویزای کانادا اقدام کردم و اطلاعات بایومتریک ثبت شد اما متاسفانه ریجکت شد.امسال باز اقدام کردم اما از من اطلاعات بایومتریک نخواستن بنابراین فقط پاس رو برای ویزا پیکاپ کردم .بنابراین مهر ورود و خروج رو پاسم نخورده به نظر شما مامور کنترل پاسپورت به این موضوع که بدون ورود و‌خروج ویزا گرفتم گیر میده یا نه؟با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط aidenpears نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    یه سوال داشتم اینکه من سال قبل برای ویزای کانادا اقدام کردم و اطلاعات بایومتریک ثبت شد اما متاسفانه ریجکت شد.امسال باز اقدام کردم اما از من اطلاعات بایومتریک نخواستن بنابراین فقط پاس رو برای ویزا پیکاپ کردم .بنابراین مهر ورود و خروج رو پاسم نخورده به نظر شما مامور کنترل پاسپورت به این موضوع که بدون ورود و‌خروج ویزا گرفتم گیر میده یا نه؟با تشکر
    سلام
    شما یعنی میفرمایید افسر اداره گذرنامه ویزای کانادا تون رو میبینه بعد حساب میکنه که کانادا در ایران سفارت نداره و حالا که سفارت نداره پس شما چطوری این ویزا رو گرفتید؟!!!!
    افسر اداره گذرنامه اصلن با ویزا کاری نداره که حساب کنه چه کشوری در ایران سفارت داره یا نداره ، ویزاتون رو فقط ارلاین کنترل میکنه .

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    شما یعنی میفرمایید افسر اداره گذرنامه ویزای کانادا تون رو میبینه بعد حساب میکنه که کانادا در ایران سفارت نداره و حالا که سفارت نداره پس شما چطوری این ویزا رو گرفتید؟!!!!
    افسر اداره گذرنامه اصلن با ویزا کاری نداره که حساب کنه چه کشوری در ایران سفارت داره یا نداره ، ویزاتون رو فقط ارلاین کنترل میکنه .
    با تشکر
    یعنی مامور ارلاین ممکنه به این موضوع گیر بده؟

با تشکر
    نه آقا!
    دیگه همینمون کم کمونده بعد از ماراتونی که با یه سری آفیسر احمق در سرتاسر دنیا برای issue کردن
    ویزا داریم با مامور ایرلاین هم یه داستانی داشته باشیم!

با تشکر
    خیر مامور ارلاین فقط چک میکنه اگر شما رو برسونه با این مدراک به کانادا آیا دیپورتتون میکنند به ایران
    تنها چیزی که بهش فکر میکنه این هست چون در این صورت ارلاین جریمه میشه 2000 دلار
    شما بگو صبح از خواب بیدار شدم دیدم این ویزا توی پاسم هست اون کاری نداره بهش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

دوستان سلام ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید.

من در حال حاضر دانشجوی دکتری قبرس شمالیم و اقامت و مهر خروج در پاسپورتم هست. از طرفی پذیرش من برای فرانسه اومده و من قصد دارم که از خود ایران برای ویزا فرانسه اقدام کنم چون فرانسه در قبرس سفارت نداره. چون قبلا یکبار انصراف دادم نمیتونم راهی که عرف هست رو انجام بدم، یعنی نمیتونم انصراف بدم جون نظام وظیفه دیگه معافیت تحصیلی نمیده. سوال من اینه که اگه موقع خروج که ویزای قبرس و فرانسه تو پاسپورت منه و بلیطم هم برای استانبول گرفته شده باشه، با این شرایط افسر گیت ممکنه از خروج من جلو گیری کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Solok نمایش پست ها
    دوستان سلام ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید.

من در حال حاضر دانشجوی دکتری قبرس شمالیم و اقامت و مهر خروج در پاسپورتم هست. از طرفی پذیرش من برای فرانسه اومده و من قصد دارم که از خود ایران برای ویزا فرانسه اقدام کنم چون فرانسه در قبرس سفارت نداره. چون قبلا یکبار انصراف دادم نمیتونم راهی که عرف هست رو انجام بدم، یعنی نمیتونم انصراف بدم جون نظام وظیفه دیگه معافیت تحصیلی نمیده. سوال من اینه که اگه موقع خروج که ویزای قبرس و فرانسه تو پاسپورت منه و بلیطم هم برای استانبول گرفته شده باشه، با این شرایط افسر گیت ممکنه از خروج من جلو گیری کنه؟
    سلام
    شما بلیت بگیرید به فرانسه چه مشکلی دارد
    افسر گذرنامه فقط چک میکنه شما مجوز خروج از کشور دارید یا نه

Junior Member

Lightbulb پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

با سلام خدمت همه عزیزان من یه سوال داشتم
    من ویزای توریستی انگلیس دارم و میخوام مجردی برم یک ماه بمونم و برگردم، اگه از فرودگاه امام برم به نظرتون اذیت میکنن؟ و اینکه ویزام رو چند جا توی فرودگاه چک میکنن؟
    و اینکه به نظرتون از عمان برم بهتر نیست؟
    اگه کسی میدونه لطفا بهم بگه چون خیلی ذهنم درگیره و نمیتونم تصمیم بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)