صفحه 12 از 27 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 265

موضوع: مشکل در فرودگاه امام

پیش فرض پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

سلام دوستان
    من معافیت تحصیلی برای مقطع دکتری در کانادا دارم و ویزای مهاجرتی هم دارم. می خواستم بدونم نوع ویزا برای خروج من مشکلی ایجاد می کنه؟ نوع ویزا برای مامور کنترل پاسپورت مهمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_elip نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من معافیت تحصیلی برای مقطع دکتری در کانادا دارم و ویزای مهاجرتی هم دارم. می خواستم بدونم نوع ویزا برای خروج من مشکلی ایجاد می کنه؟ نوع ویزا برای مامور کنترل پاسپورت مهمه؟
    افسر اداره گذرنامه به نوع ويزاتون كاری نداره
    اصلن چكش هم نميكنه

سلام آ یا وقتی ساک از دستگاه رد میشه اسکناس رو تشخیص میده/؟
    اگه بیشتر از مقدار مجاز پول ببرید چه اتفاقی میفته؟ در چمدون بذارید امنیت داره از نظر دزدی و ...؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام آ یا وقتی ساک از دستگاه رد میشه اسکناس رو تشخیص میده/؟
    اگه بیشتر از مقدار مجاز پول ببرید چه اتفاقی میفته؟ در چمدون بذارید امنیت داره از نظر دزدی و ...؟
    سلام
    بله قابل تشخيص هست
    پول نقد رو بهتره توي ساكي كه داخل بار ميديد نديد و با خودتون توی كابين ببريد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehr_mohammadi نمایش پست ها
    نه پول میتونید ببرید با خودتون. فقط اگه سوال کردن بگید دانشجو هستم و این پول شهریه منه. توی فرمی که تو هواپیما میدن هم دقیق بنویسید هرچقدر دارید با خودتون.
    اگه بگیم واسه مهاجرت میریم و این پول هزینه زندگی برای چند ماه اونجاست قبول میکنن؟

Junior Member

سلام دوستان ،
    آیا هنوز هم خروج بیشتر از 5 هزار یورو با مشکل روبه رو می شه؟؟ آیا راهی هست که مبلغ بالاتر در پاسپورت وارد بشه یا برگه ای از بانک یا جای دیگه ای بگیریم که مشکلی پیش نیاد ؟؟

Junior Member

سلام به همه،

دوستان در مورد اینکه بلیت حتما باید دو طرفه باشه، آخرین خبرها چیه؟ ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    من ویزای شنگن دانشجویی(نوع D) دارم که اعتبارش 6 ماهه ولی مدت اقامت مجاز در هر بار سه ماه هستش.
    کسی تجربه ای در این زمینه داره؟
    سپاس فراوان

Junior Member

ک نفر خواهشا راهنمایی کند . امروز فهمیدم که بیشتر از حدود 5000 دلار نمی شه برد بیرون یک چیزی حدود 3750 یور می شه . قضیه هم جدی است یعنی اگر بگیرن تا یک ماه قشنگ ممنوع الخروج احتمال هست که بشید و حتی بدتر اینکه براتون پرونده قضایی تشکیل می شه و دو برابر باید بپردازید . می گن نامه از وزات علوم باید بگیرم ، من 48 ساعت دیگر پرواز دارم نامه پذیرش خارج از کشور هم دارم اما انگار باید برای وزارت علوم باشه . اصلا اون کشوری که من می رم باید حدود 6750 تا بخوابونم تو بانک که اصلا بزارن اقامت داشته باشم . plzzz یکی سریع راهنمایی کنه . حواله هم که خداد تومان است . ککککککککککککککککمممممممکک کککککhahhahahahhah

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2005 نمایش پست ها
    سلام به همه،

دوستان در مورد اینکه بلیت حتما باید دو طرفه باشه، آخرین خبرها چیه؟ ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    من ویزای شنگن دانشجویی(نوع D) دارم که اعتبارش 6 ماهه ولی مدت اقامت مجاز در هر بار سه ماه هستش.
    کسی تجربه ای در این زمینه داره؟
    سپاس فراوان
    سلام
    ويزای‌ شنگن نوع D نيازی به بليت برگشت نداره حتی اگه دو روز اعتبار داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط pixel2015 نمایش پست ها
    ک نفر خواهشا راهنمایی کند . امروز فهمیدم که بیشتر از حدود 5000 دلار نمی شه برد بیرون یک چیزی حدود 3750 یور می شه . قضیه هم جدی است یعنی اگر بگیرن تا یک ماه قشنگ ممنوع الخروج احتمال هست که بشید و حتی بدتر اینکه براتون پرونده قضایی تشکیل می شه و دو برابر باید بپردازید . می گن نامه از وزات علوم باید بگیرم ، من 48 ساعت دیگر پرواز دارم نامه پذیرش خارج از کشور هم دارم اما انگار باید برای وزارت علوم باشه . اصلا اون کشوری که من می رم باید حدود 6750 تا بخوابونم تو بانک که اصلا بزارن اقامت داشته باشم . plzzz یکی سریع راهنمایی کنه . حواله هم که خداد تومان است . ککککککککککککککککمممممممکک کککککhahhahahahhah
    كسي پول تون رو چك نميكنه
    اگر هم ببينند كسی ضبط نميكنه ميگن بديد به همراه تون و نبريد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)